image

120 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 7 uživatelů
  • Aktivní před asi měsícem
  •  Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
  •  Střední odborná a vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
  • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

O mně

Dobrý den,
Jmenuji se Jolana a mimo hlídání a úklid mohu také pomoci s péčí o seniory. Jsem vystudovaná všeobecná sestra (bc.),a tak mám jisté znalosti a zkušenosti z praxe.
Ráda se na všem domluvím, přiučím, nebo budu příjemnou společností při běžných činnostech, či při návštěvě lékaře :-) . Vlastním také auto, a tak mohu poskytnout také převoz. Z důvodu navazujícího studia jsem přes týden v Olomouci, o víkendech mohu zase pomocí v okolí Valašského Meziříčí. Ráda se na všem domluvím :-). Jolana.

Kdy má čas

Časy jsou nastaveny orientačně, mohu se přizpůsobit a řpijet o hodinu dřív, či zůstat dýl. Vše záleží na domluvě :-).


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina, Němčina a Slovenština

Hi guys, My name is Jolana and I am 20 years old. I studied grammar school in Valašské Meziříčí, and now I'm studying higher medical school in Vsetín. I'm doing second grade. I was learing English by 4th year and I graduated in English. Now I have still english in school, but it's only nursing english. I really like english language. I also learned germen language for 7 years, but i don't use it so much.

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Olomouc, Olomoucký krajKde také bývám: Valašské Meziříčí, Zlínský krajAhoj :-) Přes týden jsem většinou v Olomouci. Párky a víkendy se pohybují v okolí Valašského Meziříčí. Vše záleží na domluvě :-).