image

150 Kč/hod

160 Kč/den

  • Kontaktovalo ji už 14 uživatelů
  • Aktivní před 4 měsíci
  •  Gymnázium Moravské Budějovice
  •  Masarykova univerzita, sociální pedagogika
  •  Návštěva & hraní
Jazyky

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Pedagogická fakulta MU obor sociální pedagogika titul bakalář, osvědčení ve v zdělávacím programu Specifika péče o děti v NRP, potvrzení o výcviku v komunitní a skupinové psychoterapii (výcvik je akreditován Českou lékařskou společností), seminář Řešení problémového chování dětí, osvědčení o absolvování vzdělávací akce Attachment-vztahová vazba u dětí v pěstounské péči

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

O mně

Jsem milovnicí koček u dlouhou dobu, vždy jsme doma v mém dětství i nyní, kdy mám svou vlastní rodinu, kočky měli. Nyní mám dvě norské dlouhosrsté kočky, ale mívali jsme i běžné venkovní kočičky bez průkazu původu.
Jsem matkou-pěstounkou a nyní mám v péči dva kluky ve věku 15 a 16 let, tudíž už moji celodenní péči nepotřebují. Dále mám práci na DPP, kterou si v větší části můžu časově přizpůsobit, vyjma pár dní v měsíci. Ráda bych nabídla hlídání koček v rodině, domů si kočičky vzít nemůžu s ohledem na to, že už bych zasahovala do teritoria svých koček. Časově se můžu přizpůsobit, ideální by pro mě byla dopolední péče o kočičky, ale to není podmínkou. Můžu za kočičkami zajít i o víkendech, po předchozí domluvě, pokud neodjíždíme z Brna. Mohu také nabídnout další služby související s odjezdem páníčků, např. zalévání květin, vybírání pošty, zajištění menšího nákupu před příjezdem.
V rámci své práce sociálního pracovníka jsem zvyklá navštěvovat pěstounské rodiny a respektuji právo rodiny na soukromí, vykonávala bych pouze činnosti a pohybovala se v rodinném prostoru tak, jak si přeje rodina.

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

Mám zkušenosti s jednou i více kočičkami, běžných i větších plemem, nyní máme doma norské dlouhosrsté kočičky. Nabízím péči o kočičku pouze v prostředí rodiny, domů si je vzít nemůžu, rozhodně by s tím nesouhlasily mé kočky :-).

Kdy má čas

Dopoledne pracovní dny


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Slovenština

základy německého jazyka, ale nejsem aktivní mluvčí

Kurzy

Výcvik poruch attachmentu

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Brno-Královo Pole