image

240.00Kč/hour

 • 2 parents contacted her
 • Activity about 22 hours ago
 •  SOU Poděbrady
 • First Aid Certificate
 •  prefers sitting: 20 - 40 hours/week
 •  I babysit at parents' place
 •  she can babysit 3 kids
 •   Birthday parties and other
 •   Travel for Vacations
 •   Overnights
 •   Groups of kids
She attended the first aid course with certificate.
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Jazyky

Libuše G.

 • (2)
 • 33 years
 • 4 years experience

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Střední odborné učiliště Poděbrady (obor Kuchař, číšník). Kurz Pracovník v sociálních službách s přímou obslužnou péčí (Národní vzdělávací agentura). Kurz Neuro-lingvistického programování. Kurz Získání znalostí a dovedností šetrné manipulace s pacientem (LINET). Kurz Aktivizace uživatelů v sociálních službách - úvod do problematiky. Kurz Specifika práce s klientem s demencí v sociálních službách - úvod do problematiky. Kurz Přehled podpůrné a sociální sítě (Ústav sociálních služeb Praha). Kurz Demence v obrazech (Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR). Herecké minimum (ACZ).

Více...

Reviews

Mariana S.10. May 12:17Verification center

Na práci Libuše oceňujeme její zájem o člověka. Zejména nastavení na práva uživatelů a respekt k jedinci a jeho osobnosti. Oceňujeme též vnímavost ke konkrétním potřebám člověka. Empatii. Do práce vnáší své zkušenosti, zájmy i kontakty. Přináší do ní svou invenci a iniciativu. Jedná se o člověka, který dokáže mluvit o tom, co se nedaří. Co je třeba ve službě zlepšit. Je týmový hráč. Paní Libuše je v plnění úkolů spolehlivá. Plní je včas.
Libor V.


Lenka D.10. May 12:42Verification center

S Libuší mám zkušenost z dětské skupiny, do které můj syn chodí více než jeden rok. Libuše je milá, sympatická, respektující a s dětmi to umí. Můj syn ji má rád a vždy se na ní do školky těší. Od něj vím, že Libuše s dětmi zpívá a hraje na kytaru, naučila ho nové písničky i básničky. Děti jsou největší kritici a já na svém synovi vidím, že si Libuši oblíbil a mohu ji jen doporučit.
Petra J.


About me

Jmenuji se Libuše a využití času ve společnosti dětí je pro mne radost. Jsem vyučená kuchařka servírka z rozhodnutí mého otce. Cesty života jsou však nevyzpytatelné a pokud jdeme svým snům naproti, vím už, že nic není nemožné. A tak i mě se splnilo, po získání potřebné kvalifikace (rekvalifikační kurz), že můžu vykonávat práci chůvy. Už od mladého věku jsem občas hlídala vnučky otcovy tehdejší přítelkyně a momentálně již rok pracuji jako pečující v dětské skupině, inspirované Waldorfskou pedagogikou a kde je maximální počet 12 dětí v rozmezí 2-6.let. Děti u mě naleznou potřebnou péči, porozumění, lásku, zábavu pomocí her, tvoření, pohybu, poznávání a pobytu v přírodě, ke které mám velmi kladný vztah. Od velmi raného věku zpívám, takže můžu Vaše děti rozvíjet v hlasovém umění, pokud jej bude bavit. Před půl rokem jsem začala hrát na kytaru, takže si můžeme zazpívat pomocí kytarového doprovodu. Velmi ráda čtu knihy i nahlas, takže se děti mohou těšit na uspávání při čtené pohádce. Dále mám herecké dvouleté zkušenosti z loutkoherecķého spolku. Baví mě také šití, kterému se občasně věnuji 2.roky, malování a kreslení, fotografie, péče o své dva psy, psaní a tvoření. Ze sportu preferuji plavání, nebo jízdu na kole a relaxační jógu. Ráda se sebevzdělávám, takže se zajímám o psychologii, filozofii, životní prostředí a stravu, pomocí knih, přednášek, též čerpám i ze svých osobních zkušeností a prožitků.

Availability

Nejdříve budu dostupná od 1.července 2019Calendar last updated before 14 days

General Experience

infants

1 year

toddlers

1 year

preschoolers

4 years

schoolers

no experience

teens

no experience

Special Experience

Hyperactivity, Food Allergies, Sleep Disorders, Visual Impairment, and Hearing Impaired

Skills and Hobbies

Singing/playing musical instrument, Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport

Hraní loutkového divadla, fotografie, hra na kytaru, šití jednoduchých dekorů, nebo hraček.

Languages

Czech and Slovak

Angličtina pasivní, střední úroveň

Certification

Osvědčení rekvalifikace (pracovník v sociálních službách s přímo obslužnou péčí), Osvědčení aktivizace uživatelů v soc. službách, Certifikát z diplomového kurzu Neuro-lingvistického programování, Osvědčení o absolvování kurzu herecké minimu.

Péče dle zákona o sociálních službách

Poskytuji také služby dle zákona o sociálních službách (z.č.108/2006 Sb.)
Stáhnout dokument

Hlídačky.cz nekontrolují, že dokument opravňuje hlídačku poskytovat sociální služby ve smyslu zákona z.č.108/2006 Sb.

photos

Recommend sitter

Where babysit:

Primary city: Praha 4