image

130 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 23 rodičů
 • Aktivní před 3 dny
 • Odpovídá do: 11 hodin
 •  SZŠ
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
Jazyky Lang cz Lang ru

Ilona G.

 • (3)
 • 53 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Liina H.26. květen 14:07Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Moc spokojeni :)


Lucie C. 2. srpen 15:56Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Paní Ilona začala pravidelně hlídat mého syna Zdeněčka od 2.měsíce jeho věku, tedy od května 2016 do srpna 2016. Hlídání probíhalo pětkrát v týdnu na 4 hodiny. Také se mi snažila vyjít vstříc, pokud jsem potřebovala syna mimořádně pohlídat v jinou dobu, než bylo zvykem.
Měla jsem velké obavy svěřit své miminko cizímu člověku do péče, ale paní Ilona mě hned v počátku této obavy zbavila. K synovi se chovala velice laskavě a věnovala mu maximální péči bez sebemenších výhrad. Rovněž mi dokázala poskytnou praktické rady v různých oblastech péče o dítě a toho jsem si velmi cenila.
Paní Ilonu mohu doporučit všem, kteří hledají ochotného, milého a spolehlivého člověka, který se dokáže bezpečně a laskavě postarat o jeho dítě či děti.


Ilona N.21. duben 9:04Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Skvělá paní na hlídání a péči o děti!
Starala se u nás o 2 děti od narození do 3 let. Díky svým mnohaletým zkušenostem z kojeneckého ústavu a předškolních zařízení si věděla se vším rady.
Má laskavý a milující přístup k dětem, dokáže je velmi efektivně utěšit a zabavit, vytvořit jim kvalitní program. Děti si ji oblíbily od samého začátku.
Vzhledem k tomu, že je zdravotní sestra, tak perfektně zvládala péči o miminko i o děti v době jejich nemoci. Moc paní Ilonku doporučuji všem maminkám, kterým záleží na bezpečí a radosti svých dětí.


O mně

Úspěšná výchova 4 vlastních dětí. Vnoučata chlapec 4 roky a holčička 2 roky. Profesní zkušenost : s pěstounskou péčí, jako dětská sestra v instrukčních jeslích, kojeneckém ústavu, vychovatelka v mateřské školce, praxe zdravotní sestry v ambulantní a nemocniční sféře, zdravotní terénní sestra a vrchní sestra domácí ošetřovatelské péče o dětské i dospělé pacienty. Preferuji hlídání a péči o děti od 0 do 3 let, živnostenský list. Dětmi i rodiči jsem oblíbená, což dokládají doložitelné reference. V péči o děti se snažím čerpat z Montessori výchovného programu.
Zájmy : rodina, vaření, kultura, četba, kontinuální vzdělávání v oboru, aktivity v přírodě, turistika, bytový design, charitativní činnost.

Kdy má čas

Hlídání lze domluvit po telefonu


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

Infant

nemluvňata

9 let

Toddler

batolata

7 let

Preschooler

předškoláci

4 roky

Schooler

dětský školní věk

2 roky

Teen

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Diabetes, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy s viděním, Epilepsie a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování a Tanec/pohybová aktivita

Jazyky

Čeština a Ruština

Maturita Ruský jazyk

Kurzy

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 17