Jitka
20 hodnocení
 • 15 let zkušeností s hlídáním
 • 53 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 507 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 11 hodinami
 •  sou obchodní, osetrovatelsky kurz,masersky kurz
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 5 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Jitka M.

330 Kč/h

 • (21)
 • 53 let
 • 15 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

řidičský průkaz sk. A, B od května 1988 - aktivní řidič, výuční list, zdravotní průkaz, osvědčení - masér, osvědčení - charitní sanitářka

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Ľuboslava K.28/12/2022Úklid

Pani Jitka je veľmi šikovná a rýchla.
S jej prácou som spokojná. Je vidno, že u ľudí upratuje dlho. 👍🏼
Vždy sa pýta, či je treba upratať aj niečo navyše. 😊
Poradila mi aj lepší čistiaci prostriedok 😊


Lucie N.19/10/2022Úklid

Paní Jitku jsem oslovila na základě mnoha pozitivních recenzí a moc ráda přidávám jednu aktuální. Už při domlouvání termínu úklidu jsem z ní měla dobrý pocit, protože sama poprosila o konkrétní čistící prostředek, se kterým má dobré zkušenosti. Hned od prvního setkání paní Jitka působila moc mile a optimisticky, je společenská a přátelská. Provedla jsem ji po bytě a ona se pustila do úklidu. Po 4 hodinách jsem se po návratu nestačila divit, celý byt i chodba voněly čistotou, doma byla zapálená aromalampička, všude krásně čisto. Paní Jitka uklidila a vyčistila všechna zákoutí a ještě nám poradila, jaký pořídit mop a jak se postarat o kytky. Jsme velice spokojení a brzo její služby využijeme znovu!


Tupý T.17/10/2022Péče o seniory

Bylo to poprvé, co jsem podobnou službu zařizoval a vzhledem k nedostatku zkušeností jsem měl trochu obavu, jak to dopadne. Paní Jitka velice profesionálně zajišťovala odvoz maminky na kontrolu k paní doktorce a i dohled nad tím, aby se maminka řídila tím, co jí paní doktorka poradila. Vážím si toho a pevně doufám, že naše spolupráce bude pokračovat.


Kateřina N.09/06/2020Úklid

Pani Jitka je skvela a uzasna. Prakticky me vratila do zivota s tim, jak mi pomohla doma uklidit. Nemohu nez jen doporucit!


Lenka M.29/04/2020Úklid

Paní Jitka se stará o úklid naší domácnosti a žehlení. Nejenže je velmi pečlivá a skutečně naslouchá našim požadavkům, ale zároveň neustále inovuje a navrhuje "zlepšováky" proto, aby vše bylo dokonale čisté a udržitelné. Když jsem ji požádala, aby nám během naší dovolené zalívala zahrádku, nejenže to okamžitě přijala za své, ale protože je i skvělá zahradnice, tak nám poskytla řadu užitečných a praktických rad. Určitě doporučuji těm, kteří chtějí kvalitu a profesionální přístup. Lenka


Patricia T.26/11/2019Úklid

Paní Jitka před pár týdny začala ukízet u mých rodičů a bude se taky trochu starat o mámu, která má začínající stařeckou demenci. Všichni jsme s paní Jitkou velmi spokojený a mám velkou radost, že se někdo stará o úklid a zároveň přináší do domácnosti velkou porci pozitivní energie.


Blanka H.26/05/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jitka nám již opakovaně hlídala děti. Je profesionální, spolehlivá a našich čtyř dětí se nezalekla. Jsme rádi, že o ní víme.


Petr B.20/02/2019Úklid

Skvělá a rychlá domluva. Úklid byl také perfektní, paní je pečlivá a samostatná. Doporučuji a děkuji.


Ludek Z.11/04/2018Úklid

Pani Jitka u nas uklizi od zacatku unora letosniho roku. Jsme s maximalne spokojeni. Je velmi profesionalni a spolehliva. Absolutne zadne vyhrady nemame. Moc dekujeme


Lenka K.27/08/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Velmi rychlé a milé jednání. Děkuji


Marketa M.02/08/2017Úklid

Paní Jitka u nás zatím byla třikrát, vybrala jsem si ji na základě pozitivního hodnocení, které je rozhodně oprávněné. Profesionální přístup, pozitivní energie a perfektně odvedená práce.


Blanka H.17/05/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jitka M. byla naší první "tetou na hlídání" přes Hlídačky. Byli jsme moc spokojeni (my i naše 4 děti).


Věra V.04/05/2017Úklid

S paní Matulovou jsme velice spokojeni. Je velice precizní, spolehlivá, má naši absolutní důvěru. Před několika dny se seznámila i s našimi dětmi a ty jsou z ní naprosto unešeny. Doufáme, že naše spolupráce bude dlouhodobá. Děkujeme


Martina M.07/03/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Skvela komunikace a perfektni domluva!!


Ondřej V.11/01/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Naprostá spokojenost. Paní Jitka byla přesná jak hodinky, vnesla do rodiny pozitivní a energickou náladu a sama se nabídla udělat úklidové práce v domě nad rámec dohody, protože ji to čas dovolil. Budeme-li hledat hlídání v budoucnu, s důvěrou se na ní opět obrátíme.


lucie j.07/10/2016Úklid

Paní Jitka se mi stará o úklid domácnosti již několik měsíců. Její práce je důkladná a precizní. Vždy přijde včas a je s ní bezproblémová komunikace. Doporučila jsem jí dvěma známým a jsou s ní velice spokojeni. Má mou naprostou důvěru. Doporučuji !!!


Jan V.27/08/2015Úklid

S paní Jitkou jsme spolupracovali kratší dobu a byla to naše první zkušenost zde na Hlídačkách. Její práce byla v naprostém pořádku a byli jsme moc spokojení. Bohužel po velice krátké době mi jednoho dne paní Jitka poslal SMS s tím, že se jí již nevyplatí k nám jezdit a pokud chceme aby u nás dále uklízela je třeba jí nabídnout nějakou lepší platbu, nežli 150 Kč na hodinu. Formu i obsah považuji za velmi neprofesionální a ačkoliv odváděná práce byla naprosto v pořádku, museli jsme se s Paní Jitkou po této zkušenosti rozloučit. Je tedy na zvážení každého, zdali se nechá po krátké době a udělaní prvního pozitivního komentáře takovouto formou a stylem nechat tlačit k vyšším platbám, já osobně to považuji za velmi neseriózní a po této zkušenosti nemohu paní Jitku nikomu doporučit, protože by se mu mohlo stát to samé a po 2 měsících bude hledat znovu.


Juraj Z.10/07/2015Hlídání dětí - rodič na portále

S prací paní Jitky jsem naprosto spokojen. Chodí včas, je spolehlivá, rychlá a pracovitá.


Jana K.01/06/2015Úklid

Spolehlivá, přesná, pracovita. Chodí v dohodnutý čas a hodinu a proaktivne komunikuje .


Róbert S.14/04/2015Úklid

S Jitkou jsem naprosto spokojený. Ozvala se do hodiny po zveřejnění mého inzerátu ohledně umytí oken, došla dokonce o pár minut dříve, jak bylo dohodnuto a její práce se dá hodnotit jen v superlativech. Kromě toho je to velmi příjemná žena. Vřele doporučuju každému.


O mně

zkušenosti s hlídaním mam jako matka,babička ale i jako tzv hlídačka s detmi nemam problem,vždy je zapotřebí individuelní přistup,osm let jsem dělala ošetřovatelku na ldn ve Fnm dětí stejně jako senioru,ve volnem čase bazen .moře lyžováni,tenis,kolo,brusle,tanec.Mám ř.p.B,vic jak milion km bez nehod,,vikendy také nejsou problem,stejne tak není problém si vzít dítě k sobe do soukromí, přes týden bydlím v Praze -modřany a o víkendu jezdím i za Prahu do Roudnice.kde mam r.d..a bydlím přímo pod horou Říp,kde je velmi příjemné,postarat se o dítě jakéhokoliv věku není žádný problém stejně tak je li nějakým způsobem hendikepoväno či omezeno,jako v jídle apod.jsem mobilní. mám vlastní auto.v současné době pracuji jako hlidacka a k tomu i vedeni domácnosti.o dítě jsem schopna se postarat ve všech směrech a to i uvaření a rozvíjení osobnosti.,Neexistuje šablona u výchovy děti, zastávám názor individuálního přístupu a respektování jedince, každý člověk je originální osobnost!!!Děkuji za pochopeni,při pravidelnem hlídání nebo nad 8hod jsem ochotna cenu snížit .při vzdálenosti nad 10km,příplatek za cestu100czk Reference v případě zájmu zašlu na email . také občas jezdím z rodinou jako doprovod na jejich dovolenou.

Dostupnost

podle domluvy klienta,v současné době už jen večerní hlidani


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

20 let

batolata

20 let

předškoláci

20 let

dětský školní věk

18 let

náctiletí

14 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem a Epilepsie

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

lyže,tenis,plavání.hovořim česky.ovladam rusky jazyk.častečně nemecký..pc jsem .sečtela a pro uplnost dodam že jsem dost Cestovala soukromě ale i jako doprovod. Egypt,Tunis,Italie.Řecko,Kanárské a kapverdské ostrovy, Kapverdy,SAE,Indie.staty v Eu

Jazyky

Čeština, Němčina, Ruština a Slovenština

Kurzy

ošetřovatelka,maserský a pedikerský kurz, 15let kuchařka studená kuchyň a speciální diety,klasicka č.kuchyn

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 12Kde také bývám: Praha 12