image

200 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 23 rodičů
 • Aktivní před asi 15 hodinami
 •  SOŠ sociální práce
 •  Husitská teologická fakulta, sociální práce
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Marie V.

 • 26 let
 • 5 let zkušeností s hlídáním

O mně

Z deníku „tety na hlídání“

Březen- S Bernardem (2 roky) nejraději hrajeme fotbal. Já kopnu míč, on za ním rychle běží, ale neumí se do něj strefit. Tak kopnu zase já, a on zase za ním běží :) Předávám usměvavé unavené dítě :)

Listopad - hlídám o víkendu Romana, který se velmi zajímá o dinosuary. O dinosaury se tudíž zajímám i já - společně si čteme dinosauří knížky, děláme aktivitu - dinosauří olympiádu, a vyrábíme sádrové odlitky (dinosauří kosti).

Září - začala jsem s novým projektem - vyráběním a kreativněním i s velmi malými dětmi (rok a půl). Dost nám to baví a jsme dost špinaví :)

Červen - Včera jsem s Lucinkou (1,5 let) postavila ten největší pískový hrad v našich společných dějinách. Nevím, kdo z nás dvou z toho měl větší radost :) Taky hodně zpíváme. Naše nejoblíbenější písnička je teď "Ovčáci čveráci", kterou k radosti sousedů zpíváme i při cestě ze schodů ke kočárku. Protože nás to baví :)

Květen - Eliška si chtěla hrát na doktora (3 roky). Dělá se to tak, že si sednete na postel, necháte si obsypat plyšáky a panenkami, kteří jsou jako nemocní, a Eliška je „léčí“. Máme knihu Bebíček, razítko na recepty a Eliška předepisuje fakt dobré léky – třeba na angínu 3x denně lentilky :)

Duben - Prokopa jsem naučila stavět si dráhu na autíčka z knížek (dáte několik knížek za sebe a ono to vypadá jako silnice, a hlavně ty autíčka pak rychle jezdí :). Hit dne, to jsem si naběhla, po zbytek hlídání jsme nedělali nic jiného :)

Září – Mám novou malou tříletou nejkrásnější holčičku, kterou hlídám. Je úžasná! Samozřejmě ze začátku trochu rozpaky, ale hned jak jsem jí řekla, že jsem Mája, a může si to pamatovat podle včelky Máji, začala se smát (děti se tomu z nějakých záhadných důvodů většinou smějí) a už jsme velké kamarádky. Na hřišti všem hlásí „To je moje teta Mája. Máš taky svojí tetu Máju?“:)

Takže, už máte taky svojí „tetu Máju“? :)

Ale teď vážně..

Vážené maminky a tatínkové,
chci se Vám představit, a nabídnout Vám spolupráci.

Jmenuji se Marie, je mi 28 let a v současné chvíli pracuji jako vedoucí Dětské skupiny v centru Prahy. Rodinám mohu nabídnout pravidelné hlídání ve večerních hodinách (od 18h) či hlídání o víkendu. Hlídání nabízím pouze rodinám s dětmi v předškolním věku.

Práci s dětmi se věnovala po celou dobu mého studia (asi 5 let), jednak jako dobrovolník v různých organizacích, tak i jako "slečna na hlídání". Hlídám i sourozence, mám zkušenosti i s dětmi vyžadující speciální péči či handicapem.

Děti miluji a ráda se učím - při práci s dětmi vycházím z výchovné metody Respektovat a být respektován, která mě oslovila a ráda budu po domluvě praktikovat tuto metodu i v další rodině, pokud by o to byl zájem.

Děti se snažím nejen hlídat, ale i rozvíjet. Učím je samostatnosti, a při aktivitách vycházím z toho, co je baví. Moc ráda s nimi třeba vyrábím, nebo trávím čas nějak aktivně. Vše záleží na požadavcích rodiny a naší domluvě - snažím se vyjít vstříc potřebám rodiny.

Tolik ode mě, v případě zájmu se s Vámi ráda sejdu a odpovím Vám snad na všechny otázky.
Děkuji za přečtení.

Krásný den!

Kdy má čas

Všední dny 18 - 22h, víkendy


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

4 roky

předškoláci

5 let

dětský školní věk

1 rok

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy s viděním, Problémy se sluchem a Speciální potřeby

handicapované děti (mentální handicap)

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj a Kreslení, malování

Ráda dětem připravím zábavný program. Když je hlídám třeba o prázdninách, jezdíme na výlety, vyrábíme, připravím jim nějakou soutěž či jdeme sportovat.

Kurzy

mám kurz pro hlavní vedoucí táborů od MŠMT, absolvovala jsem školení První pomoc u dětí.

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha, Hlavní město Praha