image

180 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 78 rodičů
 • Aktivní před 5 dny
 • Odpovídá do: 1 den
 •  střední hotelová škola,kurz pro chuvy,kurz první pomoci
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Marcela K.

 • (7)
 • 51 let
 • 16 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Jana S.25/08/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Marcela hlídá dlouhodobě pravidelně každý týden naši 1,5 roční dceru. Dcera se na ni těší více jak na babičky. Umí to s dětmi, ví jak je zabavit zaujmout a nadchnout. Když odcházím jsem v klidu protože vím, že je o ni skvěle postaráno :)


Zuzana D.18/09/2019Hlídání dětí - rodič mimo portál

Paní Marcela pravidelně a dlouhodobě hlídá naše malé děti. Je spolehlivá, přesná a proaktivní. Zvládá s dětmi chodit i na kroužek cvičení. To vše velmi oceňuji a také to, že dokáže dětem ulehčit ten okamžik mého odchodu a rychle je zabaví.


Radka R.10/09/2019Hlídání dětí - rodič mimo portál

Paní Marcelka trávila čas s mou dvouletou dcerkou a dvěma tříletými chlapci (dvojčaty) více jak půl roku. Jednalo se o pravidelné hlídání dvakrát týdně v prostorách kanceláře při postupném zapojování zpět do pracovního procesu při rodičovské dovolené. Se službami paní Marcelky jsem byla maximálně spokojená, jelikož čas s dětmi trávila stoprocentně aktivně – chodili společně na procházky, na dětské hřiště, jezdili na odrážedlech, tvořili, zpívali, vyprávěla a četla jim pohádky, u kterých dokázala všechny tři po společném obědě uspat. Paní Marcelka je energická dáma, která si u dětí dokáže sjednat respekt, ale zároveň jim být parťákem a rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. Děkuji za čas, který s mou dcerou trávila, zatímco já jsem se mohla v klidu věnovat pracovním povinnostem!


Pavlína06/09/2019Hlídání dětí - rodič mimo portál

Paní Marcela hlídala půl roku pravidělně 1x týdně 4 hodiny moje dvojčata (3,5 roku). Lepšího člověka ke svým dětem jsem si snad nemohla přát. Je to zkušená ženská, má u dětí autoritu, dokáže je zaujmout a děti ji milovaly od prvního dne. Teď už nastoupily do školky, takže pravidelné hlídání nepotřebujeme, ale zůstáváme v kontaktu a jakmile budu potřebovat děti pohlídat, moc ráda se na paní Marcelu zase obrátím.


Elizabeth A.08/09/2019Úklid domácnosti

Upozorňuji na podvodné praktiky této hlidacky. Nejdříve se chovala mile, vsechno odkyvala, nic nebylo problem a placli jsme si na uklid a následně i hlídání. Nehledali jsme tedy nikoho dalšího. Těsně před nástupem nam nebrala telefon, když se nam podařilo ji sehnat, tvrdila ze “ztratila” telefon, pak se různě vymlouvala a ze nemůže ten den dorazit. Na náhradní termín opět nedorazila bez omluvy - takový přístup je neprofesionální a této osobě bych nesverila ani hadr na podlahu natož vlastní dítě.


Barbora M.12/08/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Marcela hlídá mé dva syny (dvojčata – 3 roky) a dceru (2 roky) mé kolegyně pravidelně dvakrát až třikrát týdně v místě našeho pracoviště od února 2019 a několikrát se o kluky postarala i u nás doma. S kolegyní jsme hledaly někoho, koho čas strávený s našimi dětmi bude těšit, kdo se jim bude věnovat s láskou a my se na něj budeme moci stoprocentně spolehnout. Paní Marcela všechny naše představy splnila na výbornou. Dětem se věnuje skvěle, je na ní vidět, že má s hlídáním bohaté zkušenosti. Umí děti zabavit vším možným (hraje si s nimi, tvoří, chodí na procházky, čte, zpívá, říká říkanky, cvičí atd.), zároveň si dokáže zjednat jejich respekt. Je přátelská, usměvavá a neustále pozitivně naladěná. Paní Marcelu můžu jen doporučit!


Jana H.17/05/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Marcela u nás včera večer poprvé hlídala naše 3 děti (dcery 4 roky, 2 roky, syn 8 měsíců). Už po krátké seznamovací schůzce jsme věřili, že jsme si vybrali dobře, působila mile a profesionálně. Paní Marcela přišla včas, okamžitě sebevědomě převzala všechny děti, postarala se o večeři, koupání, čtení a uspání dětí a jako bonus jsme našli krásně srovnané všechny hračky. Marcele moc děkujeme a holky už se těší na další návštěvu.


O mně

Jsem zkušená chůva a hospodyně již od roku 2006,mám zkušenosti s péčí o deti od 1 měsíce do školního věku,také zkušenosti s doučováním.
Doložitelné reference-aktivní řidič s vlastním autem,vozím děti na kroužky a vyzvedávám ze školky/školy.

Kdy má čas

po-ne 18-24hod


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

16 let

batolata

16 let

předškoláci

16 let

dětský školní věk

12 let

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem a Problémy s viděním

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Hraní divadla

Doučování dětí

Český jazyk

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Němčina, Ruština a Slovenština

němčina,ruština komunikativně angličtina základy

Kurzy

Certifikát pro chůvy,Pedagogické minimum

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 13