image

220 Kč/hod

  • Kontaktovali ji už 32 rodičů
  • Aktivní před asi 13 hodinami
  • Odpovídá do: 3 hodiny
  •  RŠ Olomoucká, Brno
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
  • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Rodinná škola v Brně

Více...

Hodnocení

Vojtek Z.13. prosinec 12:05Úklid domácnosti

Maximální spokojenost. Doporučuji


Lenka D. 2. březen 14:00Ověřovací centrum

Paní Lucie u nás uklízela několik týdnů v roce 2018. Byli jsme s ní velice spokojení. Má výborné komunikační schopnosti, takže nebyl problém se na čemkoliv dohodnout. Byla velmi ochotná a dochvilná. Co se týče úklidu, vše perfektně zvládla v daném čase a dobré kvalitě. Neměli jsme žádné připomínky. Na základě této zkušenosti, bychom mohli Lucii doporučit jako kvalitní paní na úklid.
Petr M.


Lucie Z.18. leden 18:50Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Lucka k nam okamzite zapadla jako clen rodiny. Obe deti se na ni tesi a ja vim, ze kdyz jsem mimo domov, muzu se na ni maximalne spolehnout. Pomaha mi i v domacnosti a obrovskou pomoci pro me je, ze se s obemi detmi i uci. Nedavno jsme se vratili z Australie a pomoc s doucovanim v cestine je pro nas nedocenitelna. Lucku doporucuju celym srdcem.


Lenka D. 2. leden 14:24Ověřovací centrum

Lucku znám od roku 2012. Několikrát jsem ji potřeboval jako OSVČ v oboru malíř - natěrač na finální úklid po malování. Při práci je pečlivá, líbil se mi i její klidný a rozvážný přístup k požadavkům klientů. Spokojený jsem byl nejen já, ale i mí klienti. Určitě ji můžu doporučit.
Antonín P.


Martina H.20. prosinec 12:51Ověřovací centrum

Paní Lucku mohu na hlídání dětí vřele doporučit, nejen proto, že ji znám velmi dlouho a viděla jsem ji při práci a v kontaktu s dětmi nesčetněkrát, ale i proto, že jako pedagog obdivuji její přívětivý přístup k dětem všech věkových kategorií.

Lucie je velice klidná, vždy dobře naladěná a usměvavá. Je také vstřícná, ochotná, zodpovědná a spolehlivá. Zvládne se o děti postarat jako o vlastní, takže nijak nestrádají nepřítomností rodičů. Nakrmí je, pohraje si s nimi a zabaví je. Starším je schopná pomoci i s prací do školy, věnovat se s nimi jejich koníčkům.

S přehledem zvládá i různé domácí mazlíčky a nenadálé situace řeší s rozvahou a nadhledem. Na děti se vždy plně soustředí, proto jsou s ní nejen v pohodě, ale také v bezpečí. Umí láskyplně nastavit hranice, vychovávat a směřovat tím správným směrem a přitom si s dětmi užít spoustu legrace.

Magdaléna Ř.


Petra T.19. prosinec 11:34Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Paní Lucii mohu jen doporučit! Naši dceru jsme nechali hlídat poprvé chůvou a nemohli jsme si vybrat lepší! Milá, vstřícná, svědomitá a hlavně opravdu moc hodná!


Jana M.14. prosinec 8:22Jiné

Lucka je velmi příjemná, klidná a trpělivá. Dětem se věnuje a oni ji mají radi.


O mně

Dobrý den, mám zkušenosti s úklidem z domácností, kanceláří i gastronomie (pomocná síla). V úklidu jsem systematická, pečlivá a důsledná.
Asi půl roku jsem uklízela kanceláře v centru města - mytí podlah, vysávání, utření prachu, naleštění skleněných ploch, vynesení košů, údržba WC a v kuchyňce byla na starosti myčka a jednou za čas vymytí lednice.
V domácnosti běžný úklid včetně praní, žehlení, i vaření. Vyzkoušela jsem si už i jarní a předvánoční úklid v jiné domácnosti než té mojí.

Kdy má čas

prosím kontakt sms, ozvu se co nejdříve (ne vždy je možné reagovat obratem)


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština a Slovenština

Čeština - rodný jazyk, slovensky rozumím bez problémů, Nj a Aj - úroveň B2 (základní fráze), RJ - základy.

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Brno-ŽideniceKde také bývám: Hradec Králové, Královéhradecký kraj