image

200 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 72 uživatelů
 • Aktivní před asi 9 hodinami
 • Odpovídá do: 1 den
 •  střední hotelová škola,kurz pro chuvy,kurz první pomoci
 • Kurz první pomoci
 •  Žehlení
 •  Mytí oken
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Marcela K.

 • (6)
 • 51 let

Hodnocení

Zuzana D.18/09/2019Hlídání dětí - rodič mimo portál

Paní Marcela pravidelně a dlouhodobě hlídá naše malé děti. Je spolehlivá, přesná a proaktivní. Zvládá s dětmi chodit i na kroužek cvičení. To vše velmi oceňuji a také to, že dokáže dětem ulehčit ten okamžik mého odchodu a rychle je zabaví.


Radka R.10/09/2019Hlídání dětí - rodič mimo portál

Paní Marcelka trávila čas s mou dvouletou dcerkou a dvěma tříletými chlapci (dvojčaty) více jak půl roku. Jednalo se o pravidelné hlídání dvakrát týdně v prostorách kanceláře při postupném zapojování zpět do pracovního procesu při rodičovské dovolené. Se službami paní Marcelky jsem byla maximálně spokojená, jelikož čas s dětmi trávila stoprocentně aktivně – chodili společně na procházky, na dětské hřiště, jezdili na odrážedlech, tvořili, zpívali, vyprávěla a četla jim pohádky, u kterých dokázala všechny tři po společném obědě uspat. Paní Marcelka je energická dáma, která si u dětí dokáže sjednat respekt, ale zároveň jim být parťákem a rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. Děkuji za čas, který s mou dcerou trávila, zatímco já jsem se mohla v klidu věnovat pracovním povinnostem!


Pavlína06/09/2019Hlídání dětí - rodič mimo portál

Paní Marcela hlídala půl roku pravidělně 1x týdně 4 hodiny moje dvojčata (3,5 roku). Lepšího člověka ke svým dětem jsem si snad nemohla přát. Je to zkušená ženská, má u dětí autoritu, dokáže je zaujmout a děti ji milovaly od prvního dne. Teď už nastoupily do školky, takže pravidelné hlídání nepotřebujeme, ale zůstáváme v kontaktu a jakmile budu potřebovat děti pohlídat, moc ráda se na paní Marcelu zase obrátím.


Elizabeth A.08/09/2019Úklid domácnosti

Upozorňuji na podvodné praktiky této hlidacky. Nejdříve se chovala mile, vsechno odkyvala, nic nebylo problem a placli jsme si na uklid a následně i hlídání. Nehledali jsme tedy nikoho dalšího. Těsně před nástupem nam nebrala telefon, když se nam podařilo ji sehnat, tvrdila ze “ztratila” telefon, pak se různě vymlouvala a ze nemůže ten den dorazit. Na náhradní termín opět nedorazila bez omluvy - takový přístup je neprofesionální a této osobě bych nesverila ani hadr na podlahu natož vlastní dítě.


Barbora M.12/08/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Marcela hlídá mé dva syny (dvojčata – 3 roky) a dceru (2 roky) mé kolegyně pravidelně dvakrát až třikrát týdně v místě našeho pracoviště od února 2019 a několikrát se o kluky postarala i u nás doma. S kolegyní jsme hledaly někoho, koho čas strávený s našimi dětmi bude těšit, kdo se jim bude věnovat s láskou a my se na něj budeme moci stoprocentně spolehnout. Paní Marcela všechny naše představy splnila na výbornou. Dětem se věnuje skvěle, je na ní vidět, že má s hlídáním bohaté zkušenosti. Umí děti zabavit vším možným (hraje si s nimi, tvoří, chodí na procházky, čte, zpívá, říká říkanky, cvičí atd.), zároveň si dokáže zjednat jejich respekt. Je přátelská, usměvavá a neustále pozitivně naladěná. Paní Marcelu můžu jen doporučit!


Jana H.17/05/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Marcela u nás včera večer poprvé hlídala naše 3 děti (dcery 4 roky, 2 roky, syn 8 měsíců). Už po krátké seznamovací schůzce jsme věřili, že jsme si vybrali dobře, působila mile a profesionálně. Paní Marcela přišla včas, okamžitě sebevědomě převzala všechny děti, postarala se o večeři, koupání, čtení a uspání dětí a jako bonus jsme našli krásně srovnané všechny hračky. Marcele moc děkujeme a holky už se těší na další návštěvu.


O mně

Třináctiletá zkušenost s úklidem v bytech,domech klientů včetně praní a žehlení,mytí oken,někdy i vaření,péče o zahradu.Venčení psů.
Zkušenost i s úklidem kanceláří.

Kdy má čas

po-ne 18-24hodKalendář naposledy aktualizován před 4 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština, Němčina, Ruština a Slovenština

němčina,ruština komunikativně angličtina základy

Kurzy

Certifikát pro chůvy,Pedagogické minimum

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 13