image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 97 rodičů
 • Aktivní před 8 dny
 •  Obchodní akademie Olomouc, Ekonomické lyceum
 •  Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta tělesné kultury, obor Rekreologie
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 5 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Lucie K.

 • (9)
 • 24 let

Hodnocení

Hana B.02/12/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Lucka hlídala mé dvě dcery (3,5 a 7,5 let). Je neuvěřitelně spolehlivá, vstřícná a úžasná. Musela s nimi obstarat plno aktivit v rámci vyzvednutí ze školky, školy, dopravy do kroužků, hlídání v mezičase atd. Vše zvládla na jedničku, dcery jsou z ní nadšené a já v naprostém klidu díky tomu, že jsou právě s Luckou. Moc a moc děkuju za vše.


Tereza H.07/07/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Lucie komunikuje velmi profesionálně, reaguje rychle, chodí včas. Hlídání začínáme, ale už teď s ní mám řadu pozitivních zkušeností.


Kateřina Č.11/09/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Lucka hlídala mou 5měsíční dceru na mé svatbě. Je vidět že má k dětem hodně blízko a ty děti to prostě asi nějak vycítí. Lily se ne každý na první dojem líbí, ale na Lucku se okamžitě smála. Za ohromný plus považuji její samostatnost a suverénost, která dává člověku pocit, že se jí fakt nemusí bát své dítě svěřit a že si poradí. Na to že patřím mezi úzkostlivější matky a dceru nerada nechávám jiným lidem, tak jsem ani na chvíli neměla strach je nechat samotné a mohla si svatbu v klidu užít.


Petra J.07/08/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Lucii jsem měla vyhlédnutou již v období svého těhotenství, kdy jsem si ještě myslela, že přenechat dceru cizímu člověku není nic nesnadného. Po narození dcery mi ovšem realita doprovázená standardními rodičovskými obavami ukázala svou pravou tvář. O to více jsem ráda, že, když mě okolnosti a pracovní povinnosti přiměly vrátit se k původní myšlence slečny na hlídání, Lucie byla stále k mání. Dcera je s Lucií šťastná a já klidná, že je o ni dobře postaráno, ať už mě pracovní povinnosti zavanou kamkoliv a na jakkoliv dlouho. Lucie je dochvilná, precizní, opravdu spolehlivá, velmi ochotná, trpělivá a nadto moc milá. Jsem skutečně ráda, že dcera tráví čas právě s ní. Plus má můj velký obdiv za to, že dobrovolně hlídá cizí děti, byť vlastní nemá a zvládá to s nimi tak, že to není poznat :). Vřele doporučuji.


Lenka H.04/03/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Lucka byla úplně první, kdo hlídal naši malou Rózi a hned dva dny po sobě. Domluva byla perfektní a Lucka byla vždy na čas přesně u nás doma. Nervozita z mé strany byla veliká, ale Lucka zvládla vše na jedničku a po příchodu domů mě čekala usmívající se Rozárka. Určitě není jednoduché hlídat dvou měsíční miminko, které neumí říct, co ho trápí, když brečí a vy to musíte vyřešit. O to více jsem moc ráda, že Lucka toto zvládá taky. :) Za mě ji určitě doporučuji a osobně se zase ráda ozvu pokud bude potřeba. Lucko, moc děkuji a držím pěsti pro štěstí u státnic. :)


Kateřina K.25/04/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Dobrý den všem rodičům, hledali jsme stabilní hlídačku pro naši tehdy dvouletou dceru. Rozhodující pro náš výběr byly kladné reference, dlouhodobé hlídání a také pružná reakce Lucie na naše první setkání. Lucie má velmi vřelý vztah k dětem, je na ni vždy spolehnutí, všude je včas a výborně organizuje čas strávený s dětmi. Tráví s naší dcerou hodně času venku, což je nám velmi sympatické. Nyní naše dcera chodí pravidelně do školky, takže hlídání využijeme již minimálně. Lucku doporučujeme všem rodičům, kteří hledají kvalitní hlídání :-)


Hana K.03/02/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Lucku mohu vřele doporučit. Ač jsem z Prahy, potřebovala jsem v Olomouci pohlídat syna během mé pracovní návštěvy. Vše jsem tedy domlouvala s minimální znalostí místa a s trochou nejistoty, jak vše provést. Lucka skvěle reagovala, ihned jsme se domluvili, skvěle se přizpůsobila prostorům , kde jsem potřebovala pracovat, a vše spolehlivě dodržela. Hlavně si ale s mým malým klukem skvěle sedli a myslím, že s ní jsou děti v dobrých rukou.


Magda B.17/01/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Tuto mladou a sympatickou slečnu znám již řadu let, a jsem nesmírně ráda, že jsem mohla využít jejích služeb - hlídání dětí. Jsem matkou 2 dětí na mateřské a potřebuji také občas "vypnout", pokud není možné, aby děti pohlídal otec, vím, že se mohu 100% spolehnout právě na Lucku. O moje dvě holky (9 let a 2 roky) se bezvadně postará, zvláště o tu mladší :-D, u které je na první pohled vidět, jak ji má moc ráda, vždy, když k nám přijde (to totiž děti předstírat neumí :-D).
Slečnu Lucii všem vřele doporučuji, využijete-li jejích služeb, věřte, že budete maximálně spokojeni jako já! Máme ji moc rádi :-)


Iva P.16/01/2016Hlídání dětí - rodič mimo portál

Syn má 3 roky a Lucka ho hlídá pravidelně prakticky od narození. Velmi se na ni vždy těší a na Lucku je ve všem spolehnutí. V létě spolu tráví i čas na bazéně nebo v ZOO. Lucka je velmi opatrná a má opravdu kladný a vřelý vztah k dětem. Díky ní jdu na pracovní či volnočasové aktivity vždy s klidnou hlavou, jelikož nemám sebemenší pochyb, že by něco nezvládla. Nemáme s manželem ani problém si zajít večer do společnosti. O syna se postará, uloží a případně i u nás přespí. Jsme moc rádi, že ji máme ! :-) Iva P.


O mně

Všem maminkám a zájemcům o hlídání přeji krásný den. :) Nabízím spolehlivé hlídání vašich dětí v Olomouci a jeho širším okolí. Mám dlouholeté zkušenosti s hlídáním dětí jakéhokoli věku, jak s úplně malými miminky, tak s dětmi předškolního i školního věku. Co se týče počtu dětí, mám zkušenosti s hlídáním 1 až 4 dětí naráz, ale jsem ochotna pohlídat i více do počtu 5 dětí. O děti se pečlivě a s láskou postarám, mé reference od rodičů hlídaných dětí za celé období hlídání (10 let) předkládám vždy na první schůzce osobně k nahlédnutí. Děti mohu pohlídat i více dní v kuse.

Mám vystudované pedagogické minimum na VŠ (státní zkouška z pedagogiky a psychologie) a získané osvědčení z profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Svůj volný čas trávím aktivně, hodně sportuji, a proto i s dětmi ráda podnikám různé výlety a sportovní aktivity (procházky, plavání, sáňkování, možno naučit základy míčových či jiných her a sportů, jízdu na kole aj.).

Jsem držitelkou certifikátu kurzu první pomoci, pořádaný Českým červeným křížem. Aby bylo o vaše dítě postaráno i v případě jakéhokoli zdravotního problému. :) Certifikát také poskytuji k nahlédnutí.

Disponuji osobním automobilem a jsem tedy v případě potřeby mobilní a mohu děti vyzvednou ve školce, škole nebo zavést do kroužků a opět vyzvednout. Vše po domluvě :)

Částka 155 Kč/hod - pracovní dny, 175 Kč/hod - páteční večery, víkendy a svátky.

Lucie K.

Kdy má čas

Po domluvě můžu dle volného času každý den :)Kalendář naposledy aktualizován před 4 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

8 let

batolata

8 let

předškoláci

6 let

dětský školní věk

6 let

náctiletí

6 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Angličtina, Ruština a Slovenština

Kurzy

Speciální kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže, Praha 1. Osvědčení z profesní kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Olomouc, Olomoucký krajKde také bývám: Samotišky, Olomoucký kraj