image

200,00Kč/hour

 • She has already been contacted by 120 parents
 • Booked repeatedly
 • Activity 10 days ago
 •  střední hotelová škola,kurz pro chuvy,kurz první pomoci
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I babysit at parents' place
 •  I have a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 4 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Marcela K.

 • (9)
 • 51 years
 • 16 years experience

She has passed video verification

more about video verification

ID card checked

check against duplicate registrations · validation date verification

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

must be activated to display the text

Reviews

Jana R.05/12/2020Babysitting - via this platform

Paní |příjmení skryto| hlídala naši dvouletou dceru a mohu potvrdit, že je to skvělá profesionálka. Hned při první návštěvě si Nikolku sebevědomě převzala, a přestože Niki nebyla úplně v dobré náladě (zoubky), zvládla ji zabavit tak, že jsem se mohla v klidu věnovat práci, vyrazily spolu ven krmit zvířátka a taky ji naprosto bez problémů uspala po obědě. Paní Kučerovou tedy mohu určitě doporučit, pokud chcete chůvu, u níž budete moci být úplně v klidu, že si poradí.


Evi F.01/12/2020Babysitting - via this platform

Paní Marcelka hlídá naše obě dcerky (3,5 let) bez mála třičtvrtě roku a jsme s ní velmi spokojeni. Platí jasná domluva, nikdy se nestalo, že by přijela pozdě, je na ní spoleh a naše holčičky si na ní rychle zvykly. Má autoritu, zároveň na ně uplatňuje jako zasloužilá maminka svých tří dětí mateřský přístup. S dětmi vymýšlí různé aktivity, tvoří spolu a naše slečny se na ní vždy velmi těší.. Spolupráce s ní si velmi vážíme :-)


Jana S.25/08/2020Babysitting - via this platform

Paní Marcela hlídá dlouhodobě pravidelně každý týden naši 1,5 roční dceru. Dcera se na ni těší více jak na babičky. Umí to s dětmi, ví jak je zabavit zaujmout a nadchnout. Když odcházím jsem v klidu protože vím, že je o ni skvěle postaráno :)


Zuzana D.18/09/2019Babysitting - outside this platform

Paní Marcela pravidelně a dlouhodobě hlídá naše malé děti. Je spolehlivá, přesná a proaktivní. Zvládá s dětmi chodit i na kroužek cvičení. To vše velmi oceňuji a také to, že dokáže dětem ulehčit ten okamžik mého odchodu a rychle je zabaví.


Radka R.10/09/2019Babysitting - outside this platform

Paní Marcelka trávila čas s mou dvouletou dcerkou a dvěma tříletými chlapci (dvojčaty) více jak půl roku. Jednalo se o pravidelné hlídání dvakrát týdně v prostorách kanceláře při postupném zapojování zpět do pracovního procesu při rodičovské dovolené. Se službami paní Marcelky jsem byla maximálně spokojená, jelikož čas s dětmi trávila stoprocentně aktivně – chodili společně na procházky, na dětské hřiště, jezdili na odrážedlech, tvořili, zpívali, vyprávěla a četla jim pohádky, u kterých dokázala všechny tři po společném obědě uspat. Paní Marcelka je energická dáma, která si u dětí dokáže sjednat respekt, ale zároveň jim být parťákem a rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. Děkuji za čas, který s mou dcerou trávila, zatímco já jsem se mohla v klidu věnovat pracovním povinnostem!


Pavlína06/09/2019Babysitting - outside this platform

Paní Marcela hlídala půl roku pravidělně 1x týdně 4 hodiny moje dvojčata (3,5 roku). Lepšího člověka ke svým dětem jsem si snad nemohla přát. Je to zkušená ženská, má u dětí autoritu, dokáže je zaujmout a děti ji milovaly od prvního dne. Teď už nastoupily do školky, takže pravidelné hlídání nepotřebujeme, ale zůstáváme v kontaktu a jakmile budu potřebovat děti pohlídat, moc ráda se na paní Marcelu zase obrátím.


Elizabeth A.08/09/2019Cleaning

Upozorňuji na podvodné praktiky této hlidacky. Nejdříve se chovala mile, vsechno odkyvala, nic nebylo problem a placli jsme si na uklid a následně i hlídání. Nehledali jsme tedy nikoho dalšího. Těsně před nástupem nam nebrala telefon, když se nam podařilo ji sehnat, tvrdila ze “ztratila” telefon, pak se různě vymlouvala a ze nemůže ten den dorazit. Na náhradní termín opět nedorazila bez omluvy - takový přístup je neprofesionální a této osobě bych nesverila ani hadr na podlahu natož vlastní dítě.


Barbora M.12/08/2019Babysitting - via this platform

Paní Marcela hlídá mé dva syny (dvojčata – 3 roky) a dceru (2 roky) mé kolegyně pravidelně dvakrát až třikrát týdně v místě našeho pracoviště od února 2019 a několikrát se o kluky postarala i u nás doma. S kolegyní jsme hledaly někoho, koho čas strávený s našimi dětmi bude těšit, kdo se jim bude věnovat s láskou a my se na něj budeme moci stoprocentně spolehnout. Paní Marcela všechny naše představy splnila na výbornou. Dětem se věnuje skvěle, je na ní vidět, že má s hlídáním bohaté zkušenosti. Umí děti zabavit vším možným (hraje si s nimi, tvoří, chodí na procházky, čte, zpívá, říká říkanky, cvičí atd.), zároveň si dokáže zjednat jejich respekt. Je přátelská, usměvavá a neustále pozitivně naladěná. Paní Marcelu můžu jen doporučit!


Jana H.17/05/2019Babysitting - via this platform

Paní Marcela u nás včera večer poprvé hlídala naše 3 děti (dcery 4 roky, 2 roky, syn 8 měsíců). Už po krátké seznamovací schůzce jsme věřili, že jsme si vybrali dobře, působila mile a profesionálně. Paní Marcela přišla včas, okamžitě sebevědomě převzala všechny děti, postarala se o večeři, koupání, čtení a uspání dětí a jako bonus jsme našli krásně srovnané všechny hračky. Marcele moc děkujeme a holky už se těší na další návštěvu.


About me

Jsem zkušená chůva a hospodyně již od roku 2006,mám zkušenosti s péčí o deti od 1 měsíce do školního věku,také zkušenosti s doučováním.
Doložitelné reference-aktivní řidič s vlastním autem,vozím děti na kroužky a vyzvedávám ze školky/školy.

Availability

dle potreby


Current calendar is not availaible

General Experience

infants

16 years

toddlers

16 years

preschoolers

16 years

schoolers

12 years

teens

2 years

Special Experience

Hyperactivity, Food Allergies, Sleep Disorders, and Visual Impairment

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Dance/physical activity, and Sport

Hraní divadla

Tutoring children

Czech language

Individual
general preparation

Languages

Czech, German, Russian, and Slovak

němčina,ruština komunikativně angličtina základy

Certification

Certifikát pro chůvy,Pedagogické minimum

Where babysit

Primary city: Praha 13