image

250,00Kč/hour

  • 89 users have already contacted her
  • Booked repeatedly
  • Activity 1 day ago
  • Response time: 11 hours
  •  Střední Ukrejn
  •  ironing
  •  cleaning windows
Languages

Tetiana M.

  • (13)
  • 39 years

She passed document verification (ID or DL)

check against duplicate registrations · validation date verification

you will get access to the full detail of the verification

Reviews

Romana Š.16/07/2022Cleaning

Pani Tetiana má můj obdiv. Je pečlivá a rychlá, nic pro ní není problém. V úklidu má systém. Byt perfektně uklidila, byla jsem velice spokojená. Děkuji 🌷


Štěpán J.11/07/2022Cleaning

Paní Tetiana z Ukrajiny, je příjemná a energická, dá se s ní dobře domluvit česky, chodí včas a je velice pracovitá.
Práci odvedla naprosto ukázkově a vodní kámen na bateriích vyčištila tak, že jsem si připadal, jak v úplně nové domácnosti a jen jsem žasnul, co vše jde, když se chce.
Tady musím zdůraznit, že je opravdu převelice pečlivá a uklízí dokud není sama stoprocentně spokojena se svojí prací, s tím je ale vhodné počítat, že práce zabere nejspíše o něco déle než si možná sami předem představujete pro standardní úklid, ale když uvidíte ten finální vysledek, jak na Vás vše svítí čistotou, tak jí ty penízky navíc velice ochotně a ještě s úsměvem zaplatíte. :-)
U mě domácnost skoro rok nepoznala pečlivý ženský úklid, takže uklid obývacího pokoje, ložnice, předsíně a poměrně hodně špinavé koupelny trval více jak 5 hodin, ale za tu neskutečnou voňavou čistotu a následnou koupel, v naprosto úžasně čisté vaně, stála každá koruna :-)
Určitě si paní Tetianu zase rád pozvu a už teď se těším, jak domácnost bude, po její důkladné a neskutečně pečlivé úklidové práci, doslova krásně zářit čistotou a dělat Vám opět radost.


Jana K.22/06/2022Cleaning

S paní Tetianou jsem byla velmi spokojená. Uklízí velmi pečlivě a efektivně, domluva perfektní. Domluvily jsme se na pravidelné spolupráci. Vřele doporučuji.


Kristýna V.24/05/2022Cleaning

Paní Tetiana nam uklidila velice pekne, dokonce vycistila vodni kamen z mist, kde jsem si myslela, ze uz dolu nepujde. Je velmi pecliva a uklizi dokud neni uplne spokojena. Domluvili jsme se na trech hodinach a pracovala nakonec ctyri. Byl to ale prvni uklid a myslim, ze proto ji dal i vice zabrat. Muzu doporucit.


Eliška W.10/05/2022Cleaning

Příjemná, energická paní. Vše proběhlo v pořádku. Donesla si i vlastní vybavení. Umyla okna a uklidila domácnost.


Zuzana S.30/04/2022Cleaning

Slečna Tetiana odvedla perfektní práci, vše uklizeno včetně prachu. Dobrá domluva, předem jsme se domluvily na 4 hodinách a to také dodržela. Určitě ji budu ještě kontaktovat, ideálně na pravidelný úklid. Mohu doporučit.


Michaela D.22/02/2022Cleaning

Paní Tetiana, byla naprosto úžasná. Skvěle nám uklidila a byla velmi důkladná. Takto krásně uklizeno jsme doma snad ještě neměli. Moc se těším na její další návštěvu.


David B.10/02/2022Cleaning

Paní Tetiana je nejlepší paní na úklid, která se u nás doposud objevila. Velmi milá a samostatná, neuvěřitelně precizní, s citem pro detail. Nejenže úžasně uklidila, ale zároveň velmi harmonicky vyladila náš prostor (naaranžovala polštáře, srovnala židle apod.), takže po jejím po odchodu náš dům vypadal a voněl skutečně jako domov. Její přítomnost je velmi příjemná, uklízí systematicky, rychle a klidně. Jsme moc vděčni za její návštěvu.


Ola P.06/02/2022Cleaning

Se slečnou Tetianou jsme naprosto spokojeni, hned pochopila, co potřebujeme, je pečlivá a samostatná.


Bara Z.20/11/2021Cleaning

Táña u nas uklizela a zehlila. Vzpomnela jsem si na posledni chvili, ale nic nebyl problem. Byla s ni velmi snadna domluva, prisla vcas, velmi rychle se zorientovala, nebylo potreba nic extra vysvetlovat. Je velmi pecliva a sikovna. Muzu jedine doporucit.


Eva S.15/11/2021Cleaning

Paní Tetianu mohu maximálně doporučit. Je rychlá, pečlivá a spolehlivá a po první návštěvě jsme se hned domluvily na pravidelné návštěvy.


Hana J.15/11/2021Cleaning

Táňa je velmi pečlivá, rychlá a svědomitá. Úklid mého poměrně velkého bytu zvládá za plánované 3 hodiny a vše se leskne a voní. Vždycky přijde nejen včas, ale i trošku s předstihem. Je na ni 100% spolehnutí. Určitě ji doporučuji všem, kdo má zájem o šikovnou a výkonnou paní na úklid domácnosti. Děkuji, Táňo:-).


Alex S.14/11/2021Cleaning

Paní měla uklidit 2 pokoje, chodbu, koupelnu a WC v paneláku. Přišla ve 14:00 hodin a v půldruhé ráno jsem ji musel doslova poslat domů, neboť stále nebyla hotova. Ano, sice uklidila, ale ne důkladně. Věci, které při úklidu přemístila nevrátila na původní místo. A to ani spotřebiče v kuchyni. Na desce kuchyňské linky po úklidu jsou nějaké chlupy. Nebyl jsem přítomen úklidu, ale mám podezření, že stejným hadrem který použila na podlahu, setřela i tuto desku. Žádal jsem o vyčištění trouby sporáku, bylo mi to slíbeno avšak v realitě neprovedeno. Ano, uznávám, že zde byl velký nepořádek po předchozích nájemnících, ale pokud beru v potaz že zde paní pracovala bez několika minut 12 hodin, tak rozhodně výsledek tomuto času neodpovídá. Netvrdím, že se paní celou dobu flákala, ale spíš pracuje nesystematicky. Je to ve stavu, kdy si musím zjednat někoho dalšího, kdo napraví nedodělky a neuklizené věci po této paní uklidí. Cena, kterou jsem za tuto službu zaplatil, tj. 4500 Kč, rozhodně neodpovídá výsledku. Ale byla to moje chyba, že jsem si nedohodl pevnou cenu dopředu. Paní nemohu dát s politováním kladné doporučení. Leda, že by přišla v rámci uhrazené částky dodělat to co neudělala.


About me

Dobrý den. Jmenujuse Tani. Mám skušenost z úklidem víc než 3 poky. Uklizuju kancelář, doma, byty. Taky dělám generální uklid, zehlim, výsavam, utirame prach všude. Děláme všechno čisto. Děkuji.

Availability

Od pondělí po nedeljuCalendar last updated before 19 days

Languages

Czech and Russian

Where clean:

Primary city: Praha 13