image

100 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 9 uživatelů
  • Aktivní před 5 měsíci
  •  Střední škola zdravotnická Jana Pavla II.
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
Jazyky

Hodnocení

Pavlína K.07/01/2021Úklid domácnosti

Slečna na smluvený úklid nedorazila a ani nereagovala na komunikaci, jestli dorazí později případně v jiném termínu.


O mně

Jmenuji se Barbora je mi 22let. Studovala jsem na SŠ zdravitnické v oboru zdravotnický asistent. Miluji děti, vlastně jsem strašně rada s lidmi různého věku. Teď jsem žila dva roky ve Velké Británii kde jsem pracovala jako zemědělc, na poli, starala jsem se o dobytek a drůbež, sazela a sklizela zeleninu, takže práce se opravdu nebojím at je jakákoliv. A hlavně pro mne to bude opravdu příjemná změna práce s dětmi, a lidmi různého věku, je mi velice blízká, kamarádím se i se zvířaty, velkými nebo malými na tom nesejde, i já mám dva nejlepší psí kluky. Jinak jsem pečlivá co se týče domácnosti, velmi precizní na úklid, uklizim opravdu ráda a troufám si říct že i kvalitně, vařit umím a byt napomocná při denních povinnostech zvládnu taktéž. S dětmi vycházím špičkově, a mám je moc ráda. Já mám 6ti letého bratra, který semnou tráví mraky času, a čas s ním je pro me opravdu jedno z největších radostí, samozřejmě si spolu hrajeme, jak už stolní hry či venkovní hry a sporty, ale také se učíme společně číst, psát a počítat, což mému bráškové mimochodem jde skvěle. :) Ohledně praxe, jako chůva a hlidačka jsem byla pouze pro své přátelé a rodinné příslušníky, do rukou mi byl svěřen i chlapeček mé švagrové, který trpí dětskou obrnou, tudíž vím jak se postarat a jak se věnovat dětem s postižením. Stačí mi dát pokyny a říct na co je prcek zvyklý a určitě si spolu poradíme.

Teď tedy k úklidové praxi, pracovala jsem brigádně v autosalonu jako uklízečka, také jsem uklízela různé kanceláře, i byty a rodinné domky. Někdo by možná řekl, že jsem čistotná a pořádná skoro až přehnaně, teď pracuji v kuchyni a podle mého názoru, dobrý kuchař má čisté ruce a čisté pracoviště a voní domovem.

No a zvířátka ty jsou můj druhý svět. O zvířata se starám ráda a vždy s úsměvem. Všechna zvířata na světě zbožňuji, a už jako dítě jsem měla doma snad každé zvíře které jsem potkala, v tuto chvíli mám dva psí parťáky Německého ovcaka a yorkshirského teriéra, kteří mi přináší radost a lásku do života.

V tuto chvíli pracuji v jedné malé pizzerii jako kuchařka, vařím především polévky, gnochci, zapečené brambory, plemeně, vareniky a podobné pokrmy, ale samozřejmě vařím doma, omáčky, domácí knedliky, zmiňované polévky a další česká jídla, také me baví péct různé dobroty, ať už koláče, dorty nebo slané pečivo.
Mezi mé koníčky patří plavání, čtení, běh, turistika, a podobně...
To je asi tak vše co bych o sobě napsala, tak doufám že se mohu těšit na brzkou spolupráci, budu se na vás moc těšit Lidičky a deticky.
S pozdravem Bara 🙂

Kdy má čas

Na dnech které jsou pro Vás ideální se spolu domluvíme, budu se snažit pokaždé vyjít vstříc.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Řeporyje