image

200 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 153 uživatelů
  • Aktivní před asi 3 hodinami
  •  Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola 5.května, Praha 4
  •  Univerzita Karlova, 3.LF, všeobecná sestra
  • Kurz první pomoci
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Tonda A.13/08/2018Úklid domácnosti

Rozporuplné pocity. Dama se prihlasila na brigadu jednorázově na uklid. Pak rekla ze nema cas a kdyz ho mela tak z komunikace vyplynulo, ze nepracuje o vikendu a prijit v podvečer tj. 18h odmitla. Kdyz jsem nabidl vikend nebo 17h nereagovala. Pres den je člověk v práci, takze odpo. uklid nejde.


Monika C.25/06/2018Úklid domácnosti

Slečna Dáša se ozvala na mé jednorázové žehlení prádla s možností dlouhodobé ho úklidu. Nabídla přijít hned druhý den brzy ráno. Ráno jsem dostala přes |kontakt skryt|ávu, že slečna zapomněla na administrativu do školy a že by přišla druhý den. Tohle se jistě může stát, ale ne při první domluvené schůzce. Za mě nespolehlivost, já hledám spolehlivou slečnu.
Dvě hvězdičky dávám za příjemnou komunikaci.

Dobrý den paní Moniko, hodnocení od vás mě celkem mrzí, ale stalo se. Byly jsme domluvené na dnešek na žehlení. Ráno jsem však zjistila, že nemám v pořádku administrativu do školy, kterou jsem vyřešit musela a škola byla v tu chvíli na 1.místě. Bohužel jste mi na sebe nenechala telefonní číslo a přišlo mi hloupé se vám omlouvat přes hlídačky, kam člověk tak často nechodí a pravděpodobně byste si zprávu přečetla až večer, z toho důvodu jsem zvolila Facebook. Na naši domluvu jsem se nechtěla vykašlat a tak jsem navrhla nový termín hned další den. Snažila jsem se situaci vyřešit tak, aby byly spokojené obě strany a v 1.řadě se hlavně omluvit a navrhnout jiný termín a zachovat se podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
Odpověď od hlídačky

Adéla J.07/06/2018Úklid domácnosti

Když to shrnu, dva domluvené termíny a ani na jeden nedorazila. První přesunutý termín, protože slečna nevěděla, jestli dorazí včas z moravy a kdybych nenapsala, zda to platí, tak jsem se možná ani nedozvěděla, že se nedostaví. Sama navrhla i druhý termín a na ten prý nedorazila, a protože si utopila telefon, tak se nemohla omluvit, ale v závěru ani v této sms se neomluvila. Nedokážu si představit, že by mi tato slečna měla hlídat dítě. Dokážu pochopithodně, ale když si slečna řekla o 130Kč, ačkoliv jsme se ze začátku domluvili na 100Kč, tak jsem jí psala, že jsem ochotná tuto cenu zaplatit za spolehlivou osobu, naší domluvou toto mínění o sobě potvrdila, proto byla za mě velkým zklamáním.

Dobrý den, je mi líto, jak celá věc dopadla, ale bohužel se ne vždy vše zdaří tak, jak by si člověk přál. Věřte, že bylo v mých nejlepších silách dorazit nebo se alespoň omluvit. Chápu Vaši reakci, nicméně každá mince má dvě strany. Bohužel jsem během pobytu na Moravě akutně onemocněla a ve stejnou dobu mi vypověděl službu i mobil ( v současné době probíhá reklamační řízení), z toho důvodu jsem nemohla reagovat na zprávy ani potvrdit úklid. Celá situace mě opravdu mrzí a ráda bych svou chybu nějak napravila. Pevně doufám, že příště bude vše v pořádku.
Odpověď od hlídačky

Petra V.09/05/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Vřele DOPORUČUJI!
Slečna Dagmar je skvělá. Dochvilná, spolehlivá, s perfektním přístupem k dětem.
Jsem maminkou tří dětí (2leté holčičky a ročních dvojčátek kluků). Jedno z dvojčat má hemiparézu - formu DMO. Jezdím s ním tedy 2x týdně na cvičení Vojtovy metody. Dagmar mi hlídá ostatní dvě děti v herničce přímo v centru, zatím co se synem cvičíme.
Úplně s přehledem pohlídá oba dva zbylé raubíře, přebalí, dá najíst, napít, na záchod. Líbí se mi její přístup k výchově a dětem.
Více tak skvělých “hlídaček” :)


Gabriela K.14/04/2018Úklid domácnosti

Slečna Dáša je velmi milá a pracovitá, jsem s ní spokojena.


Martina G.17/03/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Jsme velmi spokojeni se slecnou Dagmar, ktera nam prevazi dite ze skolky do krouzku a obcas i hlida. Je velmi spolehliva, hodna a akcni a nas maly ji ma moc rad. Vrele doporucuji.


Tejrovský L.16/12/2017Úklid domácnosti

Naprrosto dokonalý a pečlivý úklid seriózní a velmi příjemné jednání všem doporučuji.


O mně

Ráda vypomůžu s úklidem, od utírání prachu až po mytí oken. Úklid je tak trochu moje další záliba, často uklízím doma i v rodinách a zkušenosti mám bohaté. Mám ráda, když je vše čisté a je vidět moje práce.

Kdy má čas

Pondělí, Úterý, Pátek


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Ruština

Ruština - pasivně

Kurzy

Certifikát o absolvování kurzu bazální stimulace.

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 2Kde také bývám: Praha, Hlavní město Praha