image

90.00Kč/hour

 • 28 parents contacted her
 • Activity 22 days ago
 • Response time: 7 hours
 •  VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 2 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Jazyky

Renata B.

 • (6)
 • 21 years
 • 5 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Maturitní zkouška z pedagogické školy v oboru předškolní a mimoškolní výchova. Maturitní zkouška z anglického jazyka. Studentka Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, oboru učitelství pro 1. stupeň základních škol.

Více...

Reviews

Denisa K.24. August 16:14Verification center

Hodnocení praxe z prvního ročníku pedagogické školy, praxe v mateřské škole.
Praktikantka Renata nezameškala na praxi ani jediný den. Do MŠ chodila včas. Po dobu praxe se chovala slušně. Byla vždy řádně upravená. Byla vstřícná a ochotná. Má kladný a vstřícný vztah k dětem a je kamarádská. Ze začátku spíše pozorovala, postupně se aklimatizovala a byla v kolektivu spokojená. Na naše požadavky reagovala kladně. Zapojovala se převážně do dětských spontánních her a do řízených činností v oblasti výtvarné a tělesné výchovy. Žádné problémy jsme neshledali, avšak je znát, že je ještě na začátku pedagogických zkušeností.

Vedoucí praxe: PETRA W.


Denisa K.24. August 16:20Verification center

Hodnocení praxe z druhého ročníku z pedagogické školy, praxe ve školní družině.
Slečna Renata splnila předepsaný počet hodin a na praxi chodila včas. Má kladný vztah k práci s dětmi, zapojila se do všech činností ŠD, obětavě pomáhala hlavně mladším a integrovaným dětem. Sama dětem zorganizovala několik činností – hlavně pohybové a příprava na vyučování. Má kladný vztah k dětem, chovala se k nim kamarádsky, ale zvládla je i kázeňsky.Neměla problém komunikovat s větším počtem dětí. Pomáhala také v kroužku keramiky a zúčastnila se vyučování „Tvořivá dílna“. Má velice pěkně zpracované záznamy – přehledné, obsažné, bez chyb. Nemám co vytknout.

Vedoucí praxe: JAROSLAVA D.


Denisa K.24. August 16:25Verification center

Hodnocení praxe ze třetího ročníku pedagogické školy, základní a mateřská škola – třída s upraveným vzdělávacím programem.
Renata ještě potřebuje podporu a povzbuzení ze strany učitele. Je pracovitá, ochotná. Písemné přípravy plnila zcela samostatně, vyráběla si vlastní pomůcky i pracovní listy na své výstupy. Práci v hodině umí dobře naplánovat i zorganizovat, ale je trochu nejistá, chybí pouze praxe s dětmi. Renata je tichá, mluví spisovně, klidně. Umí dobře plánovat činnosti, je flexibilní. K žákům má dobrý přístup, dokáže jim pomoci, poradit. Je milá, vstřícná, empatická, trpělivá. S dětmi vycházela velmi dobře, děti si ji oblíbily.
Vedoucí praxe: LADA A.


Denisa K.24. August 16:28Verification center

Hodnocení praxe ze čtvrtého ročníku pedagogické školy - praxe v mateřské škole.
Renatka nám pomáhala s přípravou Vánočního jarmarku, výroba svícnů a věnců, pečení perníků a vyrábění výzdob pro Obecní úřad. Renatka při své přípravě byla svědomitá. Vždy si vyrobila šablony na VV činnosti i do kognitivního kruhu, často čerpala z internetu. Renatka je na děti hodná, poslouchá jejich prosby a tužby. V menším počtu dětí organizaci dětí zvládá. Není příliš autoritativní, ale děti si srovná jednoduchou říkankou – písní. Renatka přirozeně komunikovala s dětmi, mluvila spisovně, její projev byl kultivovaný. Renatka se musí naučit improvizovat na dané situace. Renatka se v průběhu praxe musela naučit mluvit hlasitěji – děti na ni lépe reagovaly. Děti Renatka zaujala. Často jim četla a vždy měla připravené krásné otázky.
Vedoucí praxe: BIANCA K.


Renata P.21. August 21:15Babysitting - via this platform

Je šikovná, spolehlivá a ochotná. Určitě doporučuji k vašim dětem.


Ondra L.18. August 0:37Babysitting - outside this platform

Jsem velice spokojený. Slečna hlídala mou 18 měsíční neteř a malá jen zářila.
Ví jak na děti a velice dobře to s nimi umí. Můžu jen doporučit.


About me

Dobrý den, milí rodiče!
Prvně bych Vám chtěla sdělit, že v pátek, sobotu a neděli (na všechny dny se teď dá domluvit, upozorňuji předem, do Plzně to mám 100 km, takže den předem to nejde) jsem převážně mimo Plzeň. Teď upřednostňuji hlídání u mě doma, protože budeme mít nový přírůstek do rodiny a bude potřebovat naši péči. Jde pouze o štěně jorkšírského teriéra, takže alergie by neměla být problém. Pokud by hlídání trvalo přibližně 2 hodiny, nemám problém hlídat i u Vás. Děkuji za pochopení.

Pokud mě chcete kontaktovat přes mobilní telefon, spíše volejte, je to lepší pro naši domluvu a spolupráci. Pokud telefon nezvedám, většinou napíšu SMS, že jsem ve škole nebo jsem z jiného důvodu telefon nemohla zvednout.

Mám vystudovanou střední pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika, takže mám zkušenosti s menšími dětmi díky praxi, na kterou jsem chodila. Kurzy první pomoci jsem musela absolvovat vždy, než jsem šla na praxi.

Mám zkušenosti s vedením dětí a také hlídáním. Často jsem hlídala mé sestřenice. Nabízím také doučování všech předmětů na základní škole a základních předmětů na středních školách. Za doučování je cena neurčitá, záleží na předmětu a obtížnosti.

Právě jsem úspěšně ukončila první semestr 3. ročníku na pedagogické fakultě, kde studuji učitelství pro 1. stupeň. Pokračuji v nabírání zkušeností, protože chodím na různé praxe. Děti mě vždy měly rády, s dětmi si velmi rozumím, tato práce mě naplňuje.

Ve volném čase ráda chodím na procházky a také ráda jezdím na kolečkových bruslích. Ráda hraji na klavír, kytaru i flétnu. Pokud byste tedy chtěli své děti naučit základy a postupně i hrát, ráda Vám pomohu.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.

Availability

Current calendar is not availaible

General Experience

infants

1 year

toddlers

4 years

preschoolers

4 years

schoolers

5 years

teens

no experience

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Care for Sick Children, and Special needs

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Czech

Certification

Europas, plavecký, lyžařský, vodácký kurz

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Plzeň 3