Dita
17 hodnocení
 • 3 roků zkušeností s hlídáním
 • 23 roků
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 304 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 2 dny
 • Odpovídá do: 7 hodin
 •  Střední pedagogická škola, Pražská konzervatoř
 •  Univerzita Karlova
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Dita K. PREMIUM

200 Kč/h

 • (17)
 • 23 roků
 • 3 roků zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína


PREMIUM

Když hodnocena, tak 4.0 a výše

Ověření alespoň druhý stupeň

Rezervace bez starostí

Rychlejší díky appce

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Martina V.01/05/2023Opatrování mazlíčků

Dita hlídala mého dvouletého bláznivého Maďara, všechno bylo super, milá, ochotná, posílala mi fotky a nevadilo jí, že nakonec zůstal přes noc, i když to nebylo v plánu. Určitě ji poprosím o hlídání víckrát.


Denisa D.19/04/2023Opatrování mazlíčků

Slečna hlídala 5 dní mého psa, všechno bylo naprosto v pořádku. Pes je epileptik a je nutné s ním být 24/7, takže jsem původně měla strach, ale všechno bylo nejspíš tak v klidu, že ani neměl záchvat. :) Několikrát denně jsem dostávala fotky a zprávy. Určitě doporučuji :)


Petra N.02/04/2023Opatrování mazlíčků

Dita je skvělá hlídačka. O Mikyho bylo skvěle postaráno a Dita nám po celou dobu posílala fotky a videa. Miky se vrátil domu spokojený. Rádi opět využijeme její služby.


Dana K.14/03/2023Opatrování mazlíčků

Ráda bych poděkovala Ditě za týdenní hlídání naší yorkšírky Dolly. Bylo to poprvé, co jsme takové hlídání využili a byli jsme spokojeni. Komunikace probíhala bez problémů, ocenili jsme foto i krátké zprávy o průběhu hlídání a jsme rádi, že jste se postarala i o drobné zranění na drápkách. Zdá se, že Dolly přežila odloučení v pořádku a my jsme si mohli zase v klidu užít naši dovolenou. Rádi využijeme její služby i nadále. Ještě jednou děkujeme a můžeme Ditu s klidným srdcem doporučit dalším zájemcům. Kratochvílovi


Viktoria A.06/02/2023Opatrování mazlíčků

Dita mi strážila fenku a bola som nadmieru spokojná. S mojou fenkou sa hneď skamarátila a všetko prebehlo bez problémov. Určite ju budem znova kontaktovať. Rozhodne odporúčam všetkým :)


Klára M.06/02/2023Opatrování mazlíčků

S Ditou jsem moc spokojená, s naším pejskem (zlatý retrívr) si dobře rozumí a zatím bylo vždy všechno v pohodě, ikdyž je jak z divokých vajec. Komunikace je taky super a vždy se dohodneme za pochodu, což je pro mě velice důležité. Doporučuji všem a děkuji :)


Karolína V.23/01/2023Úklid

Bohužel nemohu doporučit. Je pro mě velmi složité najít den, kdy mohu zůstat doma. Se slečnou jsem měla domluvený termín, ale v den, kdy měla přijít (ve 12:00) napsala, že to asi nestihne (cca v 10:00). Že to nestihne vůbec mi řekla, až když jsem ji volala.


Jan H.10/01/2023Opatrování mazlíčků

Bohužel, ačkoliv jsme již měli potvrzenou rezervaci, slečna bez žádné odezvy nedorazila na seznámení, kde jsme jí měli předat klíče od domu a ukázat pejska. Na dotaz, jak to s ní vypadá, když měla již přes hodinu zpoždění odepsala druhý den pouze ".".


Helena B.10/01/2023Úklid

Vše bylo v pořádku, hlavně mi vyhovovala rychlá komunikace a spolehlivost :)


Kristýna K.07/10/2022Úklid

Slečna Dita dorazila na smluvený čas a úklid byl pečlivý a rychlý. (Kompletní úklid koupelny a wc, ve všech dalších pokojích komplet prach, vysávání a vytření podlah). Určitě budeme rádi nadále využívat na pravidelný úklid.


Lucie H.06/10/2022Úklid

Slečna Dita uklízí velmi pečlivě, samostatně a navíc rychle. Nám konkrétně pomohla s umytím oken v bytě. Práci měla hotovou dříve, než bylo domluveno, nikoliv ale na úkor kvality. Komunikace perfektní, jsem nadmíru spokojená a budu jejích služeb využívat i pro pravidelný úklid domácnosti.


Hana V.03/10/2022Úklid

Slečna Dita, je spolehlivá, milá. Časově flexibilní. Komunikace bez problémů. S úklidem jsem spokojená. Děkuji.


Iva S.21/09/2022Úklid

Výborná komunikace, flexibilní domluva na úklidu hned druhý den. Dita uklidila dobre, a byla navíc rychlá a samostatná, rada využiji jejich služeb znovu.


Anna H.19/09/2022Úklid

Dita je velmi sympatická, milá a flexibilní slečna, se kterou se dá bez problému domluvit v podstatě na čemkoli. Úklid proběhl naprosto perfektně - rychle a důkladně. Jsme nadmíru spokojeni s výsledkem. Po úklidu bez problému vyvenčila naše dvě mopsí fenky. Rozhodně budeme její služby využívat pravidelně!


Petr K.19/09/2022Opatrování mazlíčků

Slečna Dita byla u nás na konzultaci, jak si představujeme venčení našeho pejska Baka. Vše jsme si vysvětlili a naplánovali venčení. S návštěvou Dity jsme s manželkou byli spokojeni a vřele ji dále doporučejeme.


Veronika S.12/09/2022Úklid

Dita velmi pečlivě uklidila, je moc milá, komunikace bez problémů. Mohu doporučit.


Jana N.08/09/2022Opatrování mazlíčků

Slečna nám hlídala fenečku a vše proběhlo v naprostém pořádku! Přišla včas, s fenkou se hned zkamarádily a během večera posílala fotky, co zrovna dělají, což jsme velmi ocenili.
Dita je milá a slušná mladá dívka a rozhodně budeme jejích služeb využívat nadále, takže za nás 5 hvězdiček a doporučujeme.


O mně

Jsem studentkou Univerzity Karlovy. Konkrétně sociální a charitativní práce. Momentálně jsem ve druhém ročníku. Maturovala jsem na pedagogickém lyceu. Mám několikaletou praxi v hlídání dětí od kojenců po děti školního věku. Hlídala jsem v rodině a dělala jsem 2 roky animátorku na dětském pěveckém táboře. Mezi mé přednosti patří hra na lesni roh, klavír, zpěv, znalost not. Mám ráda přírodu, procházky, sport. Domluvím se anglicky, německy a česky.

Dostupnost

Po-Pá , i některé víkendy


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

1 rok

batolata

žádná zkušenost

předškoláci

3 roků

dětský školní věk

3 roků

náctiletí

3 roků

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Lesní roh, klavír, flétna

Doučování dětí

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Němčina A2, Angličtina B1

Kurzy

Lyžařský kurz, plavecký kurz,turistický kurz, německý kurz v Poděbradech.

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 3