image

150,00Kč/hour

  • 3 users have already contacted her
  • Activity 8 days ago
  •  RŠ a VOŠ
  •  Making a company, talking, playing games, etc.
  •  Diabetes
  •  Mobility problems
  •  Food preparation
  •  Accompanying to the doctor
  •  Physiotherapy, art therapy
Languages

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Střední zemědělská škola a rodinná škola v Čáslavi, obo Rodinná škola. Vyšší odborná škola Čáslav. Rodinná škola střední. Kurz Jóga v denním životě.

you will get access to the full detail of the verification

More...

About me

Dobrý den.

Jmenuji se Martina. Mám pestré zkušenosti s opečováváním seniorů. Při škole jsem byla na LDN na týdenní praxi. Starala jsem se o mou babičku jako dorostenka - stříhání vlasů, nehtů, masáž, mazání bolavých zad, povídání si, podávání věcí, ať nemusí pořád vstávat, čtení. Druhou babičku jsem jezdívala jako dospívající potěšit, měla diabetes, píchala si inzulin-zde jsem se s touto dg. poprvé setkala a s jejími uskalými. Jinou babičku obšťastňuji návštěvou, hovorem, snažím se pozvedávat náladu, učit ji vidět to hezké...

V posledních měsících mám zkušenost s kamarádem na důchodě, co je po mozkové mrtvici, ležící, chodívám k němu pravidelně 1 x týdně na návštěvu. Během ní: zvednu ho do vozíku a posedíme u svačinky, umyjeme ruce, pusu, zahrajem stolní hru na rozvoj mozkových funkcí a trochu z logopedie (to se teprv učím). Pak přejedeme vozíkem na motomed šlapací a na ruce. Namasíruji, zacvičíme (dělám Jógu v denním životě). Pak už mu vleže pro odreagování se a odpočinek čtu, povídáme si (on nemůže ale mluvit, tak v náznacích), protože se potřebuje zpolohovat i do úplné roviny a to nemá moc rád. Snažím se starým lidem zpříjemnit chvíle. Dát jim nadhled, motivaci, sílu, přijetí, radost... Každému co nejvíce potřebuje a podle jeho dnů, kondice, nálady.

Mám zkušenosti i s pacientem po těžké autohavárii (pomoc rodičům syna při jeho náročném ročním zotavování se z toho, dle lékařů zázrak).

Dle přání využívám zkušenosti s masážemi, rehabilitací, jógou, logopedií stravou dle alergenů a intolerancí, přírodní medicínou...

Availability

Dle dohody i v jinou dobu než je uvedené v kalendáři, dle typu hlídání a Vašich potřeb.


Current calendar is not availaible

Languages

Czech and German

Střední znalost NJ slovem i písmem. Začátečník AJ

Certification

Cvičitel jógy 3. st. + Mezinárodní certifikát. Terapeut Joalis-3 roky. Státní zkouška psaní na stroji.

Where babysit

Primary city: Kopřivnice, Moravskoslezský kraj