image

250,00Kč/hour

 • 19 users have already contacted her
 • Activity 5 days ago
 • Response time: 6 hours
 •  SOU Poděbrady
 • First Aid Certificate
 •  Overnight stay at my home
 •  Visit & play
 •  Dog walking
 •  Over the day at my home
 •  Small (up to 5kg)
 •  Junior
 •  Adult
 •  Senior
 •  I have no cat
 •  I have no children 0-5
 •  I have no children 6-12
She attended the first aid course with certificate.
 • Verified cell phone and email via mojeID
 • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Libuše G.

 • (6)
 • 33 years

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Střední odborné učiliště Poděbrady (obor Kuchař, číšník). Kurz Pracovník v sociálních službách s přímou obslužnou péčí (Národní vzdělávací agentura). Kurz Neuro-lingvistického programování. Kurz Získání znalostí a dovedností šetrné manipulace s pacientem (LINET). Kurz Aktivizace uživatelů v sociálních službách - úvod do problematiky. Kurz Specifika práce s klientem s demencí v sociálních službách - úvod do problematiky. Kurz Přehled podpůrné a sociální sítě (Ústav sociálních služeb Praha). Kurz Demence v obrazech (Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR). Herecké minimum (ACZ).

Více...

Reviews

Mariana S. 5. November 19:45Verification center

Slečna Libuška docházela po dobu mého pobytu v lázních za mým manželem, podle předem domluveného harmonogramu návštěv. Je velmi milá, spolehlivá, pečlivá, klidná, svědomitá, s pěkným přístupem ke starému člověku. Manžel si ji oblíbil, já jsem s jejím přístupem k němu a její činností moc a moc spokojená. Miroslava O.


Mariana S. 5. August 11:08Verification center

Libuše pracovala v organizaci Prostor pro rodinu v dětské skupině Radost od července 2018 až do června 2019. Svědomitě přistupovala k povinnostem pečující o děti ve věku 2-4 roky a děti si jí velmi oblíbily. Je otevřená, komunikativní a upřímná. K dětem má velmi hezký vztah a při práci uplatňuje svoje dary a talenty, což je v jejím případě především zpěv, a tak je schopná obohatit duši dítěte o lidové písničky v autentickém podání. Tvořivě pracuje se čteným textem a ve výtvarných aktivitách s dětmi nachází velké potěšení. Sama ráda výtvarně tvoří. Pro Libušku je důležité mít předem dohodnuté podmínky a výchovný plán či pravidla tak, aby měla možnost se profesionálně připravit a strukturovaně pracovat a při výchově být důsledná. To ovšem neznamená, že není schopna improvizace, což je hlavní herní prvek při práci s dětmi. Děti ji mají rády a má i důvěru jejich rodičů. Pracuje s láskou a radostí.


Patricie N.11. July 16:56Cleaning

Moc milá a sympatická slečna, úklid byl naprosto v pořádku. Byli jsme velmi spokojení :)) mohu jen doporučit!


Mariana S.24. June 17:45Verification center

Libuška pečovala o naši dceru, se kterou to není vždy snadné :), naprosto skvěle - kdybych ji měla jednoduše popsat, je to Anděl, parťák a neuvěřitelně ochotná a milá osůbka. Libuška není obyčejná "hlídačka", ale naprosto profesionální pečující, jedna z mála osob, u které bych se nebála nechat děti i přes noc. Je velmi lidská, jemná, respektující a má dobré srdce - plačící dítě nikdy nenechá, ale pochová, utiší. Velmi klidně a s respektem zvládne i tu naši akční ďáblici :-)) Mám v ní naprostou důvěru, dcera ji doslova miluje a často vypráví, co s Libuškou tvořily a jak si hrály. Oba s manželem jsme moc vděční, že jsme ji mohli potkat, poznat a že naše dcera mohla trávit čas v její přítomnosti. Moc děkujeme.
Dana Z.


Mariana S.10. May 12:17Verification center

Na práci Libuše oceňujeme její zájem o člověka. Zejména nastavení na práva uživatelů a respekt k jedinci a jeho osobnosti. Oceňujeme též vnímavost ke konkrétním potřebám člověka. Empatii. Do práce vnáší své zkušenosti, zájmy i kontakty. Přináší do ní svou invenci a iniciativu. Jedná se o člověka, který dokáže mluvit o tom, co se nedaří. Co je třeba ve službě zlepšit. Je týmový hráč. Paní Libuše je v plnění úkolů spolehlivá. Plní je včas.
Libor V.


Lenka D.10. May 12:42Verification center

S Libuší mám zkušenost z dětské skupiny, do které můj syn chodí více než jeden rok. Libuše je milá, sympatická, respektující a s dětmi to umí. Můj syn ji má rád a vždy se na ní do školky těší. Od něj vím, že Libuše s dětmi zpívá a hraje na kytaru, naučila ho nové písničky i básničky. Děti jsou největší kritici a já na svém synovi vidím, že si Libuši oblíbil a mohu ji jen doporučit.
Petra J.


About me

Jmenuji se Libuše a péče o psí mazlíčky, zakrslé králíky, křečky, morčata a kočky mě baví již mnoho let. Osobně mám zkušenosti v péči o všechny jmenované. Momentálně se mnou žijí v domácnosti dva psi menšího vzrůstu. Jednoho pejska mám již 5 a půl roku od štěněte a pak ješte fenečku, kterou jsem adoptovala před necelým půl rokem. Ráda Vaše mazlíčky pohlídám, vyvenčím, obstarám (hygiena, krmení, výměna podestýlek a pod.) Můžu pohlídat u Vás doma, či u sebe doma.

What I would like to know about the of the dog/pet

Availability

Momentálně mám plný stav.Calendar last updated before 9 days
Loading calendar...
Loading calendar...

Languages

Czech and Slovak

Angličtina pasivní, střední úroveň

Certification

Osvědčení rekvalifikace zahrnující i kvalifikaci Chůvy (pracovník v sociálních službách s přímo obslužnou péčí), Osvědčení aktivizace uživatelů v soc. službách, Certifikát z diplomového kurzu Neuro-lingvistického programování, Osvědčení o absolvování kurzu hereckého minima.

Care under the Social Services Law

I also provide services under the Social Services Law (z.č.108/2006 Sb.
Download the document

Hlídačky.cz do not check that the document entitles the sitter to provide social services under Law No z.č.108/2006 Sb.

photos

Recommend sitter

Where care:

Primary city: Praha 4Where am I available too?: Praha 6