image

140,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 83 parents
 • Activity 3 days ago
 •  Obchodní akademie Olomouc, Ekonomické lyceum
 •  Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta tělesné kultury, obor Rekreologie
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 5 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Attented special First-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail, address and identity via mojeID
Languages

Lucie K.

 • (9)
 • 22 years

Reviews

Hana B. 2. December 20:53Babysitting - via this platform

Lucka hlídala mé dvě dcery (3,5 a 7,5 let). Je neuvěřitelně spolehlivá, vstřícná a úžasná. Musela s nimi obstarat plno aktivit v rámci vyzvednutí ze školky, školy, dopravy do kroužků, hlídání v mezičase atd. Vše zvládla na jedničku, dcery jsou z ní nadšené a já v naprostém klidu díky tomu, že jsou právě s Luckou. Moc a moc děkuju za vše.


Tereza H. 7. July 21:44Babysitting - via this platform

Slečna Lucie komunikuje velmi profesionálně, reaguje rychle, chodí včas. Hlídání začínáme, ale už teď s ní mám řadu pozitivních zkušeností.


Kateřina Č.11. September 14:02Babysitting - via this platform

Lucka hlídala mou 5měsíční dceru na mé svatbě. Je vidět že má k dětem hodně blízko a ty děti to prostě asi nějak vycítí. Lily se ne každý na první dojem líbí, ale na Lucku se okamžitě smála. Za ohromný plus považuji její samostatnost a suverénost, která dává člověku pocit, že se jí fakt nemusí bát své dítě svěřit a že si poradí. Na to že patřím mezi úzkostlivější matky a dceru nerada nechávám jiným lidem, tak jsem ani na chvíli neměla strach je nechat samotné a mohla si svatbu v klidu užít.


Petra J. 7. August 23:22Babysitting - via this platform

Lucii jsem měla vyhlédnutou již v období svého těhotenství, kdy jsem si ještě myslela, že přenechat dceru cizímu člověku není nic nesnadného. Po narození dcery mi ovšem realita doprovázená standardními rodičovskými obavami ukázala svou pravou tvář. O to více jsem ráda, že, když mě okolnosti a pracovní povinnosti přiměly vrátit se k původní myšlence slečny na hlídání, Lucie byla stále k mání. Dcera je s Lucií šťastná a já klidná, že je o ni dobře postaráno, ať už mě pracovní povinnosti zavanou kamkoliv a na jakkoliv dlouho. Lucie je dochvilná, precizní, opravdu spolehlivá, velmi ochotná, trpělivá a nadto moc milá. Jsem skutečně ráda, že dcera tráví čas právě s ní. Plus má můj velký obdiv za to, že dobrovolně hlídá cizí děti, byť vlastní nemá a zvládá to s nimi tak, že to není poznat :). Vřele doporučuji.


Lenka H. 4. March 21:34Babysitting - via this platform

Lucka byla úplně první, kdo hlídal naši malou Rózi a hned dva dny po sobě. Domluva byla perfektní a Lucka byla vždy na čas přesně u nás doma. Nervozita z mé strany byla veliká, ale Lucka zvládla vše na jedničku a po příchodu domů mě čekala usmívající se Rozárka. Určitě není jednoduché hlídat dvou měsíční miminko, které neumí říct, co ho trápí, když brečí a vy to musíte vyřešit. O to více jsem moc ráda, že Lucka toto zvládá taky. :) Za mě ji určitě doporučuji a osobně se zase ráda ozvu pokud bude potřeba. Lucko, moc děkuji a držím pěsti pro štěstí u státnic. :)


Kateřina K.25. April 18:37Babysitting - via this platform

Dobrý den všem rodičům, hledali jsme stabilní hlídačku pro naši tehdy dvouletou dceru. Rozhodující pro náš výběr byly kladné reference, dlouhodobé hlídání a také pružná reakce Lucie na naše první setkání. Lucie má velmi vřelý vztah k dětem, je na ni vždy spolehnutí, všude je včas a výborně organizuje čas strávený s dětmi. Tráví s naší dcerou hodně času venku, což je nám velmi sympatické. Nyní naše dcera chodí pravidelně do školky, takže hlídání využijeme již minimálně. Lucku doporučujeme všem rodičům, kteří hledají kvalitní hlídání :-)


Hana K. 3. February 12:16Babysitting - via this platform

Lucku mohu vřele doporučit. Ač jsem z Prahy, potřebovala jsem v Olomouci pohlídat syna během mé pracovní návštěvy. Vše jsem tedy domlouvala s minimální znalostí místa a s trochou nejistoty, jak vše provést. Lucka skvěle reagovala, ihned jsme se domluvili, skvěle se přizpůsobila prostorům , kde jsem potřebovala pracovat, a vše spolehlivě dodržela. Hlavně si ale s mým malým klukem skvěle sedli a myslím, že s ní jsou děti v dobrých rukou.


Magda B.17. January 23:08Babysitting - via this platform

Tuto mladou a sympatickou slečnu znám již řadu let, a jsem nesmírně ráda, že jsem mohla využít jejích služeb - hlídání dětí. Jsem matkou 2 dětí na mateřské a potřebuji také občas "vypnout", pokud není možné, aby děti pohlídal otec, vím, že se mohu 100% spolehnout právě na Lucku. O moje dvě holky (9 let a 2 roky) se bezvadně postará, zvláště o tu mladší :-D, u které je na první pohled vidět, jak ji má moc ráda, vždy, když k nám přijde (to totiž děti předstírat neumí :-D).
Slečnu Lucii všem vřele doporučuji, využijete-li jejích služeb, věřte, že budete maximálně spokojeni jako já! Máme ji moc rádi :-)


Iva P.16. January 13:25Babysitting - outside this platform

Syn má 3 roky a Lucka ho hlídá pravidelně prakticky od narození. Velmi se na ni vždy těší a na Lucku je ve všem spolehnutí. V létě spolu tráví i čas na bazéně nebo v ZOO. Lucka je velmi opatrná a má opravdu kladný a vřelý vztah k dětem. Díky ní jdu na pracovní či volnočasové aktivity vždy s klidnou hlavou, jelikož nemám sebemenší pochyb, že by něco nezvládla. Nemáme s manželem ani problém si zajít večer do společnosti. O syna se postará, uloží a případně i u nás přespí. Jsme moc rádi, že ji máme ! :-) Iva P.


About me

I offer reliable babysitting in Olomouc and the wider area. I have experience with newborn babies, as with preschool and school children. After the agreement can look after anytime. The children will be reliably taken care of. I have the experience, on request, I love to send you a positive reference from parents whom children I looked after.

Availability

Po domluvě můžu dle volného času každý den. :)Calendar last updated before 3 days
Loading calendar...
Loading calendar...

General Experience

infants

no experience

toddlers

no experience

preschoolers

6 years

schoolers

4 years

teens

3 years

Special Experience

Hyperactivity, Care for Sick Children, and Food Allergies

Skills and Hobbies

Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Czech, English, Russian, and Slovak

Certification

Speciální kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže, Praha 1. Osvědčení z profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Olomouc, Olomoucký krajWhere am I available too?: Samotišky, Olomoucký kraj