image

250 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 19 uživatelů
 • Aktivní před asi 18 hodinami
 • Odpovídá do: 6 hodin
 •  SOU Poděbrady
 • Kurz první pomoci
 •  Doloženo vzdělání
 •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
 •  Alzheimer
 •  Parkinson
 •  Diabetes
 •  Demence
 •  Problémy s mobilitou
 •  Pomoc s hygienou
 •  Příprava jídla
 •  Doprovod k lékaři
 •  Fyzioterapie, arteterapie
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední odborné učiliště Poděbrady (obor Kuchař, číšník). Kurz Pracovník v sociálních službách s přímou obslužnou péčí (Národní vzdělávací agentura). Kurz Neuro-lingvistického programování. Kurz Získání znalostí a dovedností šetrné manipulace s pacientem (LINET). Kurz Aktivizace uživatelů v sociálních službách - úvod do problematiky. Kurz Specifika práce s klientem s demencí v sociálních službách - úvod do problematiky. Kurz Přehled podpůrné a sociální sítě (Ústav sociálních služeb Praha). Kurz Demence v obrazech (Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR). Herecké minimum (ACZ).

Více...

Hodnocení

Mariana S. 5. listopad 19:45Ověřovací centrum

Slečna Libuška docházela po dobu mého pobytu v lázních za mým manželem, podle předem domluveného harmonogramu návštěv. Je velmi milá, spolehlivá, pečlivá, klidná, svědomitá, s pěkným přístupem ke starému člověku. Manžel si ji oblíbil, já jsem s jejím přístupem k němu a její činností moc a moc spokojená. Miroslava O.


Mariana S. 5. srpen 11:08Ověřovací centrum

Libuše pracovala v organizaci Prostor pro rodinu v dětské skupině Radost od července 2018 až do června 2019. Svědomitě přistupovala k povinnostem pečující o děti ve věku 2-4 roky a děti si jí velmi oblíbily. Je otevřená, komunikativní a upřímná. K dětem má velmi hezký vztah a při práci uplatňuje svoje dary a talenty, což je v jejím případě především zpěv, a tak je schopná obohatit duši dítěte o lidové písničky v autentickém podání. Tvořivě pracuje se čteným textem a ve výtvarných aktivitách s dětmi nachází velké potěšení. Sama ráda výtvarně tvoří. Pro Libušku je důležité mít předem dohodnuté podmínky a výchovný plán či pravidla tak, aby měla možnost se profesionálně připravit a strukturovaně pracovat a při výchově být důsledná. To ovšem neznamená, že není schopna improvizace, což je hlavní herní prvek při práci s dětmi. Děti ji mají rády a má i důvěru jejich rodičů. Pracuje s láskou a radostí.


Patricie N.11. červenec 16:56Úklid domácnosti

Moc milá a sympatická slečna, úklid byl naprosto v pořádku. Byli jsme velmi spokojení :)) mohu jen doporučit!


Mariana S.24. červen 17:45Ověřovací centrum

Libuška pečovala o naši dceru, se kterou to není vždy snadné :), naprosto skvěle - kdybych ji měla jednoduše popsat, je to Anděl, parťák a neuvěřitelně ochotná a milá osůbka. Libuška není obyčejná "hlídačka", ale naprosto profesionální pečující, jedna z mála osob, u které bych se nebála nechat děti i přes noc. Je velmi lidská, jemná, respektující a má dobré srdce - plačící dítě nikdy nenechá, ale pochová, utiší. Velmi klidně a s respektem zvládne i tu naši akční ďáblici :-)) Mám v ní naprostou důvěru, dcera ji doslova miluje a často vypráví, co s Libuškou tvořily a jak si hrály. Oba s manželem jsme moc vděční, že jsme ji mohli potkat, poznat a že naše dcera mohla trávit čas v její přítomnosti. Moc děkujeme.
Dana Z.


Mariana S.10. květen 12:17Ověřovací centrum

Na práci Libuše oceňujeme její zájem o člověka. Zejména nastavení na práva uživatelů a respekt k jedinci a jeho osobnosti. Oceňujeme též vnímavost ke konkrétním potřebám člověka. Empatii. Do práce vnáší své zkušenosti, zájmy i kontakty. Přináší do ní svou invenci a iniciativu. Jedná se o člověka, který dokáže mluvit o tom, co se nedaří. Co je třeba ve službě zlepšit. Je týmový hráč. Paní Libuše je v plnění úkolů spolehlivá. Plní je včas.
Libor V.


Lenka D.10. květen 12:42Ověřovací centrum

S Libuší mám zkušenost z dětské skupiny, do které můj syn chodí více než jeden rok. Libuše je milá, sympatická, respektující a s dětmi to umí. Můj syn ji má rád a vždy se na ní do školky těší. Od něj vím, že Libuše s dětmi zpívá a hraje na kytaru, naučila ho nové písničky i básničky. Děti jsou největší kritici a já na svém synovi vidím, že si Libuši oblíbil a mohu ji jen doporučit.
Petra J.


O mně

Jmenuji se Libuše a v péči o seniory mám tříleté zkušenosti. Začínala jsem v sociálních službách rozvozem obědů, současně jsem rok a půl pracovala jako terénní pracovnice a následně jako aktivizační pracovnice v domově seniorů. Tam jsem podporovala uživatelé domova v jejich soběstačnosti, kognitivních a motorických schopnostech pomocí tréninků paměti, vzdělávacích, hobby a kulturních činností. Na práci mě baví smysluplnost a každý byť sebemenší krok a splněný cíl k důstojnému a činorodému stáří. Velký vzor jsem měla ve své babičce, díky ní vnímám seniory jako někoho, kým budu možná jednou také a považuji za důležité pomáhat a podporovat je v tom, aby se cítili v bezpečí, soběstačně, zároveň žili důstojně a aktivně. Mám k seniorům velmi kladný vztah.

Kdy má čas

Momentálně mám plný stav.Kalendář naposledy aktualizován před 5 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština a Slovenština

Angličtina pasivní, střední úroveň

Kurzy

Osvědčení rekvalifikace zahrnující i kvalifikaci Chůvy (pracovník v sociálních službách s přímo obslužnou péčí), Osvědčení aktivizace uživatelů v soc. službách, Certifikát z diplomového kurzu Neuro-lingvistického programování, Osvědčení o absolvování kurzu hereckého minima.

Péče dle zákona o sociálních službách

Poskytuji také služby dle zákona o sociálních službách (z.č.108/2006 Sb.)
Stáhnout dokument

Hlídačky.cz nekontrolují, že dokument opravňuje hlídačku poskytovat sociální služby ve smyslu zákona z.č.108/2006 Sb.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 4Kde také bývám: Praha 6