image

120 Kč/hod

 • Kontaktoval ji už 1 rodič
 • Aktivní před asi 19 hodinami
 •  Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace (osmileté gymnázium)
 •  Masarykova Univerzita, Právnická fakulta - obor Právo a právní věda
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Tereza H.

 • 19 let
 • 3 roky zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

O mně

Milí rodičové,
jmenuji se Terka, je mi 19 let (v září 2021 mi bude 20) a aktuálně studuji právo na Masarykově univerzitě. Zkušenostmi s dětmi mám nejen z hlídání mých dvou mladších sester ale i z role vedoucí na dětském táboře (od 16ti let dodnes), adaptačních kurzů pro studenty 1. ročníků gymnázia a z doučování dětí ze znevýhodněných rodin ve spolupráci s Diecézní charitou Brno. Bydlím v Předklášteří (půl hodiny vlakem od Brna) ale během srpna/na začátku září se budu do Brna stěhovat. Nyní je pro mě tedy aktuální spíše hlídání přes odpoledne/noc/celý den u Vás doma, ale v budoucnu budu schopná i hlídat u mě na bytě.
Co se týče mého vztahu s dětmi, troufám si tvrdit že je jednou z mých předností. Mám klidnou povahu a jen tak mě něco nerozhodí, zároveň se mnou ale není nuda. Každé dítě je individuální osobnost a tak je jen na nich jestli si budeme hrát s lego stavebnicí, číst pohádky, kreslit, péct dort anebo si povídat o vesmíru. Nevadí mi neúnavná dětská zvědavost protože mi samotné přetrvala do dospělosti a do mého studia.

COVID-19:
18.6. jdu na druhou dávku vakcíny Pfizer takže od začátku července budu plně očkovaná.

Kdy má čas

Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

žádná zkušenost

batolata

žádná zkušenost

předškoláci

1 rok

dětský školní věk

3 roky

náctiletí

3 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem a Speciální potřeby

Každé dítě je naprosto unikátní a u dětí s poruchami autistické spektra/ADHD a podobně to platí dvojnásob. Sama ADHD mám a vím co obnáší a s neurodivergentními dětmi si obvykle velmi dobře rozumím. Od devíti let také trpím rakovinou štítné žlázy (dnes je již v podstatě vyléčená) takže speciální nároky a starost o zdraví jsou mi známé. Jsem připravená vyslechnout si specifické požadavky Vašeho dítěte a přizpůsobit hlídání jeho/jejím potřebám.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Možná právě protože mám ADHD jsem takový všeuměl. Během svého života jsem vyzkoušela snad všechny možné druhy koníčků - lukostřelbu, volejbal (hrála jsem 8 let), psaní prózy i poezie, focení zrcadlovkou (tomu se stále věnuji), kreslení a malování, pečení a vaření, hru na kytaru a na klávesy (jsem ale úplný začátečník), šachy, šití, keramiku, korálkování, vyrábění mýdel a mnohé další na které si teď ani nevzpomenu. Ráda budu s Vašimi dětmi provozovat zajímavé tvořivé aktivity (samozřejmě aniž bychom zašpinili celý byt 😄).

Doučování dětí

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Angličtina, Francouzština a Slovenština

Angličtina - úroveň C1-C2 (mám certifikát CAE z roku 2019 prokazující úroveň C1 - o jeden bod od C2 a od té doby se dále vzdělávám, takže aktuální úroveň je spíše C2) Francouzština - úroveň A2-B1 (studovala jsem francouzštinu 6 let na gymnáziu, maturovala jsem z ní) Slovenština - pasivní znalost (bez problémů se dorozumím) Angličtinu mohu doučovat asi jakékoli dítě, francouzštinu spíše začátečníky.

Kurzy

Absolvovala jsem pouze necertifikované kurzy první pomoci pro táborové vedoucí (již 3x). V blízké budoucnosti plánuji absolvovat i certifikovaný kurz.

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Předklášteří, Jihomoravský krajKde také bývám: Brno-středBěhem srpna se budu stěhovat do Brna