Nahrávám...

Andrea R.

90 Kč/hod   
(4)

image

Aktivní před asi 22 hodinami
Odpovídá do: 1 den

Ověření


ověřený e-mail, telefon a adresa
Podporujeme


Badge Small fdec7736594fe69331b46ad1e8e871efa664ed8b
Prošla osobním pohovorem
Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.
 
Ověřeno vzdělání a certifikáty
         maturitní vysvědčení - střední škola pedagogická: výchovná a humanitní činnost i předškolní a mimoškolní pedagogika (navíc zkouška ze speciální pedagogiky), rekvalifikační kurz pro chůvy do zahájení povinné školní docházky, kurz první pomoci, ŘP sk. A, B od července 2013 - aktivní řidič

Hodnocení Hlídačky.cz
Andrea k nám dorazila o nějakou dobu ...

Hodnocení

S Andreou jsme byly maximálně spokojeni. Dorazila přesně podle domluvy, s naším 1,5 letým synem bez problému navázala přátelský vztah a celý den se mu plně věnovala.

— Stanislav K. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Studenta Andra vykonávala odbornou praxi na základní škole pro tělesně postižené (...). Náslechy měla u všech žáků třídy. (...) Výstupy prováděla (...) u žákyně Veroniky. Žákyni si vybrala po pečlivém zvážení vzhledem k jejímu postižení, které ji zajímá. Jedná se o žákyni hyperaktivní, na vozíčku a nemluvící.

(...) V předmětech (...) Veronice fyzicky pomáhala. Chystala si dostupné pomůcky, vybírala vhodné materiály. Veronika ji ve výuce akceptovala, reagovala pozitivně, obracela se na ni i mimo výstupy.

Andrea se seznámila a vyzkoušela si u Veroniky metodu Globálního čtení a práci s jednoduchými piktogramy. Vymýšlela pro ni různé jednoduché věty, spojení slov s obrázky, předměty či fotkami. Důsledně vyžadovala odpovědi "ano, ne" na piktogramech pro správnost pochopení učiva. V počtech a psaní uplatňovala metody přiměřenosti, názoru, osobního příkladu, vysvětlování, didaktické hry, posloupnosti. Vyžadovala u Veroniky naučené návyky - společenské, zdravotní, hygienické, sebeobslužné, dodržování pravidel chování. Ve výchovných předmětech se věnovala Veronice při vyplňování úkolů v individuálním přístupu pro její tělesné postižení.Vždy vedla Veroniku k požádání o pomoc naučenými signály.

Andrea se vyjadřovala jednoduše, přiměřeně mentálnímu postižení žáků, srozumitelně formulovala otázky, věty při výstupu s Veronikou. Věcně se vyjádřila i při zhodnocení svých výstupů, navrhla postup pro další hodinu, vnímala, co Veroniku více zajímá, respektovala její únavu.

Vedoucí praxe, základní škola pro tělesně postižené

— Sára L. | Ověřovací centrum

Andrea absolvovala praxi (...) v základní škole speciální (v rámci základní školy pro tělesně postižené). Samostatně pracovala s vybranými jednotlivými žáky či skupinou a pomáhala žákům s plněným zadaných úkolů. Jelikož jde o třídu se 3 žáky na invalidním vozíku, pomáhala také při přesunech mimo třídu.

S žáky navázala bez problémů kontakt. Přistupovala k nim velmi klidně a empaticky. Zřetelně a jasně s nimi komunikovala, pohotově reagovala na situace ve třídě. Zadanou práci s žáky vždy zodpovědně splnila. K žákům přistupovala individuálně, při práci u nich podporovala co největší míru samostatnosti a dávala jim dostatek prostoru, aby daný úkol zvládli s co nejmenší pomocí. Andrea se také zúčastnila exkurze do Strážnice. Pomáhala nejen při přesunech žáků na invalidním vozíku, ale také asistovala při jídle. Během praxe Andrea prokázala kladný vztah k práci s žáky.

Ředitelka základní školy pro tělesně postižené

— Sára L. | Ověřovací centrum

Na praxi do školní družiny docházela Andrea pravidelně a včas, bez potíží se zapojila do všech aktivit a činností. K dětem i rodičům se chovala pěkně. Svěřené úkoly plnila svědomitě, podílela se na realizaci oslavy Dne dětí a na akci nazvané "Putování za indiány". S prací Andrey jsme byli spokojeni.

Zástupkyně ředitelky základní školy

— Sára L. | Ověřovací centrum

O mně

Dobrý den, je mi 21 let a děti prostupují celý můj život. Už si nedokážu představit, že bych okolo sebe neměla děti. =)

Studovala jsem SPgŠ v Boskovicích, obor Sociálně-výchovná činnost, poté jsem jela na 2 roky do Skotska jako au-pair, kde jsem měla tři děti Edwarda (8), Alice (7) a Austiho (4) a pomáhala jsem v anglické školce/jeslích. Během mé dovolení v ČR mě čekala Jednotlivá maturitní zkouška z Předškolní a mimoškolní činnosti a kurz Chůva v denním režimu pro děti 0-7.

Mám i absolvovaný Kurz první pomoci u dětí.

Pomáhala jsem v jedné miniškolce v Brně, kde jsme měli děti ve věku 2 až 3 let. Mám spoustu školní praxe v různých zařízeních a i u známých.

Myslím si, že stále v sobě pociťuji takové to "vnitřní dítě", které mi pomáhá lépe pochopit a i "blbnout" s dětmi. =))

Fotografie

Zkušenosti s hlídáním

InfantnemluvňataCheck1 rok
ToddlerbatolataCheck2 roky
PreschoolerpředškoláciCheck2 roky
Schoolerdětský školní věkCheck2 roky
TeennáctiletíCheckžádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování a Tanec/pohybová aktivita

Jazyky

Čeština a Angličtina

Kurzy

Kurz plavání, turistiky, lyžování. Chůva pro děti od 0 do 6 let v denním režimu.

Doporučte hlídačku

Kdy má čas

Pracuji v soukromé školce a jeslích, takže hlídám pouze odpoledne, večer (přes noc) nebo o víkendech.Kalendář naposledy aktualizován před 13 dny
Loader squares Načítám kalendář...
Loader squares Načítám kalendář...

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno-středKde také bývám: Křetín, Jihomoravský kraj • Like 22 let
 • Check 5 let zkušeností s hlídáním
 • Teen SPgŠ Boskovice
 • Kurz první pomoci

Jazyky

Lang cz Lang en
 • Check preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 • Check Mám vlastní prostory
 • Check Hlídám v domě rodiny
 • Check Vlastním auto
 • Check Můžu řídit
 • Check Můžu vozit děti
 • Check Je ochotna hlídat 3 děti

Hlídání při příležitostech

Oslavy, Dovolená, Přes noc a Skupinky dětí