image

150,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 88 parents
 • Activity 21 days ago
 •  Obchodní akademie Olomouc, Ekonomické lyceum
 •  Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta tělesné kultury, obor Rekreologie
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 5 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Attented special First-aid course focused on children from OS Czech Red Cross Prague 1
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail, address and identity via mojeID
Languages

Lucie K.

 • (9)
 • 24 years

Reviews

Hana B.02/12/2019Babysitting - via this platform

Lucka hlídala mé dvě dcery (3,5 a 7,5 let). Je neuvěřitelně spolehlivá, vstřícná a úžasná. Musela s nimi obstarat plno aktivit v rámci vyzvednutí ze školky, školy, dopravy do kroužků, hlídání v mezičase atd. Vše zvládla na jedničku, dcery jsou z ní nadšené a já v naprostém klidu díky tomu, že jsou právě s Luckou. Moc a moc děkuju za vše.


Tereza H.07/07/2019Babysitting - via this platform

Slečna Lucie komunikuje velmi profesionálně, reaguje rychle, chodí včas. Hlídání začínáme, ale už teď s ní mám řadu pozitivních zkušeností.


Kateřina Č.11/09/2018Babysitting - via this platform

Lucka hlídala mou 5měsíční dceru na mé svatbě. Je vidět že má k dětem hodně blízko a ty děti to prostě asi nějak vycítí. Lily se ne každý na první dojem líbí, ale na Lucku se okamžitě smála. Za ohromný plus považuji její samostatnost a suverénost, která dává člověku pocit, že se jí fakt nemusí bát své dítě svěřit a že si poradí. Na to že patřím mezi úzkostlivější matky a dceru nerada nechávám jiným lidem, tak jsem ani na chvíli neměla strach je nechat samotné a mohla si svatbu v klidu užít.


Petra J.07/08/2018Babysitting - via this platform

Lucii jsem měla vyhlédnutou již v období svého těhotenství, kdy jsem si ještě myslela, že přenechat dceru cizímu člověku není nic nesnadného. Po narození dcery mi ovšem realita doprovázená standardními rodičovskými obavami ukázala svou pravou tvář. O to více jsem ráda, že, když mě okolnosti a pracovní povinnosti přiměly vrátit se k původní myšlence slečny na hlídání, Lucie byla stále k mání. Dcera je s Lucií šťastná a já klidná, že je o ni dobře postaráno, ať už mě pracovní povinnosti zavanou kamkoliv a na jakkoliv dlouho. Lucie je dochvilná, precizní, opravdu spolehlivá, velmi ochotná, trpělivá a nadto moc milá. Jsem skutečně ráda, že dcera tráví čas právě s ní. Plus má můj velký obdiv za to, že dobrovolně hlídá cizí děti, byť vlastní nemá a zvládá to s nimi tak, že to není poznat :). Vřele doporučuji.


Lenka H.04/03/2018Babysitting - via this platform

Lucka byla úplně první, kdo hlídal naši malou Rózi a hned dva dny po sobě. Domluva byla perfektní a Lucka byla vždy na čas přesně u nás doma. Nervozita z mé strany byla veliká, ale Lucka zvládla vše na jedničku a po příchodu domů mě čekala usmívající se Rozárka. Určitě není jednoduché hlídat dvou měsíční miminko, které neumí říct, co ho trápí, když brečí a vy to musíte vyřešit. O to více jsem moc ráda, že Lucka toto zvládá taky. :) Za mě ji určitě doporučuji a osobně se zase ráda ozvu pokud bude potřeba. Lucko, moc děkuji a držím pěsti pro štěstí u státnic. :)


Kateřina K.25/04/2017Babysitting - via this platform

Dobrý den všem rodičům, hledali jsme stabilní hlídačku pro naši tehdy dvouletou dceru. Rozhodující pro náš výběr byly kladné reference, dlouhodobé hlídání a také pružná reakce Lucie na naše první setkání. Lucie má velmi vřelý vztah k dětem, je na ni vždy spolehnutí, všude je včas a výborně organizuje čas strávený s dětmi. Tráví s naší dcerou hodně času venku, což je nám velmi sympatické. Nyní naše dcera chodí pravidelně do školky, takže hlídání využijeme již minimálně. Lucku doporučujeme všem rodičům, kteří hledají kvalitní hlídání :-)


Hana K.03/02/2016Babysitting - via this platform

Lucku mohu vřele doporučit. Ač jsem z Prahy, potřebovala jsem v Olomouci pohlídat syna během mé pracovní návštěvy. Vše jsem tedy domlouvala s minimální znalostí místa a s trochou nejistoty, jak vše provést. Lucka skvěle reagovala, ihned jsme se domluvili, skvěle se přizpůsobila prostorům , kde jsem potřebovala pracovat, a vše spolehlivě dodržela. Hlavně si ale s mým malým klukem skvěle sedli a myslím, že s ní jsou děti v dobrých rukou.


Magda B.17/01/2016Babysitting - via this platform

Tuto mladou a sympatickou slečnu znám již řadu let, a jsem nesmírně ráda, že jsem mohla využít jejích služeb - hlídání dětí. Jsem matkou 2 dětí na mateřské a potřebuji také občas "vypnout", pokud není možné, aby děti pohlídal otec, vím, že se mohu 100% spolehnout právě na Lucku. O moje dvě holky (9 let a 2 roky) se bezvadně postará, zvláště o tu mladší :-D, u které je na první pohled vidět, jak ji má moc ráda, vždy, když k nám přijde (to totiž děti předstírat neumí :-D).
Slečnu Lucii všem vřele doporučuji, využijete-li jejích služeb, věřte, že budete maximálně spokojeni jako já! Máme ji moc rádi :-)


Iva P.16/01/2016Babysitting - outside this platform

Syn má 3 roky a Lucka ho hlídá pravidelně prakticky od narození. Velmi se na ni vždy těší a na Lucku je ve všem spolehnutí. V létě spolu tráví i čas na bazéně nebo v ZOO. Lucka je velmi opatrná a má opravdu kladný a vřelý vztah k dětem. Díky ní jdu na pracovní či volnočasové aktivity vždy s klidnou hlavou, jelikož nemám sebemenší pochyb, že by něco nezvládla. Nemáme s manželem ani problém si zajít večer do společnosti. O syna se postará, uloží a případně i u nás přespí. Jsme moc rádi, že ji máme ! :-) Iva P.


About me

I offer reliable babysitting in Olomouc and the wider area. I have experience with newborn babies, as with preschool and school children. After the agreement can look after anytime. The children will be reliably taken care of. I have the experience, on request, I love to send you a positive reference from parents whom children I looked after.

Availability

Po domluvě můžu dle volného času každý den :)Calendar last updated before 6 days
Loading calendar...
Loading calendar...

General Experience

infants

8 years

toddlers

8 years

preschoolers

6 years

schoolers

6 years

teens

6 years

Special Experience

Hyperactivity, Care for Sick Children, and Food Allergies

Skills and Hobbies

Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Tutoring children

Mathematics

Czech language

Individual
general preparation

Languages

Czech, English, Russian, and Slovak

Certification

Speciální kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže, Praha 1. Osvědčení z profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Olomouc, Olomoucký krajWhere am I available too?: Samotišky, Olomoucký kraj