image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 22 uživatelů
 • Aktivní před 28 dny
 • Odpovídá do: 9 hodin
 •  VOŠ, OA a SZŠ Domažlice
 •  Přenocování u psa (kočky...) doma
 •  Návštěva & hraní
 •  Vyvenčení
 •  Malý (do 5kg)
 •  Střední (do 25kg)
 •  Stěně
 •  Dospělý
 •  Senior
 •  Nevlastním psa
 •  Nemám děti 0-5
 •  Nemám děti 6-12
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Vysoká odborná škola teologická a sociální (obor Pastorační a sociální práce).

Více...

Hodnocení

Nikol P.02/06/2020Hlídání dětí - rodič na portále

S Katkou jsem se domlouvala na hlídání, komunikace a domluva velmi rychlá. Ač na hlídání aktuálně zatím nedošlo (slečna by měla dle mého komplikovanou a dlouhou dopravu), tak i nadále byla ochota ze strany slečny K velká a opravdu se mi snažila vyjít vstříct! Jelikož mám zkušenost, že několik hlídaček nedorazí a ani se neomluví. U slečny Katky bych se spolehlivosti a slušnosti z její strany určitě nebála.


Monika V.19/12/2019Úklid domácnosti

Velmi zodpovědná a milá slečna. Skvělá komunikace a domluva. Určitě doporučuji!


O mně

Nejdražší majitelé domácích mazlíčků,
chci Vám moc poděkovat, že jste klikli na můj profil.
Bylo by mi obrovským potěšením a ctí hlídat Vaše chlupaté miláčky.
Máme doma tři kočky, měli jsme i králíčka a myšáčka. Zvířátka velice miluji a jsou pro mě moc důležitá. Mám i zkušenosti s pejsky, hlídáním, mazlením, případně i malý trénink. Dokonce se mi podařilo naši kočičku naučit sedni, takže to už je něco :D :). Vaše milovaná zvířátka budu opečovávat jako svoje vlastní, budu si s nimi hrát, případně kartáčovat, budu si s nimi povídat, třeba je učit nějaké triky (když budete chtít), když bude zvířátko třeba venčit, tak ho budu venčit - budu ho brát na různé procházky v okolí Vašeho bydliště, budu se s ním mazlit, hrát si s ním a budeme si společně užívat skvělý čas :).
Děkuji a snad brzy na viděnou. Krásný a radostí prozářený den

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

Pejsek by měl být tak nějak zvladatelný, aspoň trochu vychovaný a ne moc akční aby mi nechtěl například pořád utíkat atd. Aby to byl hodný pejsek co jde dobře na vodítku a snáší se alespoň v rámci možností s ostatními psy/zvířátky. Spíše menší rasu, nebo pokud je to velký pes, tak aby byl vychovaný.
Také velice miluji kočičky, máme doma tři a jsou pro mě členy rodiny. Jsem taková zvířecí a kočičí máma. Mám tedy zkušenosti :).
Pokud to bude jakékoliv jiné zvířátko, které se nemusí venčit ven, tak to není problém, jen bych nerada hady a pavouky. :)

Kdy má čas

!Nově nabízím i samostatné doučování online. Mohu pomoci s výukou českého jazyka, angličtiny, dějepisu, zeměpisu, přírodopisu, prvouky nebo celkově nějakých všeobecných základů. :)

Teď už začínám zase normálně pracovat, proto, přes pracovní týden jsem v Praze. Do Prahy přijíždím většinou v pondělí k večeru, výjimečně bych mohla udělat výjimku a přijet ten den dříve. Většinou odjíždím domů v pátek, takže to odjíždím z Prahy. Případně by se mohla domluvit výjimka a já bych odjela déle, ale to opravdu jenom výjimečně nebo za příplatek, protože opravdu ráda trávím čas s mojí milovanou rodinou :).
Jinak teď už nemám vyučování, ale máme zkouškové období, proto jsem zatím časově velmi flexibilní a mohu tak od úterý (případně od pondělí) do pátku každý den. V případě hlídání dětí nebo mazlíčků, mohu i přespat nebo být pozdě do noci (jediná podmínka je, abych se pak nějak dostala na místo mého ubytování).
Jsem zdravá a nepozoruji na sobě žádné zdravotní komplikace a snažím se dodržovat zásady hygieny a doporučení vlády (to uvádím hlavně z důvodů probíhajícího koronaviru).
V případě zájmu se určitě neváhejte ozvat. Budu ráda za jakoukoliv zprávu. :)
Mějte se co nejkrásněji, ať se Vám daří a opatrujte se.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Angličtina úrovně B2 - jsem tedy schopna ji doučovat a vymýšlet s ní různé kreativní vyučování hrou pro děti všeho věku, dělala jsem i zkoušku průvodcovské činnosti v angličtině a mám z ní maturitní zkoušku; němčina jen základy; čeština - rodný jazyk

Kurzy

licence na průvodcovskou činnost; státní zkoušky z elektronické korespondence

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Praha 20Kde také bývám: Domažlice, Plzeňský krajPřes pracovní týden jsem v Praze a o víkendech jezdím domů do Domažlic