image

150,00Kč/hour

160,00Kč/day

  • 13 users have already contacted her
  • Activity about 23 hours ago
  •  Gymnázium Moravské Budějovice
  •  Masarykova univerzita, sociální pedagogika
  •  Visit & play
  • Verified cell phone and email via mojeID
  • Verified cell phone, e-mail and address via mojeID
Languages

Helena C.

  • 52 years

Personal interview

more about Verification centers and verification process

Clean criminal record, ID archived

Verified education and certificates

Pedagogická fakulta MU obor sociální pedagogika titul bakalář, osvědčení ve v zdělávacím programu Specifika péče o děti v NRP, potvrzení o výcviku v komunitní a skupinové psychoterapii (výcvik je akreditován Českou lékařskou společností), seminář Řešení problémového chování dětí, osvědčení o absolvování vzdělávací akce Attachment-vztahová vazba u dětí v pěstounské péči

More...

About me

Jsem milovnicí koček u dlouhou dobu, vždy jsme doma v mém dětství i nyní, kdy mám svou vlastní rodinu, kočky měli. Nyní mám dvě norské dlouhosrsté kočky, ale mívali jsme i běžné venkovní kočičky bez průkazu původu.
Jsem matkou-pěstounkou a nyní mám v péči dva kluky ve věku 15 a 16 let, tudíž už moji celodenní péči nepotřebují. Dále mám práci na DPP, kterou si v větší části můžu časově přizpůsobit, vyjma pár dní v měsíci. Ráda bych nabídla hlídání koček v rodině, domů si kočičky vzít nemůžu s ohledem na to, že už bych zasahovala do teritoria svých koček. Časově se můžu přizpůsobit, ideální by pro mě byla dopolední péče o kočičky, ale to není podmínkou. Můžu za kočičkami zajít i o víkendech, po předchozí domluvě, pokud neodjíždíme z Brna. Mohu také nabídnout další služby související s odjezdem páníčků, např. zalévání květin, vybírání pošty, zajištění menšího nákupu před příjezdem.
V rámci své práce sociálního pracovníka jsem zvyklá navštěvovat pěstounské rodiny a respektuji právo rodiny na soukromí, vykonávala bych pouze činnosti a pohybovala se v rodinném prostoru tak, jak si přeje rodina.

What I would like to know about the of the dog/pet

Availability

Dopoledne pracovní dny


Current calendar is not availaible

Languages

Czech and Slovak

základy německého jazyka, ale nejsem aktivní mluvčí

Certification

Výcvik poruch attachmentu

Where care:

Primary city: Brno-Královo Pole