image

170 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 54 rodičů
 • Aktivní před necelou minutou
 • Odpovídá do: 1 hodina
 •  Konzervatoř
 •  pop zpěv
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Cck praha1 logo Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky Lang cz Lang en

Míša V.

 • (2)
 • 19 let
 • 3 roky zkušeností s hlídáním
Small 0b4e53c072d13a1a9b36aa66c06cc0f6f7e24da7 Personally verified

CheckProšla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

CheckČistý trestní rejstřík, archivován O.P.

CheckOvěřeno vzdělání a certifikáty

Studentka konzervatoře v oboru Populárního zpěvu.

Více...

Hodnocení

Sára L.29. červen 14:34Ověřovací centrum

Doporučení o péči s dětmi na výjezd jako au-pair - od paní Aleny T.

Jak dlouho znáte Michaelu: 10 let
Kdy se starala o dítě: červenec – srpen, v době nemoci
Věk dítěte, o které se Michaela starala: Alena T. (5 let, nar. 2010)
Povinnosti Michaely: Pomáhala pří oblékání, hrála si s Alenkou, pomáhala při vaření, drobný úklid, hlídala Alenku přes noc, chodila s Alenkou na dětské hřiště nebo na procházky, chodila nakupovat.
Charakterizujte Michaelu, proč je vhodná na pozici au-pair: Je zodpovědná, citlivá, schopná postarat se a pohlídat dítě přes noc, trpělivá a ochotná pomoci s čímkoliv, o co jsem ji požádala.
Jakákoliv další informace o Michaele: Je schopná postarat se o domácí zvířata, zajistí běh domácnosti (vysávání, umývaní nádobí, domácí úklid).


Sára L.29. červen 14:29Ověřovací centrum

Michaelu znám od jejího narození. V roce 2009 a 2010 jsme se ženou organizovali letní tábor, kterého se Míša účastnila jako starší dítě. Tady jsme měli příležitost povšimnout si jejích vrozených schopnosti starat se o mladší děti (včetně sebe), její přátelské povahy a snadné komunikace s lidmi.
Později v roce 2010 jsme jeli s rodinou na rok za prací do Španělska. Na léto 2011 jsme pozvali Míšu, aby se k nám přidala a pomohla nám s dětmi. Dohlížela na děti při jídle. Zabavila je a hrála si s nimi. Chodila sama ven s kočárkem a dělala nám společnost, když jsme šli na výlet k moři nebo do hor, aby asistovala dětem. Navíc chodila příležitostně nakoupit a dělala lehké práce v domě.
Od té doby Míšu příležitostně požádáme, aby nám pohlídala děti a postarala se o ně během naší delší absence. Je spolehlivá osoba, které můžete svěřit svoje dítě.
K závěru bych chtěl dodat, že Michaela je milý člověk s morálními zásadami. Je vyspělá a zná své priority.

This letter is intended to serve as a recommendation for Michaela Vojtov´a to her application for the position of an au pair.
I know Michaela from her birth. We regularly meet on Sunday masses at our Roman Catholic parish in Neratovice and on the occasion of other activities of the local community. Her parents are approximately of the same age as me and my wife.
In 2009 and 2010, my wife and I co-organised summer camps for children from our parish, in which Michaela participated as an older child. There we had an occasion to notice Michaela’s individual abilities to take care of younger children (including our own), her friendly character and ease of communicating with people. A genuine friendship started to develop between Michaela and our family.
Later in 2010, I went away with my family for a one-year professorship in Spain. For summer 2011, we invited Michaela to join us and help us with our children. She was looking after the children including meals, entertaining them and playing with them, going for strolls with them alone and she also accompany us for travelling (beach and mountains) to assist the children in various ways. In addition, she was occasionally doing shopping and had some small duties at the house.
Since that period in Spain, we have asked Michaela occasionally to stay with our children alone in our flat and take care of them during our several hour-long absence. She is a reliable person to entrust children.
Finally, I feel obliged to mention that Michaela is a nice person with moral principles. She is matured and has a clear idea about priorities in her life.
Summing up, I think Michaela is an ideal candidate for the position of an au pair and have no doubt she will undertake the duties conscientiously. I hope the present letter will be helpful to evaluate her. Please do not hesitate to contact me with any questions.

Mgr. David K., PhD. , DSc.


O mně

Dobry den,

studuji na Pražské konzervatoři a můj obor je populární zpěv. Miluji hudbu, umění a tanec. Vytvořila jsem si tento profil, protože mám ráda děti a baví mě s nimi trávit čas.

** Mám několik zkušeností např.:
-Doprovazeni deti ze skoly na krouzky a domu
-Hlidani deti doma s rodici i bez rodicu
-Prochazky, hriste i dalsi aktivity.
-Vyrabeni, cteni, zabaveni deti

Mela jsem zkušenost hlidat 3 deti z Arizony - mluvim plynule anglicky. Dokazu vytvorit celodenni mesicni plan.

Dulezite pro me je, aby se deti citily dobre v me pritomnosti, snazim se vyjit vztric pranim rodicu i deti. Jsem nekonfliktni, mila, komunikativni a spolehliva

Mam zkusenosti s detmi ruzne vekove kategorie.

- dale hlídani děti na táboře
- Vypomoc s detmi 3 týdny ve Španělsku kluci 3 roky a 1 rok

Kdy má čas

Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

Infant

nemluvňata

žádná zkušenost

Toddler

batolata

3 roky

Preschooler

předškoláci

3 roky

Schooler

dětský školní věk

3 roky

Teen

náctiletí

žádná zkušenost

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování a Tanec/pohybová aktivita

Jazyky

Čeština a Angličtina

Angličtina - Středně pokročilí (Intermediate)

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 8