image

200 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 23 rodičů
 • Aktivní před 16 dny
 •  SŠITSP - sociálně-správní činnost
 •  VOŠ Brno - Sociální práce
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Michaela N.

 • (1)
 • 25 let
 • 6 let zkušeností s hlídáním

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Magda B.04/10/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Michaela je naprosto úžasná, zvolili jsme dle intuitivního dojmu z fotky i z popsaných zkušeností - a trefili jsme se přímo do černého, lépe jsme v našem okolí najít nemohli. Michaela nám hlídala celý večer 4letou holčičku s lehkou poruchou autistického spektra, viděly se v tu chvíli prvně v životě a okamžitě si holčičku získala, vůbec dcerce naše několikahodinová nepřítomnost nevadila, spokojeně se nechala i uspat od slečny Michaely. První věta dcerky druhý den ráno "Mně je smutno za tetou Michaelou" mluvila za vše. Hned jsme si domluvili další hlídání a dcerka se nemůže dočkat. Po našich předchozích zkušenostech se slečnami na hlídání jsem velmi ráda, že slečna Michaela oproti jiným vyniká bystrostí, vnímavostí, je vlídná, skromná, samostatná, šikovná, pořádkumilovná, na dítě působí příjemně a pokojně, vše zvládá tak nějak hladce jako po másle, jako kdyby se o dané dítě starala už oddávna. Všechny svěřené pokyny plně a ochotně respektuje, o ničem se nedohaduje a v ničem nehledá problém. Její první hlídání u nás dopadlo nad všechna očekávání. Kdo budete mít štěstí na tuto slečnu na hlídání, tak budete určitě podobně uveličení, jako my. :-)


O mně

Vážení rodiče,

je mi 25 let, a nyní pracuji jako sociální pracovník v Nadaci Krása pomoci v Praze. Moje předchozí práce byla na pozici Aktivizačního pracovníka pro seniory a Sociálního pracovníka pro rodiny s dětmi s PAS.

Pocházím z velké rodiny, a proto mám velkou zkušenost s mladšími dětmi, dokáži se postarat o kojence či batole, ale i zabavit dítě v předškolním věku či “puberťáka”. :) Moje další zkušenosti jsem čerpala na letních táborech, kde jsem dělala instruktorku i vedla oddíl. Umím efektivně pracovat i s dětmi s formami autismu, s hyperaktivitou nebo naopak hypoaktivitou. Díky práci, kterou nyní mám, mám velké zkušenosti s dětmi s formami PAS, o které se dokážu postarat, případně i poradit s Vaší výchovou, moc dobře vím, že to u dětí s touto diagnózou není často jednoduché.

Vašim dětem se mohu věnovat i formou pravidelného doučování látky prvního stupně základní školy, či aktivizovat děti v rámci jejich volného času.

Mezi mé zájmy patří moje práce, která mě nesmírně naplňuje, ráda aktivně trávím volný čas (cyklistika, běh, plavání). Často chodím na delší i kratší procházky a moji velkou láskou je turistika. Nyní se druhým rokem věnuji fotografování lidí, ráda hraji strategické deskové hry.

Kdy má čas

Většinou mohu ve večerních hodinách, celé pátky a víkendy.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

3 roky

batolata

3 roky

předškoláci

6 let

dětský školní věk

6 let

náctiletí

6 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním a Speciální potřeby

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština a Slovenština

Kurzy

Táborový instuktor, Lektor pro Tance v sedě

Péče dle zákona o sociálních službách

Poskytuji také služby dle zákona o sociálních službách (z.č.108/2006 Sb.)
Stáhnout dokument

Hlídačky.cz nekontrolují, že dokument opravňuje hlídačku poskytovat sociální služby ve smyslu zákona z.č.108/2006 Sb.

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 9