Dagmar
8 reviews
 • 20 years
 • Praha
 • 178 users have already contacted her
 • Activity 1 day ago
 •  Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola 5.května, Praha 4
 •  Univerzita Karlova, 3.LF, všeobecná sestra
 • First Aid Certificate
 •  ironing
 •  cleaning windows
Languages

Dagmar K.

200 Kč/hour

 • (8)
 • 20 years

Verified e-mail and phone number

Verified address

you will get access to the full detail of the verification

Reviews

Mária N.30/11/2022Babysitting - via this platform

Dáša nám už dva krát hlídala dvouletá dvojčata, přičemž to bylo poprvé, kdy zůstaly s někým novým. Napoprvé si mě ani nevšimli, když jsem se vrátila domů, napodruhé Dáša hned při příchodu zklidnila řvoucího unaveného syna. Dáša se nebojí nových situací, je optimistická a naše děti to cítí a reagují na to. Moc Dášu doporučuji!


Tonda A.13/08/2018Cleaning

Rozporuplné pocity. Dama se prihlasila na brigadu jednorázově na uklid. Pak rekla ze nema cas a kdyz ho mela tak z komunikace vyplynulo, ze nepracuje o vikendu a prijit v podvečer tj. 18h odmitla. Kdyz jsem nabidl vikend nebo 17h nereagovala. Pres den je člověk v práci, takze odpo. uklid nejde.


Monika C.25/06/2018Cleaning

Slečna Dáša se ozvala na mé jednorázové žehlení prádla s možností dlouhodobé ho úklidu. Nabídla přijít hned druhý den brzy ráno. Ráno jsem dostala přes |kontakt skryt|ávu, že slečna zapomněla na administrativu do školy a že by přišla druhý den. Tohle se jistě může stát, ale ne při první domluvené schůzce. Za mě nespolehlivost, já hledám spolehlivou slečnu.
Dvě hvězdičky dávám za příjemnou komunikaci.

Dobrý den paní Moniko, hodnocení od vás mě celkem mrzí, ale stalo se. Byly jsme domluvené na dnešek na žehlení. Ráno jsem však zjistila, že nemám v pořádku administrativu do školy, kterou jsem vyřešit musela a škola byla v tu chvíli na 1.místě. Bohužel jste mi na sebe nenechala telefonní číslo a přišlo mi hloupé se vám omlouvat přes hlídačky, kam člověk tak často nechodí a pravděpodobně byste si zprávu přečetla až večer, z toho důvodu jsem zvolila Facebook. Na naši domluvu jsem se nechtěla vykašlat a tak jsem navrhla nový termín hned další den. Snažila jsem se situaci vyřešit tak, aby byly spokojené obě strany a v 1.řadě se hlavně omluvit a navrhnout jiný termín a zachovat se podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
Sitter's response

Adéla J.07/06/2018Cleaning

Když to shrnu, dva domluvené termíny a ani na jeden nedorazila. První přesunutý termín, protože slečna nevěděla, jestli dorazí včas z moravy a kdybych nenapsala, zda to platí, tak jsem se možná ani nedozvěděla, že se nedostaví. Sama navrhla i druhý termín a na ten prý nedorazila, a protože si utopila telefon, tak se nemohla omluvit, ale v závěru ani v této sms se neomluvila. Nedokážu si představit, že by mi tato slečna měla hlídat dítě. Dokážu pochopithodně, ale když si slečna řekla o 130Kč, ačkoliv jsme se ze začátku domluvili na 100Kč, tak jsem jí psala, že jsem ochotná tuto cenu zaplatit za spolehlivou osobu, naší domluvou toto mínění o sobě potvrdila, proto byla za mě velkým zklamáním.

Dobrý den, je mi líto, jak celá věc dopadla, ale bohužel se ne vždy vše zdaří tak, jak by si člověk přál. Věřte, že bylo v mých nejlepších silách dorazit nebo se alespoň omluvit. Chápu Vaši reakci, nicméně každá mince má dvě strany. Bohužel jsem během pobytu na Moravě akutně onemocněla a ve stejnou dobu mi vypověděl službu i mobil ( v současné době probíhá reklamační řízení), z toho důvodu jsem nemohla reagovat na zprávy ani potvrdit úklid. Celá situace mě opravdu mrzí a ráda bych svou chybu nějak napravila. Pevně doufám, že příště bude vše v pořádku.
Sitter's response

Petra V.09/05/2018Babysitting - via this platform

Vřele DOPORUČUJI!
Slečna Dagmar je skvělá. Dochvilná, spolehlivá, s perfektním přístupem k dětem.
Jsem maminkou tří dětí (2leté holčičky a ročních dvojčátek kluků). Jedno z dvojčat má hemiparézu - formu DMO. Jezdím s ním tedy 2x týdně na cvičení Vojtovy metody. Dagmar mi hlídá ostatní dvě děti v herničce přímo v centru, zatím co se synem cvičíme.
Úplně s přehledem pohlídá oba dva zbylé raubíře, přebalí, dá najíst, napít, na záchod. Líbí se mi její přístup k výchově a dětem.
Více tak skvělých “hlídaček” :)


Gabriela K.14/04/2018Cleaning

Slečna Dáša je velmi milá a pracovitá, jsem s ní spokojena.


Martina G.17/03/2018Babysitting - via this platform

Jsme velmi spokojeni se slecnou Dagmar, ktera nam prevazi dite ze skolky do krouzku a obcas i hlida. Je velmi spolehliva, hodna a akcni a nas maly ji ma moc rad. Vrele doporucuji.


Tejrovský L.16/12/2017Cleaning

Naprrosto dokonalý a pečlivý úklid seriózní a velmi příjemné jednání všem doporučuji.


About me

Ráda vypomůžu s úklidem, od utírání prachu až po mytí oken. Úklid je tak trochu moje další záliba, často uklízím doma i v rodinách a zkušenosti mám bohaté. Mám ráda, když je vše čisté a je vidět moje práce.

Availability

Pondělí, Úterý, Pátek


Current calendar is not availaible

Languages

Czech and Russian

Ruština - pasivně

Certification

Certifikát o absolvování kurzu bazální stimulace.

Where clean:

Primary city: Praha 2Where am I available too?: Praha, Hlavní město Praha