image

120.00Kč/hour

 • 93 parents contacted her
 • Activity 4 days ago
 • Response time: 1 day
 •  OA A VOŠ Brno
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: up to 20 hours/week
 •  I have a place for babysitting
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 2 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Jazyky

Tereza J.

 • (7)
 • 24 years
 • 8 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Maturitní vysvědčení z Obchodní akademie. Maturitní zkouška z angličtiny. Jazyková zkouška z angličtiny - English for Business (Level 1). Řidičský průkaz skupiny AM, B1 a B od února 2014 - aktivní řidič (vlastní auto).

Více...

Reviews

Michaela E. 2. April 10:06Babysitting - via this platform

Se slečnou Terezou jsem dlouhodobě spokojená. Je milá, spolehlivá, je s ní výborná domluva. Můžu vřele doporučit.


Miroslava A. 2. September 9:14Babysitting - via this platform

Slecna Tereza na nas udelala ten nejlepsi dojem. Jiz v pisemne komunikaci a planovani hlidani byla velice profesionalni a s nasim chlapeckem si vytvorila moc hezky vztah jiz od prvniho setkani. I v neocekavanych situacich reaguje predvidave a vi jak si poradit. Urcite ji mohu vrele doporucit i dalsim rodicum.


Pavel B.21. July 18:15Babysitting - via this platform

Milá a příjemná slečna, s dětmi si sedla a byly s ní rády :)


Tereza27. January 19:42Babysitting - via this platform

Terezka je moc hodná a sympatická hlidacka ...inteligentni...a šikovná s dětmi to umi...urcite doporučuji.. ..


Lenka D.26. January 13:23Verification center

Terezka vedla v loňském školním roce taneční kroužek v naší mateřské škole. Je zodpovědná, vstřícná, komunikativní, empatická a má velmi pěkný vztah k dětem.
Vzhledem k výše uvedenému ji vřele doporučuji pro práci s dětmi.

Jana Z.


Šárka V.28. February 14:57Verification center

Slečna Tereza J. v naší mateřské škole vedla kroužek anglického jazyka.
Na hodiny chodila vždy řádně připravená, k dětem měla pěkný vztah, vyrovnaný a klidný přístup.
Děti ji přijaly jako přirozenou autoritu, práce v kroužku měla pro ně pozitivní výsledky.
Slečna Tereza J. byla zodpovědná, dbala nejen na vzdělání, ale i na bezpečnost dětí.
S její prací jsem byla vždy spokojená.

Mgr. Eva M.


Lenka N. 1. February 22:18Babysitting - via this platform

S Terezkou jsme spokojeny obe - ja i mala. S malou to Terce jde a hlavne ji to bavi. Je mila, usmevava a ochotna. Domluva vzdy naprosto bez problemu. Urcite muzu Terezku jen doporucit a timto dekujeme!


About me

Milí rodičové, :-)

děkuji, že jste zavítali na můj profil, ráda bych se Vám představila.

Jsem nejstarší z pěti dětí, takže jsem péči o své malé sourozence vnímala velmi brzy a pomáhala jsem s péčí od jejich narození. Vypomáhala jsem také v jesličkách, mateřských školkách (v jedné z nich jsem také pracovala s holčičkou s ADHD). Od roku 2015 vedu kroužky v mateřských školičkách v lokalitě Brno - město, Brno - venkov (mohu doložit reference od paní ředitelky z MŠ Omice a MŠ Kníničky). Suplovala jsem i kroužek tanečků na základní škole.

V nejpočetnější skupince tanečního kroužku jsem měla 15 malých tanečnic (3-5 let), a troufám si říci, že jsem si udržela přirozenou autoritu. Největší radosti je upřímnost a přímočarost dětí. Také mě moc těší obrázky a drobné dárečky (vyrobené ve školce), které mi děti občas vyrábí.

Děti hlídám i zde - maminkám "z hlídaček" - od narození do cca 8-10 let věku. Ve stejné věkové kategorii hlídám příležitostně také kamarádkám. "Děti jsou zkrátka moje srdeční záležitost".

Ve svém volném čase ráda tančím (společenské, moderní tance a aerobik), čtu, chodím do divadla a cestuji - nejraději do Francie.

Pracuji jako personalista v okrese Brno - město a mám flexibilní pracovní dobu (orientačně 8,00-16,00 hodin, lze flexibilně upravit). Ve všední dny mohu tedy hlídat odpoledne/ navečer/ večer, případně o víkendech a státních svátcích. Po domluvě mohu ve všední den i dříve.

V rámci personalistiky jsem spolupracovala také s jedním mateřských centrem, kde jsem brigádně pracovala jako "náborář, personalista a koordinátor" chův. Nábory jsem vedla sama, včetně "praktické části" - tvorby případových studií a osobnostního (psychologického) testu.

Dne 10.03.2019 jsem absolvovala dva kurzy psychologie na témata: "Výchova kluků" a "Výchova holek", které vedla známá a skvělá paní psycholožka a psychoterapeutka Vlaďka Bartáková. Paní Bartáková nám předala mnoho cenných informací a zkušeností pro bezproblémové fungování s dětmi, podporující respektující přístup. Určitě tyto kurzy dále doporučuji všem rodičům! Byly velmi přínosné a ráda se zúčastním dalších kurzů.

V případě Vašeho zájmu mě prosím kontaktujte zde do zprávy. Velmi ráda poznám Vás i Vaše děti. Cena za hlídání se odvíjí od počtu hlídaných dětí a lokality - domluvíme se přes zprávy, nebo telefonicky.
Se srdečným pozdravem,
Tereza J.

Availability

V současné chvíli jsem dost zaneprázdněná a mohu hlídat pouze ve středu, v odpoledních/podvečerních hodinách. V případě změny aktualizuji svůj kalendář.
V případě zájmu mne prosím kontaktujte co možná nejdříve. Jsem z okresu Brno - venkov (směr Jihovýchod), ale mohu hlídat i v Brně.


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

8 years

toddlers

8 years

preschoolers

8 years

schoolers

6 years

teens

4 years

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Asthma, and Food Allergies

Skills and Hobbies

Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

hrát hry, dělat domácí úkoly, učit básničky, písničky (zpívám "falešně", ale s dětmi zpívám ráda :-)), plavat, procházky,...

Languages

Czech

Angličtina - maturita před 4 lety - od té doby nepoužívaná. Francouzština - 4 roky studia na SŠ - od té doby nepoužívaná.

Certification

absolvovala jsem 2x kurz první pomoci - První pomoc malým dětem + První pomoc při autonehodách

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Šlapanice, Jihomoravský krajWhere am I available too?: Brno-LíšeňNejčastěji se pohybuji v okolí Šlapanic u Brna, Slavkově u Brna, Újezda u Brna, Kobylnic, Sokolnic, Prace a v Brně.