image

220,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 391 parents
 • Booked repeatedly
 • Activity 10 days ago
 •  sou
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can drive a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 5 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail, address and identity via mojeID
Languages

Jitka M.

 • (18)
 • 50 years
 • 15 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

řidičský průkaz sk. A, B od května 1988 - aktivní řidič, výuční list, zdravotní průkaz, osvědčení - masér, osvědčení - charitní sanitářka

More...

Reviews

Kateřina N.09/06/2020Cleaning

Pani Jitka je skvela a uzasna. Prakticky me vratila do zivota s tim, jak mi pomohla doma uklidit. Nemohu nez jen doporucit!


Lenka M.29/04/2020Cleaning

Paní Jitka se stará o úklid naší domácnosti a žehlení. Nejenže je velmi pečlivá a skutečně naslouchá našim požadavkům, ale zároveň neustále inovuje a navrhuje "zlepšováky" proto, aby vše bylo dokonale čisté a udržitelné. Když jsem ji požádala, aby nám během naší dovolené zalívala zahrádku, nejenže to okamžitě přijala za své, ale protože je i skvělá zahradnice, tak nám poskytla řadu užitečných a praktických rad. Určitě doporučuji těm, kteří chtějí kvalitu a profesionální přístup. Lenka


Patricia T.26/11/2019Cleaning

Paní Jitka před pár týdny začala ukízet u mých rodičů a bude se taky trochu starat o mámu, která má začínající stařeckou demenci. Všichni jsme s paní Jitkou velmi spokojený a mám velkou radost, že se někdo stará o úklid a zároveň přináší do domácnosti velkou porci pozitivní energie.


Blanka H.26/05/2019Babysitting - via this platform

Paní Jitka nám již opakovaně hlídala děti. Je profesionální, spolehlivá a našich čtyř dětí se nezalekla. Jsme rádi, že o ní víme.


Petr B.20/02/2019Cleaning

Skvělá a rychlá domluva. Úklid byl také perfektní, paní je pečlivá a samostatná. Doporučuji a děkuji.


Ludek Z.11/04/2018Cleaning

Pani Jitka u nas uklizi od zacatku unora letosniho roku. Jsme s maximalne spokojeni. Je velmi profesionalni a spolehliva. Absolutne zadne vyhrady nemame. Moc dekujeme


Lenka K.27/08/2017Babysitting - via this platform

Velmi rychlé a milé jednání. Děkuji


Marketa M.02/08/2017Cleaning

Paní Jitka u nás zatím byla třikrát, vybrala jsem si ji na základě pozitivního hodnocení, které je rozhodně oprávněné. Profesionální přístup, pozitivní energie a perfektně odvedená práce.


Blanka H.17/05/2017Babysitting - via this platform

Paní Jitka M. byla naší první "tetou na hlídání" přes Hlídačky. Byli jsme moc spokojeni (my i naše 4 děti).


Věra V.04/05/2017Cleaning

S paní Matulovou jsme velice spokojeni. Je velice precizní, spolehlivá, má naši absolutní důvěru. Před několika dny se seznámila i s našimi dětmi a ty jsou z ní naprosto unešeny. Doufáme, že naše spolupráce bude dlouhodobá. Děkujeme


Martina M.07/03/2017Babysitting - via this platform

Skvela komunikace a perfektni domluva!!


Ondřej V.11/01/2017Babysitting - via this platform

Naprostá spokojenost. Paní Jitka byla přesná jak hodinky, vnesla do rodiny pozitivní a energickou náladu a sama se nabídla udělat úklidové práce v domě nad rámec dohody, protože ji to čas dovolil. Budeme-li hledat hlídání v budoucnu, s důvěrou se na ní opět obrátíme.


lucie j.07/10/2016Cleaning

Paní Jitka se mi stará o úklid domácnosti již několik měsíců. Její práce je důkladná a precizní. Vždy přijde včas a je s ní bezproblémová komunikace. Doporučila jsem jí dvěma známým a jsou s ní velice spokojeni. Má mou naprostou důvěru. Doporučuji !!!


Jan V.27/08/2015Cleaning

S paní Jitkou jsme spolupracovali kratší dobu a byla to naše první zkušenost zde na Hlídačkách. Její práce byla v naprostém pořádku a byli jsme moc spokojení. Bohužel po velice krátké době mi jednoho dne paní Jitka poslal SMS s tím, že se jí již nevyplatí k nám jezdit a pokud chceme aby u nás dále uklízela je třeba jí nabídnout nějakou lepší platbu, nežli 150 Kč na hodinu. Formu i obsah považuji za velmi neprofesionální a ačkoliv odváděná práce byla naprosto v pořádku, museli jsme se s Paní Jitkou po této zkušenosti rozloučit. Je tedy na zvážení každého, zdali se nechá po krátké době a udělaní prvního pozitivního komentáře takovouto formou a stylem nechat tlačit k vyšším platbám, já osobně to považuji za velmi neseriózní a po této zkušenosti nemohu paní Jitku nikomu doporučit, protože by se mu mohlo stát to samé a po 2 měsících bude hledat znovu.


Juraj Z.10/07/2015Babysitting - via this platform

S prací paní Jitky jsem naprosto spokojen. Chodí včas, je spolehlivá, rychlá a pracovitá.


Jana K.01/06/2015Cleaning

Spolehlivá, přesná, pracovita. Chodí v dohodnutý čas a hodinu a proaktivne komunikuje .


Róbert S.14/04/2015Cleaning

S Jitkou jsem naprosto spokojený. Ozvala se do hodiny po zveřejnění mého inzerátu ohledně umytí oken, došla dokonce o pár minut dříve, jak bylo dohodnuto a její práce se dá hodnotit jen v superlativech. Kromě toho je to velmi příjemná žena. Vřele doporučuju každému.


About me

zkušenosti s hlídaním mam jako matka,babička ale i jako tzv hlídačka s detmi nemam problem,vždy je zapotřebí individuelní přistup,osm let jsem dělala ošetřovatelku na ldn ve Fnm dětí stejně jako senioru,ve volnem čase bazen .moře lyžováni,tenis,kolo,brusle,tanec.Mám ř.p.B,vic jak milion km bez nehod,,vikendy také nejsou problem,stejne tak není problém si vzít dítě k sobe do soukromí, přes týden bydlím v Praze -modřany a o víkendu jezdím i za Prahu do Roudnice.kde mam r.d..a bydlím přímo pod horou Říp,kde je velmi příjemné,postarat se o dítě jakéhokoliv věku není žádný problém stejně tak je li nějakým způsobem hendikepoväno či omezeno,jako v jídle apod.jsem mobilní. mám vlastní auto.v současné době pracuji jako hlidacka a k tomu i vedeni domácnosti.o dítě jsem schopna se postarat ve všech směrech a to i uvaření a rozvíjení osobnosti.,Neexistuje šablona u výchovy děti, zastávám názor individuálního přístupu a respektování jedince, každý člověk je originální osobnost!!!Děkuji za pochopeni,při pravidelnem hlídání nebo nad 8hod jsem ochotna cenu snížit .při vzdálenosti nad 10km,příplatek za cestu100czk Reference v případě zájmu zašlu na email . také občas jezdím z rodinou jako doprovod na jejich dovolenou.

Availability

podle domluvy klienta,v současné době už jen večerní hlidani


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

20 years

toddlers

20 years

preschoolers

20 years

schoolers

18 years

teens

12 years

Special Experience

Diabetes, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Sleep Disorders, Visual Impairment, Hearing Impaired, and Epilepsy

Skills and Hobbies

Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

lyže,tenis,plavání.hovořim česky.ovladam rusky jazyk.častečně nemecký..pc jsem .sečtela a pro uplnost dodam že jsem dost Cestovala soukromě ale i jako doprovod. Egypt,Tunis,Italie.Řecko,Kanárské a kapverdské ostrovy, Kapverdy,SAE,Indie.staty v Eu

Languages

Czech, German, Russian, and Slovak

Certification

ošetřovatelka,maserský a pedikerský kurz, 15let kuchařka studená kuchyň a speciální diety,klasicka č.kuchyn

photos

Where babysit

Primary city: Praha 12Where am I available too?: Praha 12