image

250 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 145 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 24 hodinami
 • Odpovídá do: 4 hodiny
 •  Obchodní akademie
 •  preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Jitka B.

 • (3)
 • 45 let
 • 20 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Hodnocení

Kateřina S.01/08/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Jíťa je člověk, který vám vždy zvedne náladu a dobije takzvaně baterky:D a to nejen protože vám pohlídá vaše milované ratolesti/pejska.
Má totiž hodně pozitivní energie kterou hýří a rozdává kolem sebe;). Je vidět, že to co dělá má moc ráda a baví jí to což vycítí i ty děti.
Celá rodina jsme si ji zamilovali a těšíme se na každé další hlídání.


Drahomíra S.27/07/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jitka hlídala našeho pejska Beníka a vše zvládla na jedničku. Děkujeme moc.🐕‍🦺👍👋


Ondřej D.12/02/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jitka je moc milá, trpělivá, empatická a hlavně spolehlivá. Pomahá mi s malým synem, umí ho hezky zabavit a vymyslet mu radostnou zábavu.

Vždy se nám snaží vyjít vstříc, na začátku nám výrazně pomohla, o to více si ji vážim. Všem mohu jen doporučit.


O mně

Dobrý den, mám vystudovanou Obchodní akademii, ale celý život mě to táhne k dětem, kterým se po celou dobu života i věnuji. Po základní škole jsem se hlásila sice na pedagogickou školu, ale byly jsme silné ročníky a v talentových zkouškách při 8 letých lidových školách umění jsem se na studium nedostala. Velmi jsem sice zvažovala dodělat si studium nyní, protože jsem chtěla po mateřské dovolené nastoupit nejraději do školky nebo na první stupeň ZŠ, ale nakonec jsem si vysokou školu nedodělala. Nejdříve jsem doučovala jako studentka své vrstevníky, před mateřskou dovolenou jsem jezdila na školy v přírodě jako vychovatelka třetí, čtvrté a sedmé třídy. Po narození dcery a při mateřské jsme s kamarádkou zvažovali otevřít mateřské centrum, přičemž kamarádka si raději zvolila cestu bankovnictví, které se již věnovala předtím a věnuje dodnes. Hledala jsem proto prostory, ale finanční situace mi neumožňovala otevřít centrum sama. Našla jsem si tedy DDM centrum, kde jsem s dcerkou zavedla a dva roky vedla kroužek. V této jsme měli celkem skupinku do 10 dětí od 4 do 7 let, kde jsme různě tvořili, vyráběli, zpívali, tancovali, měli Bonifácovu olympiádu, hráli hry a těšili se, že se zase všichni sejdeme za týden. Po dvouletém vedení jsem čekala narození druhého dítěte, maminky se doptávali, zda zůstanu s dcerkou učit, ale z důvodu cvičení Vojtovy metody u obou dětí, jsem školičku s miminkem přerušila. Následovaly potom oslavy a hry u mých dětí s partou ze sportovních klubíků, spolužáků ze tříd. Chodila jsem také vypomáhat na akce při DDM či na dětské dny.
Svůj volný čas věnuji plně rodině a dětem, jsem komunikativní, spolehlivá, empatická i trpělivá a snažím se každému vždy pomoci. Taktéž trávím, je-li to možné čas s přáteli, něco si ráda přečtu, sportuji a podmikám s dětmi i přátely výlety. Ráda bych si tady našla nejlépe rodinku/rodinky na celodenní péči s docházku každý všední den, dle domluvy klidně i víkend nebo noční hlídání. V několika rodinkách jsem tady už tuto péči zastávala po dobu, když jeden z rodičů nemohl, např. z důvodu hospitalizace či služební cesty, dovolené, ... Zjistila jsem, že toto je pro mě ideální stav, když vidím, jak se děti každým dnem zlepšují a kdy je možno pak sledovat i jejich každodenní radosti.😊 V domácnosti úklid i vaření je samozřejmostí,😊 ráda vypomůžu s čímkoli.🙂
Naposledy jsem několik let pracovala na přepážce, kde mi vyhovovala práce, díky komunikaci s lidmi.
Myslím si, že je v životě opravdu důležité mít mimo jiné i práci, která člověka naplňuje a baví, protože je to na té osůbce znát a taky v životě strávíme spoustu času v práci, tak ať je prožitý dle možností a schopností každého, co nejlépe.
Přeji hezké klidné dny a budu se těšit na zpětnou vazbu od Vás.
S pozdravem.

Jitka B.

Kdy má čas

V letní prázdniny mám více možností k hlídání. Mohu úterky a pátky, veškeré večery či některé víkendy, a další dny po domluvě. Od září v po, stř a čtvrtky zajišťuji celodenní péči ve dvou rodinkách.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

3 roky

předškoláci

8 let

dětský školní věk

10 let

náctiletí

5 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Problémy se spánkem

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jsem akční a snažím se přizpůsobit dle potřeby konkrétního dítěte

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Jazyky

Čeština

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 9