image

150 Kč/hod

  • Kontaktovali ji už 80 rodičů
  • Aktivní před asi 8 hodinami
  •  Soukromá střední škola výpočetní techniky
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

O mně

Dobrý den,

je mi 22 let.

S uklízením mám zkušenost převážně u sebe doma, ale taky jsem vypomáhala v několika hotelech, kde to bylo spíš nárazově několik pokojů najednou a nebo tam byl kladen důraz převážně na detaily. Nemám problém s žehlením, vypráním prádla, venčení psa, či případně pohlídat vaše děti. Po domluvě mohu i umýt okna či udělat nějaký nárazový velký úklid. :)

Mohu úspěšně přidat mezi své zkušenosti půlroční práci v restauraci v kuchyni, kde jsem každé ráno uklízela jak prostory v kuchyni, tak i na place. Nemám ani případně problém s vařením či jakoukoliv další drobnou manuální prací.

Jsem pečlivá a dokážu uklízet rychle, když se do toho pořádně opřu. :)

Kdy má čas

Na dopolední hodiny jsem si již tady našla nějaké nepravidelné úklidy (většinou 2x-3x do měsíce) v několika domácnostech, čili čas mám jen v odpoledních hodinách nebo případně večer. Někdy se ale může stát, že volno mít budu, čili je to vše o společné domluvě a flexibilitě z obou stran.

For some mornings during week I already found a few families where I'm helping with household so it's possible that I won't have time. Of course it's all about agreement from both sides so feel free to ask me if I have time. I'm sure we can agree on it.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Angličtina

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 10Kde také bývám: Praha 5