image

200 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 60 uživatelů
  • Aktivní před 2 dny
  •  Střední Pedagogická škola Vranovská
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
Jazyky

Hodnocení

Ivana H.07/07/2021Péče o seniory

S paní Naděždou jsem byla domluvena na první navštěvě u nás, jednalo se o hlídání seniora, mé maminky. V den schůzky mi zaslala omluvnou sms, že jde s dcerou k lékaři. Domluvily jsme se tedy na jiném termínu, na který rovněž nedorazila, navíc již ani nezaslala sms, nic...Poté, co jsem se jí pokoušela dovolat, nezvedala telefon. Reagovala až za dva dny, kdy poslala sms, že jí bylo zle. Její práci tedy hodnotit nemohu, ale pokud jde o komunikaci a spolehlivost, tuto paní nedoporučuji!!! Ivana Jeřábková


Pavel V.04/05/2020Úklid domácnosti

Paní Naděžda je pečlivá, spolehlivá, úroveň úklidu je vysoce nadstandartní, celý byt září čistotou.Jsem velice spokojen a šťasten, že jsem ji mohl potkat.
Pavel V.


Pavla V.15/05/2019Péče o seniory

Paní Naděžda je zcela profesionální pečovatelka,.
Přesná, spolehlivá, výkonná.
Její přístup k manželovi perfektní


O mně

Nejraději bych dělala hospodyni i s úklidem. Bohaté zkušenosti. Praxi jsem získala ve své vlastní domácnosti,kde byly 4 děti.Pracovala jsem v mnoha domácnostech, dlouhodobě úklid vil, rodinných domů a bytů, vlastní, péče o domácnost prarodičů, úklid kancelářských prostor, vaření, nakupování, doprovod k lékaři, na úřady, péče o zvířata, údržba zahrady, ošetřování starších členů domácnosti, hlídání dětí.Vařila jsem ve vice domácnostech,v jedné běžná jídla,v druhé jídla tzv.zdravá.

Kdy má čas

Pondělí až neděle


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina, Ruština a Slovenština

Pasivně

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Brno-Královo Pole