Nahrávám...

Hana D.

110 Kč/hod   
(2)

image

Aktivní před 3 měsíci
Odpovídá do: 8 hodin
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.

Ověření


ověřený e-mail, telefon, adresa a identita
Podporujeme


Badge Small 2c88f7671aaf9e39d007a586234b0a6d5c3180c6
Prošla osobním pohovorem
Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.
 
Ověřeno vzdělání a certifikáty
         Maturitní vysvědčení z gymnázia. Maturitní zkouška z anglického a francouzského jazyka. Studentka Vysoké školy ekonomické v Praze ve studijním programu Mezinárodní ekonomické vztahy. Kurz První pomoc ve sportu – specializace cheerleading v rozsahu 12 hodin. Průkaz absolventa kurzu Základy první pomoci od Českého červeného kříže. Řidičský průkaz skupiny B, B1 a AM, aktivní řidička.

Hodnocení Hlídačky.cz
Velmi milé setkání s usměvavou, komun...

Hodnocení

Haničku jsem využila k hlídání tří kluků ( 8, 11 a 12 let). Byla výborná! Hlídala mi kluky v aquparku, kluci si ji hned zamilovali. Je přátelská, starostilivá, dochvilná, má smysl pro humor. Je vidět, že má již zkušenosti se staršími dětmi. Určitě ji zase k hlídání oslovíme. Velice doporučuji !

— Nada p. | Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Je mi velkým potěšením spolupracovat s Hanou D. Již třetím rokem působí jako trenér kategorie peewees, děti od 5 do 12 let. Členem naší organizace je od útlého věku, kariéru začala jako řadový sportovec právě v kategorii peewees.

Musím konstatovat, že se Hana ihned po příchodu do našeho týmu skvěle adaptovala v kolektivu díky své milé povaze, pozitivnímu přístupu a intenzivní a tvrdé tréninkové přípravě. Nikdy nevynechala trénink, neporušila žádnou část týmového kodexu, vždy byla na tréninku aktivní, přijímající jak pozitivní tak negativní kritiku směřující k jejímu zlepšení a vývoji a okamžitě transportovala získané informace a požadavky a převáděla je do praxe.

Je velmi empatickou a vnímavou bytostí s velkým cítěním pro kolektiv, vysokou mírou percepce a naprosto bezkonfliktní osobností, která je oblíbena všemi členy týmu.

Svou zodpovědností a přístupem se vypracovala z řadového sportovce na trenéra nejmladší věkové kategorie, dětí od 5 do 12 let. Na základě kvalitních a vzácně vyvážených osobnostních vlastností umí s dětmi skvěle komunikovat, je velmi zodpovědná a spolehlivá. V dětském kolektivu je velmi oblíbená a svým přístupem dovedla děti k získání mnoha medailových umístění.

Motivační struktura osobnosti Hany je velmi vyvážená a vzhledem k jejímu věku poukazující na zralou osobnost.

Hana je dynamickým jedincem, je schopna zařazovat zkušenosti do nových kognitivních schémat, přizpůsobovat se situacím a volit správnou cestu řešení konfliktních situací. Její systém osobních norem je postaven na základě mnoha životních situací a modifikován díky její vysoké inteligenci a stanovením osobních konstruktů, které soustavně rozvíjí a na nichž pracuje.

Hana má velmi silně rozvinuté volní vlastnosti, je rozhodná, iniciativní, flexibilní, dokáže se koncentrovat na zvolený cíl, je odolná vůči tlakům a setrvává až do dosažení perfektního výsledku. Je houževnatá a její sebekázeň je na vysoké úrovni. Kvalita i kvantita volních vlastností Hany jednoznačně zaručuje úspěch v oblasti, kterou si Hana vybere a bude se jí věnovat.

V Praze 11. 2. 2016, Mgr. Nikoleta M.
Předseda SK JNS

— Denisa K. | Ověřovací centrum

O mně

MOMENTÁLNĚ NEMÁM ČASOVÝ PROSTOR NA DALŠÍ HLÍDÁNÍ. Omlouvám se a děkuji za pochopení. :)
Dobrý den, jmenuji se Hanka a letos studuji prvním rokem Vysokou školu ekonomickou v Praze. Zkušenosti s hlídáním dětí mám jak u příbuzných, tak i u cizích rodin. Kromě toho již čtvrtým rokem působím jako trenér sportovního cheerleadingu u dětí ve věku 5 - 11 let. Ve volném čase se věnuji dalším sportům, například bruslení. Ráda cestuji, čtu knihy a bavím se s přáteli.

Fotografie

Zkušenosti s hlídáním

InfantnemluvňataCheckžádná zkušenost
ToddlerbatolataCheckžádná zkušenost
PreschoolerpředškoláciCheck1 rok
Schoolerdětský školní věkCheck3 roky
TeennáctiletíCheck1 rok

Dovednosti

Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština

Angličtina - pokročilý Francouzština - základní

Kurzy

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha, Hlavní město Praha  • Like 19 let
  • Check 3 roky zkušeností s hlídáním
  • Teen Gymnázium
  • Teen Vysoká škola ekonomická, Fakulta mezinárodních vztahů
  • Kurz první pomoci

Jazyky

Lang cz
  • Check preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
  • Check Hlídám v domě rodiny
  • Check Vlastním auto
  • Check Můžu vozit děti
  • Check Je ochotna hlídat 3 děti

Hlídání při příležitostech

Oslavy, Dovolená, Přes noc a Skupinky dětí