Dita
11 hodnocení
 • 23 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 219 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 5 hodinami
 • Odpovídá do: 9 hodin
 •  Střední pedagogická škola, Pražská konzervatoř
 •  Univerzita Karlova
 • Kurz první pomoci
 •  Žehlení
 •  Mytí oken
 •  Mytí auta
Jazyky

Dita K.

250 Kč/h

 • (11)
 • 23 let
 • covid-19 vakcína

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Karolína V.23/01/2023Úklid

Bohužel nemohu doporučit. Je pro mě velmi složité najít den, kdy mohu zůstat doma. Se slečnou jsem měla domluvený termín, ale v den, kdy měla přijít (ve 12:00) napsala, že to asi nestihne (cca v 10:00). Že to nestihne vůbec mi řekla, až když jsem ji volala.


Jan H.10/01/2023Opatrování mazlíčků

Bohužel, ačkoliv jsme již měli potvrzenou rezervaci, slečna bez žádné odezvy nedorazila na seznámení, kde jsme jí měli předat klíče od domu a ukázat pejska. Na dotaz, jak to s ní vypadá, když měla již přes hodinu zpoždění odepsala druhý den pouze ".".


Helena B.10/01/2023Úklid

Vše bylo v pořádku, hlavně mi vyhovovala rychlá komunikace a spolehlivost :)


Kristýna K.07/10/2022Úklid

Slečna Dita dorazila na smluvený čas a úklid byl pečlivý a rychlý. (Kompletní úklid koupelny a wc, ve všech dalších pokojích komplet prach, vysávání a vytření podlah). Určitě budeme rádi nadále využívat na pravidelný úklid.


Lucie H.06/10/2022Úklid

Slečna Dita uklízí velmi pečlivě, samostatně a navíc rychle. Nám konkrétně pomohla s umytím oken v bytě. Práci měla hotovou dříve, než bylo domluveno, nikoliv ale na úkor kvality. Komunikace perfektní, jsem nadmíru spokojená a budu jejích služeb využívat i pro pravidelný úklid domácnosti.


Hana V.03/10/2022Úklid

Slečna Dita, je spolehlivá, milá. Časově flexibilní. Komunikace bez problémů. S úklidem jsem spokojená. Děkuji.


Iva S.21/09/2022Úklid

Výborná komunikace, flexibilní domluva na úklidu hned druhý den. Dita uklidila dobre, a byla navíc rychlá a samostatná, rada využiji jejich služeb znovu.


Anna H.19/09/2022Úklid

Dita je velmi sympatická, milá a flexibilní slečna, se kterou se dá bez problému domluvit v podstatě na čemkoli. Úklid proběhl naprosto perfektně - rychle a důkladně. Jsme nadmíru spokojeni s výsledkem. Po úklidu bez problému vyvenčila naše dvě mopsí fenky. Rozhodně budeme její služby využívat pravidelně!


Petr K.19/09/2022Opatrování mazlíčků

Slečna Dita byla u nás na konzultaci, jak si představujeme venčení našeho pejska Baka. Vše jsme si vysvětlili a naplánovali venčení. S návštěvou Dity jsme s manželkou byli spokojeni a vřele ji dále doporučejeme.


Veronika S.12/09/2022Úklid

Dita velmi pečlivě uklidila, je moc milá, komunikace bez problémů. Mohu doporučit.


Jana N.08/09/2022Opatrování mazlíčků

Slečna nám hlídala fenečku a vše proběhlo v naprostém pořádku! Přišla včas, s fenkou se hned zkamarádily a během večera posílala fotky, co zrovna dělají, což jsme velmi ocenili.
Dita je milá a slušná mladá dívka a rozhodně budeme jejích služeb využívat nadále, takže za nás 5 hvězdiček a doporučujeme.


O mně

S úklidem mám velké zkušenosti. Pracovala jsem 2 roky pro úklidovou firmu. Chodím nepravidelně uklízet do jedné rodiny. Úklid mám ráda, mám ráda čistotu. Pro firmu , pro kterou jsem uklízela ,tak jsem měla opravdu hodně pozitivních reakcích. Uklízím rychle a efektivně. Mohu si dovést své vlastní úklidové prostředky, mám auto takže jsem dost flexibilní.

Dostupnost

Po-Pá , i některé víkendy


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Němčina A2, Angličtina B1

Kurzy

Lyžařský kurz, plavecký kurz,turistický kurz, německý kurz v Poděbradech.

Fotografie

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 3