image

150,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 73 parents
 • Activity about 12 hours ago
 • Response time: 1 day
 •  střední škola obchodní
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 2 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Groups of kids
 • Attented special First-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Iveta C.

 • (3)
 • 42 years
 • 20 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

výuční list - obchodní učiliště, kurz pro chůvy (vč. první pomoci)

Více...

Reviews

Monika V.25/04/2016Babysitting - outside this platform

S hlídáním jsem byla velmi spokojená, vše proběhlo bez problémů.


Dana S.04/10/2015Babysitting - via this platform

S Ivetkou jsem velice spokojená. Moje děti si jí okamžitě zamilovaly . Je přátelská, milá, empatická a trpělivá. Nic ji nerozhodí. Jsme moc rádi, že ji máme.


Veronika V.29/04/2015Babysitting - via this platform

Dala jsem záměrně tuto časovou prodlevu s reakcí po zkušenosti s touto hlídačkou. Po prvním setkání jsem jí dala zálohu 1000 Kč. Nakonec se hlídání za tyto peníze protáhlo na 14 dní, protože dvakrát jsem jej zrušila já a pětkrát paní Iveta (večer před domluveným ranním termínem!). Pokaždé vypisovala, jaké má nečekané problémy. To, že přišla a stále s malou mluvila, mě přišlo tak pozitivní, i na úkor její čistoty, na kterou jsem háklivá, jelikož si říkám, člověk nesežene hned někoho perfektního. Sama má malé děti, které jsou, jak děti bývají, nemocné. Navíc mě velmi šokovalo že mě začala diktovat, že je lepší, kdyby s malou chodila na procházky mimo naši zahradu kterou, máme 1000m v rovině, že tak si neodpočinu, jelikož malá si mě stále kontroluje. Já malou půjčím na procházku maximálně mamince a manželovi nikomu cizímu bych ji nikdy nedala ani na procházku za roh domu! Tato hlídačka mě stále stanovovala podmínky a připadalo mně, jako kdybychom snad měly prohozené role a ona platila mě. Potřebovala jsme flexibilní hlídání. Nemohla jsem tedy upřesnit v kalendáři dopředu, kdy se hlídání bude konat.


About me

Ahoj maminko a tatínku jmenuji se Iveta a je mi 42 let.Bydlím v rodinném domku v Praze 4- Újezd u Průhonic.Mám 2 děti,kterým je 16 a 10 let.Jsem spolehlivá, zodpovědná, trpělivá, tolerantní, kamarádská a energická.Mám velmi bohatou zkušenost s hlídáním dětí a péči o děti od kojeneckého věku až po náctileté. Zkušenost s hlídáním mám už 20. let,kde jsem od 15 let působila jako vedoucí na dětských táborech nebo jako zdravotnice na táborech či hlídala jiným maminkám co mě potřebují pro své děti.Pracovala jsem v Alzheimercentrum jako pečovatelská.Ve volném čase což mám málo ráda chodím ven,hodně čtu a hlavně se ráda věnuji dětem svým i dětem jiných rodičů.Tato práce mě moc naplňuje a moc mě baví.Děti miluji a travím s nimi každý den.S dětmi si hodně rozumím a děti mě mají rádi, tak jako já je,ať už to jsou miminka nebo předškoláci.Jejich úsměv na tvářích a smích je to nejkrásnější co může být.Nabízím Vám zajištění a kompletní péči o vaše děti.Ráda si s dětmi hraji,vymýšlím různé hry,čtu pohádky,maluji a chodím na procházky.Věřte mi, že vaše děti budou v dobrých rukou.Absolvovala jsem rekvalifikační kurz pro chůvy "DOBRÁ CHŮVA" + první pomoc.Mám certifikát a absolvované osvědčení od Českého Červeného Kříže-První pomoc dětem.Pracovala jsem také ve školce se skupinkou dětí jako chůva,lektorka,učitelka od 1.roku do zahájení povinné školní docházky.Hlídat mohu každý den od PO do PA od 9 hodin ráno do 12 hodin.Neváhejte mě kontaktovat,odpovídám kdykoliv i večer hned na SMS.Těším se na setkání s Vámi i s Vašimi dětmi. S pozdravem Iveta.☺

Availability

Dobrý den hlídat vaše děti mohu když si potřebujete něco vyřídit,zařídit co potřebujete a s dětmi by to bylo složité,obtížné,ráda vypomohu a pomohu.Pracovala jsem ve školce se skupinkou dětí jako chůva,lektorka,učitelka od 1.roku do povinné školní docházky.Pracovala a jezdívala jsem jako vedoucí na tábory s dětmi i jako zdravotnice.Děti miluji všechny.Děti jsou nejdůležitější co máme. Přeji vám všem hodně zdraví.Mějte se všichni moc krásně.Přeji všem hezké prázdniny,bez úrazů i újmu na zdraví užijte si všichni děti sluníčka a koupání.Calendar last updated before 4 days
Loading calendar...
Loading calendar...

General Experience

infants

5 years

toddlers

5 years

preschoolers

5 years

schoolers

3 years

teens

1 year

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, Visual Impairment, Hearing Impaired, and Special needs

Můj nejmladší syn 9 let má (ADHD) - Poruchy pozornosti,poruchy chování,poruchu sluchu,mpulzivita,hyperaktivita,poruchy učení,vadu zraku,vývojovou vadu v oblasti řeči,oční vadu nosí silné brýle,celkové opoždění vývoje,poruchy motoriky a také je autista je v pásmu (LMR)-lehká mentální retardace tudíž se mu musím věnovat každý den o to více,je to dítě se speciálními vzdělávacími potřebami.Dochází na Neurologii.Vše zvládám v pohodě a s úsměvem.☺Můj nejstarší syn 16 ti letý je zcela zdráv.

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Dětem ráda také čtu pohádky.☺Hrajeme různé hry pexeso,černý Petr,člověče nezlob se a mnohem více zábavy a her,stavíme,tvoříme,hrajeme si různé hry,chodíme na hřiště,malujeme si,procházky venku na čerstvém vzduchu atd...Těší mě spokojenost dětí a dětský smích a mám z něj obrovskou radost.

Languages

Czech and Slovak

Certification

Absolvovala jsem rekvalifikační kurz pro chůvy "DOBRÁ CHŮVA" + první pomoc.Mám absolvovaný certifikát Osvědčení od Českého Červeného Kříže ;První pomoc dětem''.

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha-ÚjezdWhere am I available too?: Praha 11Formanská 43,Praha 11-Újezd u Průhonic