image

150 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 11 uživatelů
  • Aktivní před asi měsícem
  •  Gymnázium Ostrava-Hrabuvka
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Kateřina V.

  • 30 let

O mně

Jako máma dvou dětí a panička tři pejsku (teď již konečně na domě se zahradou) jsem velký pedant na úklid. I když vím, že s dětmi není nikdy nic uklizeno na dlouho, se stále snažím uklizet, rovnat a dávat veci na své místo. Můj cit pro detail má i již můj 4 lety syn :-) a jeho milující vztah k vysavači mluví za vše. :-)
Prostě jsem rada za pořádek v domě a za urovnání věci okolo. Od rána mam rituály, které se hned delaji. Manžel se mi sice směje, ale bez toho by to nefungovalo :-)
Úklid je pro mne jistá forma relaxu, a kdyby u nás doma vydržel déle, byla bych radejí, abych nemusela relaxovat tak často :-). Osobne tedy vlastnim roboticky vysavac - Káju, ktery je nedilnou součástí nasi rodiny a zivot bez něj si nedokážu představit, ovšem umím ještě ovládat i ten normální, neboť vlastnime 2 auta a tam Kája moc nepojezdi :-) na okna mám také vychytávku ve formě sterky jiste značky, bez toho už by to nešlo :-)
A popravde, nezehlim, ne že by mi to nějak vadilo, spíš mi vadí ty skříně (nejen děti, ale i manžela), kdy já si dám tu práci a vše vyzehlim, poskladam a urovnam do skříně a za 2h už to tam vypadá jako po výbuchu (protože to tricko vespod kupky prostě chtějí :-). Vlastním tedy pračku a susicku a hned veci skladám.
Ovšem pokud si někdo přeje vyzehlit, není to pro mne problém.
V tuto chvíli hledám ještě jeden úklid domácnosti, klidně i se zehlenim, nejlépe kdybych si mohla vybrat den i hodinu (samozřejmě dopoledne) - mám jich už 5 ,tak aby mi zapadl do týdenního harmonogramu :-)
Všechny jsou roznorode, takže mám zkušenosti se vším - rodinný dům se seniory, rodinný dům s batoletem a psem, rodinný dům s velkou a pracovně vytíženou rodinou(úklid 2xtydne +žehlení), rodinný dům s 2 dětmi :-)
Na kazdy úklid jezdím se svou 2letou dcerou, vím, že pro někoho to může být problém, a chápu to, ale hlídání nemám, placené se mi nevyplatí, takže dcera jezdi se mnou a je moje parťacka, všechny úklidy zvladame spolu bez problémů. V září už jde teda do školky, takže to bude jina. :-)
Moje sazba je 150-200kc/h, záleží na jak dlouho úklid je, na četnosti, náročnosti a samozřejmě domluvě :-)
Budu se těšit na Vaše zprávy. KV

Kdy má čas

Většinou můžu každý pracovni den cca od 10h-17h, ale vše je o domluvě :-)


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina, Španělština a Slovenština

Základy Španělského jazyka, anglicky jazyk mluvenou i písemnou formou cca střední znalosti (lépe rozumím nez mluvim)

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Radvanice a Bartovice