image

220 Kč/hod

  • Kontaktovali ji už 29 rodičů
  • Aktivní před 4 dny
  • Odpovídá do: 3 hodiny
  •  RŠ Olomoucká, Brno
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
  • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky Lang cz Lang en Lang de Lang ru Lang sk
Small Personally verified

CheckProšla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

CheckČistý trestní rejstřík, archivován O.P.

CheckOvěřeno vzdělání a certifikáty

Rodinná škola v Brně

Více...

Hodnocení

Lenka D. 2. březen 14:00Ověřovací centrum

Paní Lucie u nás uklízela několik týdnů v roce 2018. Byli jsme s ní velice spokojení. Má výborné komunikační schopnosti, takže nebyl problém se na čemkoliv dohodnout. Byla velmi ochotná a dochvilná. Co se týče úklidu, vše perfektně zvládla v daném čase a dobré kvalitě. Neměli jsme žádné připomínky. Na základě této zkušenosti, bychom mohli Lucii doporučit jako kvalitní paní na úklid.
Petr M.


Lucie Z.18. leden 18:50Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Lucka k nam okamzite zapadla jako clen rodiny. Obe deti se na ni tesi a ja vim, ze kdyz jsem mimo domov, muzu se na ni maximalne spolehnout. Pomaha mi i v domacnosti a obrovskou pomoci pro me je, ze se s obemi detmi i uci. Nedavno jsme se vratili z Australie a pomoc s doucovanim v cestine je pro nas nedocenitelna. Lucku doporucuju celym srdcem.


Lenka D. 2. leden 14:24Ověřovací centrum

Lucku znám od roku 2012. Několikrát jsem ji potřeboval jako OSVČ v oboru malíř - natěrač na finální úklid po malování. Při práci je pečlivá, líbil se mi i její klidný a rozvážný přístup k požadavkům klientů. Spokojený jsem byl nejen já, ale i mí klienti. Určitě ji můžu doporučit.
Antonín P.


Martina H.20. prosinec 12:51Ověřovací centrum

Paní Lucku mohu na hlídání dětí vřele doporučit, nejen proto, že ji znám velmi dlouho a viděla jsem ji při práci a v kontaktu s dětmi nesčetněkrát, ale i proto, že jako pedagog obdivuji její přívětivý přístup k dětem všech věkových kategorií.

Lucie je velice klidná, vždy dobře naladěná a usměvavá. Je také vstřícná, ochotná, zodpovědná a spolehlivá. Zvládne se o děti postarat jako o vlastní, takže nijak nestrádají nepřítomností rodičů. Nakrmí je, pohraje si s nimi a zabaví je. Starším je schopná pomoci i s prací do školy, věnovat se s nimi jejich koníčkům.

S přehledem zvládá i různé domácí mazlíčky a nenadálé situace řeší s rozvahou a nadhledem. Na děti se vždy plně soustředí, proto jsou s ní nejen v pohodě, ale také v bezpečí. Umí láskyplně nastavit hranice, vychovávat a směřovat tím správným směrem a přitom si s dětmi užít spoustu legrace.

Magdaléna Ř.


Petra T.19. prosinec 11:34Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Paní Lucii mohu jen doporučit! Naši dceru jsme nechali hlídat poprvé chůvou a nemohli jsme si vybrat lepší! Milá, vstřícná, svědomitá a hlavně opravdu moc hodná!


Jana M.14. prosinec 8:22Jiné

Lucka je velmi příjemná, klidná a trpělivá. Dětem se věnuje a oni ji mají radi.


O mně

Dobrý den, mám zkušenosti s úklidem z domácností, kanceláří i gastronomie (pomocná síla). V úklidu jsem systematická, pečlivá a důsledná.
Asi půl roku jsem uklízela kanceláře v centru města - mytí podlah, vysávání, utření prachu, naleštění skleněných ploch, vynesení košů, údržba WC a v kuchyňce byla na starosti myčka a jednou za čas vymytí lednice.
V domácnosti běžný úklid včetně praní, žehlení, i vaření. Vyzkoušela jsem si už i jarní a předvánoční úklid v jiné domácnosti než té mojí.

Kdy má čas

prosím kontakt sms, ozvu se co nejdříve (ne vždy je možné reagovat obratem)Kalendář naposledy aktualizován před asi 17 hodinami
Loader squares Načítám kalendář...
Loader squares Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština a Slovenština

Čeština - rodný jazyk, slovensky rozumím bez problémů, Nj a Aj - úroveň B2 (základní fráze), RJ - základy.

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Brno-Židenice