image

180 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 19 rodičů
 • Aktivní před asi měsícem
 •  Soukromá střední výtvarná škola v Písku
 •  Střední pedagogická škola v Berouně, dálkově
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Markéta Š.

 • 32 let
 • 13 let zkušeností s hlídáním

O mně

Jmenuji se Markéta. Je mi 33 let. Jako chůva pracuji, s přestávkami již od 20ti let. Převážně na plný úvazek.

Jsem zvyklá denně dojíždět do Prahy. Mám vlastní auto, ve kterém běžně rozvážím i 4 děti po Praze na kroužky.

Nyní pracuji v rodině se 3 dětmi (5, 9 a 11 let). Též na full time. Ale přes prázdniny mám volno. Rodinná dovolená, tábory, babičky v ČR i mimo ČR. Viz. kalendář.
Během školního roku mám většinou volné pátky, občas mohu i o víkendu.
V současné rodině, krom jiného, i rozvažím autem děti po Praze.

V předchozí rodině jsem pěčovala o 3 děti, na full time. O dvojčátka, od jejich 14ti dní a jejich o 3,5 roku staršího brášku, kde jsem byla 2 roky.
Příležitostně, už 4.rokem, stále jezdím za další rodinou, se sourozenci, nyní 5 a 7 let.

Dříve jsem byla ve 4 rodinách , vždy 2 děti , od narození až od 7 let, příležitostně děti až do 10ti let. Pochopitelně dříve i mladší sestřenky a bratránky (od narození po pubertu). Také mám neteřinku, které je už 7 let a 2 letého synovce.

Nabízím vysokou úrověň v péči o Vaše ratolesti. Přeci jen, jsou to nejcenější, co máte a svěřujete je, zpočátku cizí osobě.

Poskytuji nejen pouhé "hlídání-dohlížení". Zaměřuji se na děti 0-8 let. U dětí respektuji jejich individualitu a výchovný styl rodiny. Dodržuji režim dětí. Vůči rodině jsem diskrétní. Při práci s dětmi je pro mě pochopitelně na prvním místě jejich bezpečnost a zdraví. Aktivitu přizpůsobuji jejich věku, zálibám, nadání a přání rodičů. Preferuji pohybovou aktivitu - procházky, dětská hřiště, les/ lesopark, výlety,.. Ale velice ráda s nimi dělám i výtvarné činnosti. Ráda je rozvijím hrou - úměrně věku - pohybově, koordinace, jemná motorika. Velice ráda čtu dětem pohádky, nejen na dobrou noc. S dětmi jsem navštěvovala i různé kroužky - plavání pro kojence, rytmiku pro batolata a pohybový kroužek,... Většina dětí, které jsem hlídala měla nějaký zdravotní problém (astma, nefukční ledvina, ekzémy, neurologické, logopedické, potravinové alergie). S dětmi jsem navštěvovala i lékaře na přání rodiny. Vozila jsem děti po Praze autem (rodiny), kam bylo potřeba (školka, lékaři, kroužky, k prarodičům). Dětem připravím celodenní vyváženou stravu - od sunaru, dietu určenou lékařem, klasickou dětskou stravu (od čerstvých příkrmů, po snídaně/ svačina/ oběd/ svačina/ večeře) až po stravu podle filozofie rodičů. U kojenců a batolat v době spánku dítěte vyperu a vyžehlím dětské oblečení. Během dne s dítětem jsem ochotna obstarat i drobné nákupy. Samozřejmostí je udržování pořádku po dětech v domácnosti.
Jsem pravidelným dárcem krve, takže zdravá. Mohu pracovat i na ŽL. Mám pojistku "na blbost" pro práci chůvy.

Kdy má čas

Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

13 let

batolata

13 let

předškoláci

12 let

dětský školní věk

5 let

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy se sluchem, Epilepsie a Speciální potřeby

Nefrologie, neurologie, logopedie, práce s dítětem s disfásií,.. Odnaučení od kojenecké flašky a dudlíku, naučení na nočník a záchod. Zkušenosti s "naučením" a zvyknutím si na školku již od 18 měsíců. Učení a práce se školním dítětem s disfásií.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Rozvíjení jemné motoriky a koordinace hrou. Sport – zkušenosti s plaváním pro kojence, kolo, kolečkové brusle, zimní brusle, lyže a snowboard (učila jsem základům děti na lyžařském vleku), TaekwonDo – mohu děti naučit základy sebeobrany přiměřeně věku dítěte, orientace a přežití v lese. Výtvarné činnosti. Hudební zaměření - hra na flétnu (umím noty), rytmika, učím se nyní ve škole na piano. Jsem kreativní v zabavení nemocného dítěte. Dostudovala jsem letos pedagogickou školu..nové zkušenosti, poznatky, aktivity.

Jazyky

Čeština

Aj - pasivně

Kurzy

Kurz chůvy od Avedona Agency

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Kladno, Středočeský kraj