image

170 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 120 uživatelů
  • Aktivní před asi měsícem
  •  Ano
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Petra H.

  • (1)
  • 32 let

Hodnocení

Karolina F.08/11/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Dobrý den,
moc děkuji za spolupráci.
S paní Petrou jsme byli nadmíru spokojeni. Po dlouhodobém marném snažení o doléčení našeho synka Daniela, se to právě této tetě povedlo. Danísek byl u ní vždy spokojený a nikdy se mu nechtělo domů. S paní Petrou nikdy nebyl problém na domluvě, respektovala naše požadavky a přání a přidala i něco ze sebe. Co se týče přístupu k výchově, tak je spíše formou partnerství a vysvětlování, což nám velice vyhovovalo (snažíme se o podobný přístup). Danískovi bylo vždy vysvětleno co a hlavně proč má či nemá dělat. V případě potřeby se na Petru budeme obracet i do budoucna.
PS: kdybych mohla dostala by i víc hvězdiček


O mně

Nyní povětšinou uklizim v rodinách, kde mají děti a na běžný úklid rodičům nezbývá čas. Dříve jsem uklizela i kadernicke a jiné prostory, i teď to není problém. Větší "generální" úklid je možné po dohodě též domluvit. Tak jak doma uklízím všude, jsem trochu "pedant". Pokud chcete, či potřebujete uklidit "jakkoli a cokoliv", at u vás doma nebo v práci (kancelář, nebytovy prostor i jiné) zkušenosti mám. Jsem osoba pecujici a tedy jakýkoliv "úklid" v odpolednich hodinach probíhá za účasti a "asistence" mého syna(6r).
Uvedená cena je orientační záleží na Vaši konkrétní představě a vzájemné dohodě. Nejlépe lokalita P9, a blízké okolí..

Kdy má čas

V čase 9-19h mohu hlídat u vás doma nebo kdekoli potřebujete. V ostatní denní dobu pouze u nás doma. V podstatě jsem časově flexibilní 7 dní v týdnu, bez ohlednu na svátky, víkendy či prázdniny.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 9