image

200.00Kč/hour

 • 202 parents contacted her
 • Activity 27 minutes ago
 •  Střední pedagogická škola
 •  Technická univerzita v Liberci, fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická, obor pedagogika volného času
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: more then 40 hours/week
 •  I babysit at parents' place
 •  I can drive a car
 •  I can take kids by car
 •  she can babysit 4 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
She attended the first aid course with certificate.
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Jazyky

Martina R.

 • (7)
 • 22 years
 • 5 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

SŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika. Základní umělecká škola - taneční průprava, taneční praxe, lidový tanec, klasický tanec, současný tanec. Výtvarná soutěž "SVATÁ ANEŽKA ČESKÁ". Diplom - pískání pro radost a pro zdraví. Osvědčení - dítě a rodič pohledem Enneagramu.

Více...

Reviews

Tereza K. 1. June 13:19Babysitting - via Hlidacky.cz

Slečna Martina je úžasná! Milá,hodná,veselá,spolehlivá,zkušená,umí vycítit potřeby dítěte.
Jsem moc spokojená ,hlídá nám 18.měsíční holčičku,vždy vše v pořádku. 😘❤🌞
DOPORUČUJI


Karin C.23. February 23:23Babysitting - via Hlidacky.cz

S hlídačkou jsme byli spokojeni, je spolehlivá a dochvilná, můžeme jen doporučit!


Leona G. 8. December 22:23Babysitting - via Hlidacky.cz

Úžasná, milá, syn viděl slečnu poprvé a vrátili se po 3 hodinách s úsměvem. Rozhodně Martinu využijí opět. Je velmi ulevne, vědět, že mám další pomoc.


Denisa K. 2. October 15:12Verification center

Martina R. v letech 2011-2015 zejména o hlavních prázdninách a víkendech při studiu na střední škole, pracovala na zámku na pozicích zaměřenou na pedagogikou činnost a volnočasové aktivity dětí. Zámek navštíví ročně přes 150 tisíc návštěvníků, zejména rodiny s dětmi. Pro tyto děti připravuje animační programy v zámeckých labyrintech i na zámku.
Další pedagogickou činností na zámku jsou školní vzdělávací programy. Ročně navštíví zámek přibližně 30 tisíc školních dětí.
Martina se podílela na školních vzdělávacích programech nejdříve jako asistent pedagoga, ale v minulém roce již sama několik programů vedla. Jednalo se zejména o program ,,Z pohádky do pohádky´´, který byl zaměřen nejvíce na malé děti.
Dále jsme získali podporu pro náš projekt. Součástí tohoto programu je i vytvoření dvaceti školních programů pro nižší a vyšší školní věk. V projektu jsem na pozici historika a jako bývalý pedagog jsem autorem výše zmiňovaných výukových programů.
Martina se na vzniku těchto programů aktivně podílela již od samotného vzniku žádosti o projekt až po jeho realizaci.
Měl jsem možnost sledovat pokroky v pedagogické činnosti Martiny po několik let a mam velikou radost z toho, že chce pokračovat ve studiu pedagogiky na vysoké.
Hodnocení působení na zámku - Vratislav Z.


Denisa K. 2. October 15:06Verification center

Martina se byla před nástupem na praxi o zařízení a dětech osobně informovat. Zařízení má kapacitu 10 dětí různého věku (3-5 let). Martina si tedy byla vědoma úkolu připravit si činnosti pro různé věkové skupiny, což se jí velice hezky podařilo.

Martina práci se dětmi vykonává ne jako pouhý úkol, ale jako důležité poslání. Dítě považuje za individualitu, jejíž talent , snahu, píli a ostatní kladné rysy podporuje a jejíž nežádoucí rysy se snaží trpělivým, důsledným, nikoliv však autoritářským přístupem eliminovat. O dětech přemýšlí, navazuje s nimi přátelský a otevřený vztah, kde se obě strany přirozeně respektují. K dětem se vždy chová pozitivně, je schopná profesionálního přístupu.

Martina je velmi vyspělá osobnost s bohatými zkušenostmi ze světa práce. Je velmi objektivní , dokáže se přizpůsobit stylu, hodnotám, pravidlům a cílům organizace. Na druhou stranu se nebojí vznést vlastní názor, pokud může přispět ke zlepšení chodu organizace. Kolegy i svěřence respektuje, i zde se ale nebojí konstruktivní kritiky.

Martine se velmi zdařile povedlo při činnostech zapojit děti všech věkových skupin, dokázala jim práci přidělit podle jejich schopností a dovedností, vedla je buď ke spolupráci, nebo dosažení cílů individuálně. Bylo schopna volit takové činnosti, aby je děti mohly zvládnout v daném čase a také aby je, dříve něž dojdou k cíli neomrzeli. Děti také nezažívaly ani pocit tlaku na dokončení úkolu ani pocity z neúspěchu z toho, že úkol nebyly schopné dokončit.

Hodnocení praxe v dětském centru - Mgr. Zuzana P.


Denisa K. 2. October 15:08Verification center

Martina je vždy výborně připravená a má přehled o organizaci i o dětech v ostatních třídách. Martina je velice všímavá a zodpovědně se připravuje na práci v MŠ, kterou vždy skvěle zvládá. Svou práci si umí zorganizovat a dosahuje předem stanovených cílů. Martina je zodpovědná, pracovitá a vždy připravená. Pomáhá při akcích v MŠ a má slušné vystupování k dětem, rodičům i kolegům.

S Martinou jsem velice spokojená! :-)
Hodnocení praxe v mateřské škole - Jana H.


About me

Are you looking for someone to whom you could entrust your kids, when you need a free time? I offer a professional babysitting service for afternoons, evenings, weekends or for any other time by agreement. I graduated on high school of preschool and extracurricular pedagogy and currently study pedagogy of leisure time in Liberec. I have a lot of experience with children from birth age until to puberty. I guarantee the professional nanny care, diligence and security. If are you interested, please feel free to contact me. I will be happy to send you more information or working recommendations.

For each additional child extra fee plus 20kč / h

General Experience

infants

6 years

toddlers

6 years

preschoolers

6 years

schoolers

6 years

teens

6 years

Special Experience

Autism Spectrum Disorder, Asthma, Hyperactivity, Care for Sick Children, Food Allergies, Visual Impairment, and Special needs

Ekzém

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Languages

Czech and English

Looking for someone to whom you have entrusted the afternoon or evening, your children and do you leave? I offer babysitting afternoons, evenings, weekends or by appointment if possible. I am a high school student preschool and after-school education, and I have a lot of experience with children from diapers until after puberty. I guarantee care, diligence and safety. If interested, please contact me, happy to send more information.

Certification

Kurz pomoci u dětí pro pokročilé.

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 3Where am I available too?: Loučeň,Přes týden působím v Praze a okolí. Během víkendů a letních prázdnin na Nymbursku, nebo po domluvě v Praze.