image

150,00Kč/hour

 • 24 users have already contacted her
 • Activity about 16 hours ago
 • Response time: 8 hours
 •  VOŠ, OA a SZŠ Domažlice
 •  ironing
 •  cleaning windows
 •  Car cleaning
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Kateřina Č.

 • (2)
 • 20 years

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Vysoká odborná škola teologická a sociální (obor Pastorační a sociální práce).

Více...

Reviews

Nikol P.02/06/2020Babysitting - via this platform

S Katkou jsem se domlouvala na hlídání, komunikace a domluva velmi rychlá. Ač na hlídání aktuálně zatím nedošlo (slečna by měla dle mého komplikovanou a dlouhou dopravu), tak i nadále byla ochota ze strany slečny K velká a opravdu se mi snažila vyjít vstříct! Jelikož mám zkušenost, že několik hlídaček nedorazí a ani se neomluví. U slečny Katky bych se spolehlivosti a slušnosti z její strany určitě nebála.


Monika V.19/12/2019Cleaning

Velmi zodpovědná a milá slečna. Skvělá komunikace a domluva. Určitě doporučuji!


About me

Have a nice day,
My name is Kateřina and I study pastoral and social work at the Theological and Social College in Prague, before that I studied at the Business Academy in Domažlice.
I have almost everyday cleaning experience, and I helped with school cleaning almost all summer.
I like it when I can help people make their house a more cozy and pleasant place, which can be helped by nice cleaning.
Your house / apartment will be cleaned, vacuumed, wiped, disinfectants will be cleaned, dust will be wiped away, eventually I will help arrange things if you want, etc. I am here for you :)

Availability

!Nově nabízím i samostatné doučování online. Mohu pomoci s výukou českého jazyka, angličtiny, dějepisu, zeměpisu, přírodopisu, prvouky nebo celkově nějakých všeobecných základů. :)

Teď už začínám zase normálně pracovat, proto, přes pracovní týden jsem v Praze. Do Prahy přijíždím většinou v pondělí k večeru, výjimečně bych mohla udělat výjimku a přijet ten den dříve. Většinou odjíždím domů v pátek, takže to odjíždím z Prahy. Případně by se mohla domluvit výjimka a já bych odjela déle, ale to opravdu jenom výjimečně nebo za příplatek, protože opravdu ráda trávím čas s mojí milovanou rodinou :).
Jinak teď už nemám vyučování, ale máme zkouškové období, proto jsem zatím časově velmi flexibilní a mohu tak od úterý (případně od pondělí) do pátku každý den. V případě hlídání dětí nebo mazlíčků, mohu i přespat nebo být pozdě do noci (jediná podmínka je, abych se pak nějak dostala na místo mého ubytování).
Jsem zdravá a nepozoruji na sobě žádné zdravotní komplikace a snažím se dodržovat zásady hygieny a doporučení vlády (to uvádím hlavně z důvodů probíhajícího koronaviru).
V případě zájmu se určitě neváhejte ozvat. Budu ráda za jakoukoliv zprávu. :)
Mějte se co nejkrásněji, ať se Vám daří a opatrujte se.


Current calendar is not availaible

Languages

Czech, English, and German

Angličtina úrovně B2 - jsem tedy schopna ji doučovat a vymýšlet s ní různé kreativní vyučování hrou pro děti všeho věku, dělala jsem i zkoušku průvodcovské činnosti v angličtině a mám z ní maturitní zkoušku; němčina jen základy; čeština - rodný jazyk

Certification

licence na průvodcovskou činnost; státní zkoušky z elektronické korespondence

Recommend sitter

Where clean:

Primary city: Praha 20Where am I available too?: Domažlice, Plzeňský krajPřes pracovní týden jsem v Praze a o víkendech jezdím domů do Domažlic