image

140 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 8 uživatelů
  • Aktivní před 3 měsíci
  •  SŠHS a VOŠ opava
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
Jazyky

O mně

Jsem mladá studentka hotelové školy v Opavě a ráda bych pomáhala s úklidem v domácnosti. Jsem perfekcionistka, což znamená, že vždy dovádím věci k dokonalosti a to především co se týče úklidu. Nemám absolutně s ničím problém, žádné alergie nemám, zvířata mi nevadí, právě naopak, miluji je. Párkrát jsem už v domácnostech uklízela a vždy byli spokojeni. Nevadí mi ani úklid venkovním prostorů.

Kdy má čas

Dobrý den, nabízím své služby na úklid domácnosti. Momentálně se učím na maturitu, tudíž nemůžu brát nové úklidy, ale od 15. 6. mám plno času na to, se vám věnovat. Kdy a v kolik záleží čistě na vás, před coronavirem jsem za jeden stálý úklid brala 500 za den, tudíž 2000 za měsíc, co uklízím, tak jsem za hodinu brala min. 140-, tudíž záleží čistě na vaši nabídce. Nejlépe Opava/Branka/Hradec, ale můžeme se domluvit i jinak :) . Momentálně uklízím v jednom domě a uklízela jsem v dvougeneračním domě ve spodním bytě, ze zdravotních důvodů se ale muselo ukončit. Pokud by jste chtěli, můžu vám zaslat i hodnocení, kde uklízím a uklízela jsem :) Posléze se můžeme spolu domluvit.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Francouzština - mírně pokročilý Polština - rozumím snad všemu a umím i mluvit (5 let otec bydlel v Polsku) Angličtina - mírně pokročilý

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Opava, Moravskoslezský kraj