image

150 Kč/hod

  • Kontaktovali ji už 71 rodičů
  • Aktivní před minutou
  • Odpovídá do: 1 den
  •  Kadeřnice
  •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
  •  Demence
  •  Problémy s mobilitou
Jazyky

Hodnocení

Anna H.22. červen 14:27Úklid domácnosti

S paní Markétou je velmi dobrá komunikace, je vstřícná a domluva bezproblémová. Na všem jsme se dohodly, na úklidu jsem ji pak poskytla napsané instrukce a ona vše udělala, jak měla. Určitě ji oslovím i v budoucnu.


Kryštof M.17. červen 10:09Úklid domácnosti

S paní Markétou jsem se domluvil na úklidu bytu pro mé hosty. Potřeboval jsem najít někoho spolehlivého, protože jsem byl ten den mimo Prahu. Jsem velice rád, že jsem využil služeb právě paní Markéty. Komunikace byla skvělá, stejně tak, jako odvedená práce. Vše proběhlo velice hladce. A již nyní vím, na koho se stoprocentně příště obrátit. Za sebe mohu jedině doporučit!


Ales K. 9. květen 9:30Úklid domácnosti

Pani jsem si najal na jarni uklid, ktery provedla skvele. Komunikace bezproblemova, pani usmevava a pecliva, urcite ji najmu znova. Doporucuji.


Milan B. 6. květen 14:42Úklid domácnosti

Paní Markéta nám po domluvě přišla uklidit byt na velký Velikonoční úklid. Za 5 hodin jsme jí zaplatili 1000 Kč. Poté, co odešla, jsem cca. 4 hodiny uklízel. Na zemi jsem povysával plnou nádobku vysavače prachu (o mytí podlahy se zřejmě i snažila - na zemi byly šmouhy rozmazaného prachu). Koupelnu a záchod jsme po ní musel umýt kompletně. O mytí oken se pravděpodobně snažila také - ve slunečním svitu na nich byly patrné silné šmouhy po mytí hadrem. Co mě dojalo asi nejvíc, byly zničené žaluzie na všech oknech. Paní Markéta je nejspíš drhla tak silně, že nám většinu z nich pokrčila. Nové žaluzie nás budou stát cca. 8000 Kč. Náhradu škody po ní vyžadovat nebudeme, ale rád bych varoval ostatní před paní Markétou. Uklízet opravdu neumí.


O mně

Dobrý den ,zkušenosti mám akorát se svou babičkou ,kdy bylo potřeba hlídat ,aby nezapomínala na pitný a stravovací režim,hlídat aby si vzala léky ve stanovenou dobu ,dále ji skočit do obchodu ,protože nemůže chodit ,po případě si popovídat ,nebo normálně poklidit ,aby to nemusela dělat s berlemi ,mít pro ni dávku trpělivosti ,protože již nedoslycha,a i tolerovat takové ty dny ,kdy ji nebylo nejlépe ,a neměla dobrou náladu .
Určitě nemám profesní zkušenosti ,ale myslím ,že na tom nemůže být nic těžkého .
Pokud by jste potřebovali ,například hlídání u Vaší babičky doma na pár hodin ,předem píšu to co všude ,že mám čtyřletou dcerku ,která ještě nechodí zatím do školky ,tudiz ji sebou musím mít kdekoliv ,je však moc milá a ráda si povídá .Všechny babičky všude kam jdeme si s ní moc rádi povídají a mají ji rádi.
Myslím ,že to může být i plus ,co se týče starších lidí, kteří trpí většinou smutkem ze samoty .
Co je mé minus ,že nejsem opravdu moc dobrá kuchařka .=-D takže vaření raději ne .

Kdy má čas

Mohu skoro kdykoliv ,stačí dát vědět alespoň den dopředu.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Angličtina

Trochu angličtina ,ale asi jen základy =-)

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 5