image

100,00Kč/hour

  • 10 users have already contacted her
  • Activity 6 days ago
  •  Gymnázium Uherské Hradiště
  •  Univerzita Palackého v Olomouci, pedagogická fakulta, učitelství pro první stupeň základních škol
  • Verified cell phone and email via mojeID
  • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

About me

S rodinou žijeme ve dvoupatrovém bytě. Mám dva bratry a to se nepořádek pořád někde objevuje. S trochou hudby mi jde práce od ruky. Preferuji úklid prachu, podlahu, čištění předmětů od prachu a vysávání či zametání.

Availability

Hledám brigádu na léto, dny domluvou. Počítám pouze s týdenní dovolenou.


Current calendar is not availaible

Languages

Czech

Certification

Certifikát z programu 5P. (PROGRAM PĚT P - Na základě mnohaletých zkušeností s prací s dětmi se snažíme prosadit myšlenku, že děti nepotřebují tolik hmotné statky jako dlouhodobou podporu, cit a zájem stabilní osoby. O jakkoli ohrožených dětech to platí dvojnásob. Pověřen k sociálně právní ochraně dětí je program Pět P preventivní programem pro děti ve věku 6 - 15 let založeném na kamarádském vztahu dítěte s dospělým dobrovolníkem. Je určen dětem, jejichž zdravý vývoj je ohrožen nepříznivými vlivy a kterým by jakkoliv mohl prospět hodnotný vztah s dobrovolníkem - kamarádem. Nabízí pomoc dětem, které si obtížně hledají kamarády právě díky svým zdravotním, rodinným, výchovným, sociálním či jiným znevýhodněním.)

Recommend sitter

Where clean:

Primary city: Uherský Brod, Zlínský krajWhere am I available too?: Uherské Hradiště, Zlínský krajK zastižení jsem v Uherském Brodě a okolí přes letní prázdniny.