image

170 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 62 uživatelů
  • Aktivní před asi 20 hodinami
  •  SPŠ Zeměměřická
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
  • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Hodnocení

Monika V.29/09/2020Úklid domácnosti

Se slečnou Romanou jsme se dvakrát domluvily na úklidu, který se měl konat v pondělí. Bohužel se ani jednou nedostavila. Na první termín prý zapomněla (i když jsem ji smskami uháněla celý týden). Dala jsem slečně druhou šanci, protože po telefonu byla velmi příjemná. Další pondělí jsme na ni se synem čekali doma. Slečna Romana měla přijít v 8:30 hod., v 8:50 jsem raději napsala sms, zda je už na cestě k nám, že na ni se synem čekáme. Bohužel jsem se dočkala odpovědi, že si popletla data a že nepřijde.

Pro jednou mám pochopení, ale zapomenout/poplést dvakrát, že si v pondělí domluvila práci?

Už jen samotná komunikace velmi vázla, což jsem měla brát vážněji, že to asi nebude v pořádku.

Za mě tedy velké zklamání a slečnu nedoporučuji.


Radka K.15/08/2020Úklid domácnosti

S uklidem domacnosti jsem byla spokojena. Slecna je velmi ochotna, dochvilna, neni co vytknout.


Jana K.27/05/2020Úklid domácnosti

Slečna splnila moje očekávání, komunikace byla velmi dobrá, přijela přesně podle domluvy a úklid provedla na jedničku. Jsem opravdu spokojená, v případě potřeby se na ni určitě zase obrátím.


Eva M.24/01/2020Úklid domácnosti

Romanu jsem si pozvala na pomoc při úklidu domu. Byla s ní velmi dobrá komunikace a rychle jsme se přes tento portál domluvily.
Romana je velice příjemná a komunikativní. Jsem na úklid hodně náročná a Romana splnila má očekávání. Je pečlivá a to mi vyhovuje. Všechnu práci udělala tak, jak jsem ji požádala. Ráda se s ní budu v budoucnu domlouvat na další pomoci.


O mně

Mám ráda čistotu a pořádek. Pracovala jsem na hotelech jako pokojská a ve firmách při úklidu kanceláří. Jelikož mám zvířata není pro mě problém uklízet i po nich či je chodit venčit.

Kdy má čas

Pokouším se časově přizpůsobit... Vše je na domluvě 😊


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Angličtina středně pokročilá

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Kroměříž, Zlínský krajKde také bývám: Brno-středTrvale žiji v Kroměříži, do Brna dojíždím neustále 🙂 časově se přizpůsobuji klientům