Jitka
20 reviews
 • 53 years
 • Praha
 • 506 users have already contacted her
 • Booked repeatedly
 • Activity 8 days ago
 •  sou obchodní, osetrovatelsky kurz,masersky kurz
 • First Aid Certificate
 •  Making a company, talking, playing games, etc.
 •  Alzheimer's disease
 •  Parkinson's disease
 •  Diabetes
 •  Dementia
 •  Mobility problems
 •  Help with hygiene
 •  Food preparation
 •  Accompanying to the doctor
Languages

Jitka M.

330 Kč/hour

 • (21)
 • 53 years
 • Covid-19 vaccine

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

řidičský průkaz sk. A, B od května 1988 - aktivní řidič, výuční list, zdravotní průkaz, osvědčení - masér, osvědčení - charitní sanitářka

Verified e-mail and phone number

Verified address

Verified identity

you will get access to the full detail of the verification

More...

Reviews

Ľuboslava K.28/12/2022Cleaning

Pani Jitka je veľmi šikovná a rýchla.
S jej prácou som spokojná. Je vidno, že u ľudí upratuje dlho. 👍🏼
Vždy sa pýta, či je treba upratať aj niečo navyše. 😊
Poradila mi aj lepší čistiaci prostriedok 😊


Lucie N.19/10/2022Cleaning

Paní Jitku jsem oslovila na základě mnoha pozitivních recenzí a moc ráda přidávám jednu aktuální. Už při domlouvání termínu úklidu jsem z ní měla dobrý pocit, protože sama poprosila o konkrétní čistící prostředek, se kterým má dobré zkušenosti. Hned od prvního setkání paní Jitka působila moc mile a optimisticky, je společenská a přátelská. Provedla jsem ji po bytě a ona se pustila do úklidu. Po 4 hodinách jsem se po návratu nestačila divit, celý byt i chodba voněly čistotou, doma byla zapálená aromalampička, všude krásně čisto. Paní Jitka uklidila a vyčistila všechna zákoutí a ještě nám poradila, jaký pořídit mop a jak se postarat o kytky. Jsme velice spokojení a brzo její služby využijeme znovu!


Tupý T.17/10/2022Senior care

Bylo to poprvé, co jsem podobnou službu zařizoval a vzhledem k nedostatku zkušeností jsem měl trochu obavu, jak to dopadne. Paní Jitka velice profesionálně zajišťovala odvoz maminky na kontrolu k paní doktorce a i dohled nad tím, aby se maminka řídila tím, co jí paní doktorka poradila. Vážím si toho a pevně doufám, že naše spolupráce bude pokračovat.


Kateřina N.09/06/2020Cleaning

Pani Jitka je skvela a uzasna. Prakticky me vratila do zivota s tim, jak mi pomohla doma uklidit. Nemohu nez jen doporucit!


Lenka M.29/04/2020Cleaning

Paní Jitka se stará o úklid naší domácnosti a žehlení. Nejenže je velmi pečlivá a skutečně naslouchá našim požadavkům, ale zároveň neustále inovuje a navrhuje "zlepšováky" proto, aby vše bylo dokonale čisté a udržitelné. Když jsem ji požádala, aby nám během naší dovolené zalívala zahrádku, nejenže to okamžitě přijala za své, ale protože je i skvělá zahradnice, tak nám poskytla řadu užitečných a praktických rad. Určitě doporučuji těm, kteří chtějí kvalitu a profesionální přístup. Lenka


Patricia T.26/11/2019Cleaning

Paní Jitka před pár týdny začala ukízet u mých rodičů a bude se taky trochu starat o mámu, která má začínající stařeckou demenci. Všichni jsme s paní Jitkou velmi spokojený a mám velkou radost, že se někdo stará o úklid a zároveň přináší do domácnosti velkou porci pozitivní energie.


Blanka H.26/05/2019Babysitting - via this platform

Paní Jitka nám již opakovaně hlídala děti. Je profesionální, spolehlivá a našich čtyř dětí se nezalekla. Jsme rádi, že o ní víme.


Petr B.20/02/2019Cleaning

Skvělá a rychlá domluva. Úklid byl také perfektní, paní je pečlivá a samostatná. Doporučuji a děkuji.


Ludek Z.11/04/2018Cleaning

Pani Jitka u nas uklizi od zacatku unora letosniho roku. Jsme s maximalne spokojeni. Je velmi profesionalni a spolehliva. Absolutne zadne vyhrady nemame. Moc dekujeme


Lenka K.27/08/2017Babysitting - via this platform

Velmi rychlé a milé jednání. Děkuji


Marketa M.02/08/2017Cleaning

Paní Jitka u nás zatím byla třikrát, vybrala jsem si ji na základě pozitivního hodnocení, které je rozhodně oprávněné. Profesionální přístup, pozitivní energie a perfektně odvedená práce.


Blanka H.17/05/2017Babysitting - via this platform

Paní Jitka M. byla naší první "tetou na hlídání" přes Hlídačky. Byli jsme moc spokojeni (my i naše 4 děti).


Věra V.04/05/2017Cleaning

S paní Matulovou jsme velice spokojeni. Je velice precizní, spolehlivá, má naši absolutní důvěru. Před několika dny se seznámila i s našimi dětmi a ty jsou z ní naprosto unešeny. Doufáme, že naše spolupráce bude dlouhodobá. Děkujeme


Martina M.07/03/2017Babysitting - via this platform

Skvela komunikace a perfektni domluva!!


Ondřej V.11/01/2017Babysitting - via this platform

Naprostá spokojenost. Paní Jitka byla přesná jak hodinky, vnesla do rodiny pozitivní a energickou náladu a sama se nabídla udělat úklidové práce v domě nad rámec dohody, protože ji to čas dovolil. Budeme-li hledat hlídání v budoucnu, s důvěrou se na ní opět obrátíme.


lucie j.07/10/2016Cleaning

Paní Jitka se mi stará o úklid domácnosti již několik měsíců. Její práce je důkladná a precizní. Vždy přijde včas a je s ní bezproblémová komunikace. Doporučila jsem jí dvěma známým a jsou s ní velice spokojeni. Má mou naprostou důvěru. Doporučuji !!!


Jan V.27/08/2015Cleaning

S paní Jitkou jsme spolupracovali kratší dobu a byla to naše první zkušenost zde na Hlídačkách. Její práce byla v naprostém pořádku a byli jsme moc spokojení. Bohužel po velice krátké době mi jednoho dne paní Jitka poslal SMS s tím, že se jí již nevyplatí k nám jezdit a pokud chceme aby u nás dále uklízela je třeba jí nabídnout nějakou lepší platbu, nežli 150 Kč na hodinu. Formu i obsah považuji za velmi neprofesionální a ačkoliv odváděná práce byla naprosto v pořádku, museli jsme se s Paní Jitkou po této zkušenosti rozloučit. Je tedy na zvážení každého, zdali se nechá po krátké době a udělaní prvního pozitivního komentáře takovouto formou a stylem nechat tlačit k vyšším platbám, já osobně to považuji za velmi neseriózní a po této zkušenosti nemohu paní Jitku nikomu doporučit, protože by se mu mohlo stát to samé a po 2 měsících bude hledat znovu.


Juraj Z.10/07/2015Babysitting - via this platform

S prací paní Jitky jsem naprosto spokojen. Chodí včas, je spolehlivá, rychlá a pracovitá.


Jana K.01/06/2015Cleaning

Spolehlivá, přesná, pracovita. Chodí v dohodnutý čas a hodinu a proaktivne komunikuje .


Róbert S.14/04/2015Cleaning

S Jitkou jsem naprosto spokojený. Ozvala se do hodiny po zveřejnění mého inzerátu ohledně umytí oken, došla dokonce o pár minut dříve, jak bylo dohodnuto a její práce se dá hodnotit jen v superlativech. Kromě toho je to velmi příjemná žena. Vřele doporučuju každému.


About me

Víc jak deset let mám zkušenosti s pečovatelskou službou o seniory,pracovala jsem na LDN 8let jako ošetřovatelka,vím tedy dobře či tato práce obnáší a že to není jen o tom obstarat tyto lidi ale také jim umět naslouchat, pohladit a pochopit. V případě je li potřeba doprovázen klienty např na dovolenou,či zajišťují jejich odvoz osobní hygiena vše co takový člověk vlastně potřebuje

Availability

podle domluvy klienta,v současné době už jen večerní hlidani


Current calendar is not availaible

Languages

Czech, German, Russian, and Slovak

Certification

ošetřovatelka,maserský a pedikerský kurz, 15let kuchařka studená kuchyň a speciální diety,klasicka č.kuchyn

photos

Where babysit

Primary city: Praha 12Where am I available too?: Praha 12