image

150 Kč/hod

600 Kč/den

 • Kontaktovalo ji už 75 uživatelů
 • Aktivní před asi hodinou
 • Odpovídá do: 1 den
 •  střední škola obchodní
 • Kurz první pomoci
 •  Návštěva & hraní
 •  Vyvenčení
 •  Malý (do 5kg)
 •  Střední (do 25kg)
 •  Stěně
 •  Dospělý
 •  Nemám děti 0-5
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

výuční list - obchodní učiliště, kurz pro chůvy (vč. první pomoci)

Více...

Hodnocení

Monika V.25/04/2016Hlídání dětí - rodič mimo portál

S hlídáním jsem byla velmi spokojená, vše proběhlo bez problémů.


Dana S.04/10/2015Hlídání dětí - rodič na portále

S Ivetkou jsem velice spokojená. Moje děti si jí okamžitě zamilovaly . Je přátelská, milá, empatická a trpělivá. Nic ji nerozhodí. Jsme moc rádi, že ji máme.


Veronika V.29/04/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Dala jsem záměrně tuto časovou prodlevu s reakcí po zkušenosti s touto hlídačkou. Po prvním setkání jsem jí dala zálohu 1000 Kč. Nakonec se hlídání za tyto peníze protáhlo na 14 dní, protože dvakrát jsem jej zrušila já a pětkrát paní Iveta (večer před domluveným ranním termínem!). Pokaždé vypisovala, jaké má nečekané problémy. To, že přišla a stále s malou mluvila, mě přišlo tak pozitivní, i na úkor její čistoty, na kterou jsem háklivá, jelikož si říkám, člověk nesežene hned někoho perfektního. Sama má malé děti, které jsou, jak děti bývají, nemocné. Navíc mě velmi šokovalo že mě začala diktovat, že je lepší, kdyby s malou chodila na procházky mimo naši zahradu kterou, máme 1000m v rovině, že tak si neodpočinu, jelikož malá si mě stále kontroluje. Já malou půjčím na procházku maximálně mamince a manželovi nikomu cizímu bych ji nikdy nedala ani na procházku za roh domu! Tato hlídačka mě stále stanovovala podmínky a připadalo mně, jako kdybychom snad měly prohozené role a ona platila mě. Potřebovala jsme flexibilní hlídání. Nemohla jsem tedy upřesnit v kalendáři dopředu, kdy se hlídání bude konat.


O mně

Ahoj jmenuji se Iveta je mi 42 let bydlím v Praze 4 -Újezd u Průhonic v rodinném domečku.Všechny mazlíčky,miláčky, zvířata i zvířátka miluji z celého srdce a lásky.Mám kočičku Mišulku,věnují se jí maximálně co se dá a také se má velice dobře.Všechny zvířátka co mám doma beru jako člena naší rodiny a né jen pouze jako zvíře.Ještě mám malého pejska rasy kříženec,2 Osmáky,1 Pískomila,ve velikánské kleci voliéře papouška Roselu,v kleci andulku,rybyčky i sumečky v akváriích a toť asi vše.O všechny zvířátka se pečlivě starám každý den,čistím je,krmím je a ráda se s nimi i mazlím a hraju si.Neberu to nikdy jako práci,ale jako zábavu a radost.Ty němé tváře si zaslouží naši lásku, péči a něhu.Pocit bezpečí a lásku je to nejdůležitější co mohou ode mě dostat.Všechny zvířátka miluji.😍 Pejska bych určitě vzala na procházku kousek ode mě je i Milíčovský les kde je úžasný klid a ticho.

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

O hlídaném zvířátku bych ráda věděla vše co má rád,jeho zvyky,jak se snese s ostatními psy, dětmi, kočky atd.. Ráda bych věděla co nejvíc,aby se cítil v bezpečí v pohodě a tak jak je zvyklý z domova.Od krmiva až po jeho návyky, které má tak rád.

Kdy má čas

Dobrý den milé rodiče děti mohu hlídat když si potřebujete něco vyřídit,zařídit co potřebujete a s dětmi by to bylo složité,obtížné,ráda vypomohu a pomohu.Pracovala jsem ve školce se skupinkou dětí jako chůva,lektorka,učitelka od 1.roku do povinné školní docházky.Pracovala a jezdívala jsem jako vedoucí na tábory s dětmi jako zdravotnice.Děti miluji všechny.Děti jsou to nejdůležitější co máme.Momentálně hlídám a starám se o postiženého autistického mentálně nemocného malého retardovaného opožděného chlapečka.Ať se vám všem dobře daří a mějte se krásně.Ať se všem dětem ve škole daří a mají hezký den.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Slovenština

Kurzy

Absolvovala jsem rekvalifikační kurz pro chůvy "DOBRÁ CHŮVA" + první pomoc.Mám absolvovaný certifikát Osvědčení od Českého Červeného Kříže ;První pomoc dětem''.

Fotografie

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Praha-ÚjezdKde také bývám: Praha 11Formanská 43,Praha 11-Újezd u Průhonic