image

100,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 30 parents
 • Activity about 1 month ago
 • Response time: 6 hours
 •  VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 3 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Renata B.

 • (6)
 • 22 years
 • 5 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Maturitní zkouška z pedagogické školy v oboru předškolní a mimoškolní výchova. Maturitní zkouška z anglického jazyka. Studentka Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, oboru učitelství pro 1. stupeň základních škol.

Více...

Reviews

Denisa K.24. August 16:14Verification center

Hodnocení praxe z prvního ročníku pedagogické školy, praxe v mateřské škole.
Praktikantka Renata nezameškala na praxi ani jediný den. Do MŠ chodila včas. Po dobu praxe se chovala slušně. Byla vždy řádně upravená. Byla vstřícná a ochotná. Má kladný a vstřícný vztah k dětem a je kamarádská. Ze začátku spíše pozorovala, postupně se aklimatizovala a byla v kolektivu spokojená. Na naše požadavky reagovala kladně. Zapojovala se převážně do dětských spontánních her a do řízených činností v oblasti výtvarné a tělesné výchovy. Žádné problémy jsme neshledali, avšak je znát, že je ještě na začátku pedagogických zkušeností.

Vedoucí praxe: PETRA W.


Denisa K.24. August 16:20Verification center

Hodnocení praxe z druhého ročníku z pedagogické školy, praxe ve školní družině.
Slečna Renata splnila předepsaný počet hodin a na praxi chodila včas. Má kladný vztah k práci s dětmi, zapojila se do všech činností ŠD, obětavě pomáhala hlavně mladším a integrovaným dětem. Sama dětem zorganizovala několik činností – hlavně pohybové a příprava na vyučování. Má kladný vztah k dětem, chovala se k nim kamarádsky, ale zvládla je i kázeňsky.Neměla problém komunikovat s větším počtem dětí. Pomáhala také v kroužku keramiky a zúčastnila se vyučování „Tvořivá dílna“. Má velice pěkně zpracované záznamy – přehledné, obsažné, bez chyb. Nemám co vytknout.

Vedoucí praxe: JAROSLAVA D.


Denisa K.24. August 16:25Verification center

Hodnocení praxe ze třetího ročníku pedagogické školy, základní a mateřská škola – třída s upraveným vzdělávacím programem.
Renata ještě potřebuje podporu a povzbuzení ze strany učitele. Je pracovitá, ochotná. Písemné přípravy plnila zcela samostatně, vyráběla si vlastní pomůcky i pracovní listy na své výstupy. Práci v hodině umí dobře naplánovat i zorganizovat, ale je trochu nejistá, chybí pouze praxe s dětmi. Renata je tichá, mluví spisovně, klidně. Umí dobře plánovat činnosti, je flexibilní. K žákům má dobrý přístup, dokáže jim pomoci, poradit. Je milá, vstřícná, empatická, trpělivá. S dětmi vycházela velmi dobře, děti si ji oblíbily.
Vedoucí praxe: LADA A.


Denisa K.24. August 16:28Verification center

Hodnocení praxe ze čtvrtého ročníku pedagogické školy - praxe v mateřské škole.
Renatka nám pomáhala s přípravou Vánočního jarmarku, výroba svícnů a věnců, pečení perníků a vyrábění výzdob pro Obecní úřad. Renatka při své přípravě byla svědomitá. Vždy si vyrobila šablony na VV činnosti i do kognitivního kruhu, často čerpala z internetu. Renatka je na děti hodná, poslouchá jejich prosby a tužby. V menším počtu dětí organizaci dětí zvládá. Není příliš autoritativní, ale děti si srovná jednoduchou říkankou – písní. Renatka přirozeně komunikovala s dětmi, mluvila spisovně, její projev byl kultivovaný. Renatka se musí naučit improvizovat na dané situace. Renatka se v průběhu praxe musela naučit mluvit hlasitěji – děti na ni lépe reagovaly. Děti Renatka zaujala. Často jim četla a vždy měla připravené krásné otázky.
Vedoucí praxe: BIANCA K.


Renata P.21. August 21:15Babysitting - via this platform

Je šikovná, spolehlivá a ochotná. Určitě doporučuji k vašim dětem.


Ondra L.18. August 0:37Babysitting - outside this platform

Jsem velice spokojený. Slečna hlídala mou 18 měsíční neteř a malá jen zářila.
Ví jak na děti a velice dobře to s nimi umí. Můžu jen doporučit.


About me

Dobrý den, milí rodiče!
Prvně bych Vám chtěla sdělit, že pravidelně teď hlídám pondělí a pátek ráno, úterý, středa a čtvrtek jsem téměř do večera ve škole, v tyto dny Vám tedy nepomohu. Pokud byste potřebovali pondělí nebo pátek večer, ozvěte se a uvidíme.
Také upozorňuji, že v pátek, sobotu a neděli (na všechny dny se teď dá domluvit, upozorňuji předem, do Plzně to mám 100 km, takže den předem to nejde) jsem převážně mimo Plzeň.

Pokud mě chcete kontaktovat přes mobilní telefon, spíše volejte, je to lepší pro naši domluvu a spolupráci. Pokud telefon nezvedám, většinou napíšu SMS, že jsem ve škole nebo jsem z jiného důvodu telefon nemohla zvednout.

Mám vystudovanou střední pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika, takže mám zkušenosti s menšími dětmi díky praxi, na kterou jsem chodila. Kurzy první pomoci jsem musela absolvovat vždy, než jsem šla na praxi.

Mám zkušenosti s vedením dětí a také hlídáním. Často jsem hlídala mé sestřenice. Nabízím také doučování všech předmětů na základní škole a základních předmětů na středních školách. Za doučování je cena neurčitá, záleží na předmětu a obtížnosti.

Právě vstupuji do 4. ročníku na pedagogické fakultě, kde studuji učitelství pro 1. stupeň. Pokračuji v nabírání zkušeností, protože chodím na různé praxe. Děti mě vždy měly rády, s dětmi si velmi rozumím, tato práce mě naplňuje.

Ve volném čase ráda chodím na procházky a také ráda jezdím na kolečkových bruslích. Ráda hraji na klavír, kytaru i flétnu. Pokud byste tedy chtěli své děti naučit základy a postupně i hrát, ráda Vám pomohu.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.

Availability

Current calendar is not availaible

General Experience

infants

1 year

toddlers

4 years

preschoolers

4 years

schoolers

5 years

teens

no experience

Special Experience

Hyperactivity and Sleep Disorders

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Czech

Certification

Europas, plavecký, lyžařský, vodácký kurz

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Plzeň 3