Jitka
20 reviews
 • 53 years
 • Praha
 • 506 users have already contacted her
 • Booked repeatedly
 • Activity 5 days ago
 •  sou obchodní, osetrovatelsky kurz,masersky kurz
 • First Aid Certificate
 •  ironing
 •  cleaning windows
Languages

Jitka M.

330 Kč/hour

 • (21)
 • 53 years
 • Covid-19 vaccine

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

řidičský průkaz sk. A, B od května 1988 - aktivní řidič, výuční list, zdravotní průkaz, osvědčení - masér, osvědčení - charitní sanitářka

Verified e-mail and phone number

Verified address

Verified identity

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Ľuboslava K.28/12/2022Cleaning

Pani Jitka je veľmi šikovná a rýchla.
S jej prácou som spokojná. Je vidno, že u ľudí upratuje dlho. 👍🏼
Vždy sa pýta, či je treba upratať aj niečo navyše. 😊
Poradila mi aj lepší čistiaci prostriedok 😊


Lucie N.19/10/2022Cleaning

Paní Jitku jsem oslovila na základě mnoha pozitivních recenzí a moc ráda přidávám jednu aktuální. Už při domlouvání termínu úklidu jsem z ní měla dobrý pocit, protože sama poprosila o konkrétní čistící prostředek, se kterým má dobré zkušenosti. Hned od prvního setkání paní Jitka působila moc mile a optimisticky, je společenská a přátelská. Provedla jsem ji po bytě a ona se pustila do úklidu. Po 4 hodinách jsem se po návratu nestačila divit, celý byt i chodba voněly čistotou, doma byla zapálená aromalampička, všude krásně čisto. Paní Jitka uklidila a vyčistila všechna zákoutí a ještě nám poradila, jaký pořídit mop a jak se postarat o kytky. Jsme velice spokojení a brzo její služby využijeme znovu!


Tupý T.17/10/2022Senior care

Bylo to poprvé, co jsem podobnou službu zařizoval a vzhledem k nedostatku zkušeností jsem měl trochu obavu, jak to dopadne. Paní Jitka velice profesionálně zajišťovala odvoz maminky na kontrolu k paní doktorce a i dohled nad tím, aby se maminka řídila tím, co jí paní doktorka poradila. Vážím si toho a pevně doufám, že naše spolupráce bude pokračovat.


Kateřina N.09/06/2020Cleaning

Pani Jitka je skvela a uzasna. Prakticky me vratila do zivota s tim, jak mi pomohla doma uklidit. Nemohu nez jen doporucit!


Lenka M.29/04/2020Cleaning

Paní Jitka se stará o úklid naší domácnosti a žehlení. Nejenže je velmi pečlivá a skutečně naslouchá našim požadavkům, ale zároveň neustále inovuje a navrhuje "zlepšováky" proto, aby vše bylo dokonale čisté a udržitelné. Když jsem ji požádala, aby nám během naší dovolené zalívala zahrádku, nejenže to okamžitě přijala za své, ale protože je i skvělá zahradnice, tak nám poskytla řadu užitečných a praktických rad. Určitě doporučuji těm, kteří chtějí kvalitu a profesionální přístup. Lenka


Patricia T.26/11/2019Cleaning

Paní Jitka před pár týdny začala ukízet u mých rodičů a bude se taky trochu starat o mámu, která má začínající stařeckou demenci. Všichni jsme s paní Jitkou velmi spokojený a mám velkou radost, že se někdo stará o úklid a zároveň přináší do domácnosti velkou porci pozitivní energie.


Blanka H.26/05/2019Babysitting - via this platform

Paní Jitka nám již opakovaně hlídala děti. Je profesionální, spolehlivá a našich čtyř dětí se nezalekla. Jsme rádi, že o ní víme.


Petr B.20/02/2019Cleaning

Skvělá a rychlá domluva. Úklid byl také perfektní, paní je pečlivá a samostatná. Doporučuji a děkuji.


Ludek Z.11/04/2018Cleaning

Pani Jitka u nas uklizi od zacatku unora letosniho roku. Jsme s maximalne spokojeni. Je velmi profesionalni a spolehliva. Absolutne zadne vyhrady nemame. Moc dekujeme


Lenka K.27/08/2017Babysitting - via this platform

Velmi rychlé a milé jednání. Děkuji


Marketa M.02/08/2017Cleaning

Paní Jitka u nás zatím byla třikrát, vybrala jsem si ji na základě pozitivního hodnocení, které je rozhodně oprávněné. Profesionální přístup, pozitivní energie a perfektně odvedená práce.


Blanka H.17/05/2017Babysitting - via this platform

Paní Jitka M. byla naší první "tetou na hlídání" přes Hlídačky. Byli jsme moc spokojeni (my i naše 4 děti).


Věra V.04/05/2017Cleaning

S paní Matulovou jsme velice spokojeni. Je velice precizní, spolehlivá, má naši absolutní důvěru. Před několika dny se seznámila i s našimi dětmi a ty jsou z ní naprosto unešeny. Doufáme, že naše spolupráce bude dlouhodobá. Děkujeme


Martina M.07/03/2017Babysitting - via this platform

Skvela komunikace a perfektni domluva!!


Ondřej V.11/01/2017Babysitting - via this platform

Naprostá spokojenost. Paní Jitka byla přesná jak hodinky, vnesla do rodiny pozitivní a energickou náladu a sama se nabídla udělat úklidové práce v domě nad rámec dohody, protože ji to čas dovolil. Budeme-li hledat hlídání v budoucnu, s důvěrou se na ní opět obrátíme.


lucie j.07/10/2016Cleaning

Paní Jitka se mi stará o úklid domácnosti již několik měsíců. Její práce je důkladná a precizní. Vždy přijde včas a je s ní bezproblémová komunikace. Doporučila jsem jí dvěma známým a jsou s ní velice spokojeni. Má mou naprostou důvěru. Doporučuji !!!


Jan V.27/08/2015Cleaning

S paní Jitkou jsme spolupracovali kratší dobu a byla to naše první zkušenost zde na Hlídačkách. Její práce byla v naprostém pořádku a byli jsme moc spokojení. Bohužel po velice krátké době mi jednoho dne paní Jitka poslal SMS s tím, že se jí již nevyplatí k nám jezdit a pokud chceme aby u nás dále uklízela je třeba jí nabídnout nějakou lepší platbu, nežli 150 Kč na hodinu. Formu i obsah považuji za velmi neprofesionální a ačkoliv odváděná práce byla naprosto v pořádku, museli jsme se s Paní Jitkou po této zkušenosti rozloučit. Je tedy na zvážení každého, zdali se nechá po krátké době a udělaní prvního pozitivního komentáře takovouto formou a stylem nechat tlačit k vyšším platbám, já osobně to považuji za velmi neseriózní a po této zkušenosti nemohu paní Jitku nikomu doporučit, protože by se mu mohlo stát to samé a po 2 měsících bude hledat znovu.


Juraj Z.10/07/2015Babysitting - via this platform

S prací paní Jitky jsem naprosto spokojen. Chodí včas, je spolehlivá, rychlá a pracovitá.


Jana K.01/06/2015Cleaning

Spolehlivá, přesná, pracovita. Chodí v dohodnutý čas a hodinu a proaktivne komunikuje .


Róbert S.14/04/2015Cleaning

S Jitkou jsem naprosto spokojený. Ozvala se do hodiny po zveřejnění mého inzerátu ohledně umytí oken, došla dokonce o pár minut dříve, jak bylo dohodnuto a její práce se dá hodnotit jen v superlativech. Kromě toho je to velmi příjemná žena. Vřele doporučuju každému.


About me

Víc jak15 let se věnuji uklidu v jiných rodinách at už občasné uklidy nebo jako hospodyně,,práce tohoto typu mě baví,jsem pečliva a a zkušenosti mám i pokud v byte či dome je domácí mazlík kde je ale příplatek,,není nic co by mě bylo za těžko,jsem mobilní a flexibilní,k práci tohoto druhu není problém ani zajistit nákupy,vaření a podobně,vždy je to o domluvě a přání klienta a to je pro mne priota,.pracovala jsem jako spec. dietní kuchařka v nemocnici,a na LDN jako ošetřovatelka, ,ani vikendy nejsou problém.odměna je zadana ale muze se změnit podle vzdalenosti ,tj za každých 10km ke klientum počítám 100czk jezdim autem.kvuli přesnosti. uklid.je to vždy o vzajemne domluvě!odvàdim dobrou praci a svědomite.za což ručim a vždy se držim přaní klienta.cena je za běžný uklid . .při vetsi vzdalenosti jak 10km příplatek za cestu nebo výšši sazba.zaleži na klientovi.Děkuji za pochopeni.možna se bude zdat cena vysoka ale je to s ohledem na danéní a odvody. Většinou ale uctuji tzn pausal ,coz se vetsinou tyka vetsich bytu nebo domku,,ale zalezi také jak je byt zarizenza svojí práci si ručim a věřte že pokud někdo podobnou práci děla za tzv pod cenu tak je to na úkor kvality a mnohdy i času.přeji všem správnou volbu tady na hlídačkách😊.Bydlim v Praze 4,uklidy jsem schopna provádět kdekoliv tedy i v přimest.částech,v současné době jezdim např do Uval nebo do Kosoře , Jesenice . Preferuji s ukolovou odměnu jak hod sazbu tzn paušál,tj za běžnou bytovou jednotku 800 plus 200doprava,v případě žehlení jde o náročnější práci,cena je oak trochu vyšší , záleží na množství a druhů prádla.cistici prostředky používám od klienta.

Availability

podle domluvy klienta,v současné době už jen večerní hlidani


Current calendar is not availaible

Languages

Czech, German, Russian, and Slovak

Certification

ošetřovatelka,maserský a pedikerský kurz, 15let kuchařka studená kuchyň a speciální diety,klasicka č.kuchyn

photos

Where clean:

Primary city: Praha 12Where am I available too?: Praha 12