image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 15 rodičů
 • Aktivní před 5 měsíci
 • Odpovídá do: 7 hodin
 •  Střední zdravotnická škola Trutnov
 •  Vyšší odborná škola pedagogická Litomyšl, předškolní pedagogika
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 7 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Aneta Š.

 • (3)
 • 24 let
 • 7 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Věra O.30. leden 20:04Hlídání dětí - rodič na portále

K Anetce máme plnou důvěru. Již první setkání bylo velmi příjemné a naše 2,5 letá dcera našla skvělého parťáka - a do té doby nebyla s nikým jiným než s rodiči. Nyní s klidným svědomím můžu odejít dopoledne k doktorovi, nakoupit nebo obejít úřady a večer můžeme jít do kina nebo na večeři. Oba víme, že je o naši dceru dobře postaráno. Malá bude najedená, vykoupaná a spát ve své postýlce.


Vendula N.21. červen 9:35Hlídání dětí - rodič mimo portál

Nehledala jsem hlídání na |odkaz skryt| , Anetka je naše dlouholetá sousedka, zaregistrovala jsem se pouze proto, abych dala hodnocení, které si zaslouží :-)
Mám dvě děti, nyní věk 8 let a 12 let, hlídány Anetkou byly od věku cca 2 a 6 let, zhruba v době, kdy se k nám přistěhovali. Děti si jí hned oblíbily, chodily za ní samy, že si chtějí hrát, hlídat a jelikož Anetky ségra byla stejně stará, hlídala většinu času 3 a více dětí (vesnické sousedské děti). Nikdy se mi nestalo, že by se dětem v době hlídání něco přihodilo, že by byly nehlídané nebo se jim doopravdy nevěnovala, je hodná, milá a spolehlivá. Nemyslím si, že by neměla trpělivost, jak tu popisuje maminka pode mnou, každá mince má dvě strany a znám Anetku tolik let, a ani chvíli mě nenapadlo o ní pochybovat, člověka, který má děti doopravdy rád, poznáte..
Líbí se mi, že Anetka umí perfektně se vtělit do dětské role, hrála s nimi hry, malovala, vyráběla, jezdila na kole, vlakem na výlety, když si to tak vezmu, tak veškerý volný čas trávila s dětmi, nejen mými, ale i dalšími a dělala to pro děti, ne pro peníze, protože žádné nechtěla, samozřejmě chápu, teď je starší, studuje, jiná situace, dnes už by to takto nešlo. Když moje děti zaspaly, neměla problém je odvézt autem do školy, když jsem byla v práci a dětem se něco stalo, neměla problém pro ně zajet nebo je ošetřit, být s nimi doma než se vrátím, pomoci jim s úkoly, úklidem, uspat je, přečíst pohádku apod., stačilo pouze zavolat a poprosit. Vlastně ještě nyní, když přijede za svými rodiči a ségrou, tak děti za ní rády chodí a ona je schopná jim věnovat klidně celé odpoledne a schovávat se, když to tak napíši, na zahradě a dělat "blbinky", toho si nesmírně cením, své povolání (učitelka MŠ) si vybrala velmi dobře, shodneme se na tom s maminkami pomalu z celé vesnice :-D :-D
Anetku jen doporučuji!


Kristýna K.13. červen 19:39Hlídání dětí - rodič na portále

Aneta nám hlídala 2 a 3/4letého syna čtyřikrát. Je milá, usměvavá, vždy dorazila na čas, se synem absolvovali program, který jsem navrhla. Dvakrát bylo vše ok a dvakrát si stýskal po mámě. Nakonec jsme se oboustranně domluvily na ukončení spolupráce, protože syn se vyjádřil, že od Anety hlídat nechce a ona si zase nepřeje ho do toho nutit. Bylo to naše první hlídání někým jiným než rodinným příslušníkem, a tak jsem počítala s delší dobou adaptace, ale zdá se, že to vzdali brzy oba. Bohužel jsem neměla možnost to s Anetou blíže rozebrat, syna mi předávala v krátkosti a rozloučili jsme se jen po SMS. Věřím, že pokud si slečna Aneta s dítětem sedne rovnou, jistě zastane práci hlídačky dobře. U nás to nevyšlo. I přesto děkuji za snahu a přeji více štěstí s případnými dalšími klienty.


O mně

Pěkný den přeji,
o děti a jejich svět se zajímám již od svého dětství. Nejprve jsem chtěla být dětskou lékařkou (Střední zdravotnická škola, obor Zdravotnické lyceum), postupem času jsem zjistila, že bych byla raději, kdyby dětský úsměv léčil mě a zároveň bych se spolupodílela na jejich výchově, a proto jsem ve studiu pokračovala na Vyšší odborné škole (obor Předškolní pedagogika), nyní, aby mé vzdělání bylo kompletní a dostačující nastupuji na TUL (obor Učitelství MŠ). K tomuto rozhodnutí mě dovedlo narození mé mladší sestřičky (o 13 let). Zjistila jsem, že dětská láska je to nejupřímnější, co nás může potkat a to nejjednodušší, co nás naplní a udělá šťastnými. My můžeme dětem jejich bezpodmínečnou lásku oplatit tím, že se jim budeme věnovat, snažit se o naplnění jejich potřeb a zároveň je naučit všem dovednostem, které budou potřebovat ke svému životu.
Praxi jsem absolvovala celkem ve 4 zařízeních MŠ + družina. Aktivně a dobrovolně se zapojuji do různých aktivit např. dětské dny, sportovní hry, čarodějnice, vítání občánků, výlety … Ve svém volném čase (víkendy, prázdniny) chodím děti hlídat nebo děti, např. ze sousedství, navštěvují mě a spolu vymýšlíme různé aktivity, které by je bavily – nejčastěji volíme netradiční malířské techniky či sportovní aktivity. Na mé poslední praxi (prosinec) jsem obdržela nabídku jít pracovat jako chůva v MŠ. Nabídku jsem přijala, kvůli mému nástupu na VŠ jsem pracovní poměr ukončila. Všechny informace mohu podložit smlouvami, fotografiemi či referencemi :-) Ráda trávím svůj volný čas v přírodě, se sestřičkou, na kole, na inlinech, cestováním, vařením, čtením, na výletech nebo na kulturních akcí.
Pracovních příležitostí je hodně, to ano, ale já bych ráda dělala to, co mě doopravdy baví a naplňuje a to je právě práce s dětmi :-)

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

4 roky

batolata

4 roky

předškoláci

5 let

dětský školní věk

4 roky

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci a Problémy se spánkem

Dovednosti

Kreslení, malování a Tanec/pohybová aktivita

Jazyky

Čeština a Němčina

Kurzy

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Liberec-Vratislavice nad Nisou