image

120 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 16 rodičů
 • Aktivní před 4 měsíci
 •  Obchodní akademie
 •  Pedagogická fakulta Masarykovy Univerzity, učitelství pro mateřské školy
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Leona O.

 • (1)
 • 25 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Jan M. 7. říjen 10:16Hlídání dětí - rodič na portále

Mám velice negativní zkušenosti , vzhledem k tomu že paní Leona projevila zájem o práci, se zachovala velice neseriózně. Po konverzaci a dohodě jsme se domluvili na setkání u nás a na úklidu. Který nabízíme pravidelně. Dohoda byla také že paní vyzvedneme autem v obci Újezd u Brna, což je od nás z Lovčiček pouze 8 min. Autem, paní je z Chrlic, kde spojení IDS vlakem je pouze cca 8 - 10 min. Avšak v den schůzky (!) nejprve paní zaslala sms , že na 9.30 nedorazí, protože zaspala. Což jsme tedy akceptovali a pochopili. Jsme tolerantní. Termín se posunul a odsouhlasil po dohodě na 11.30. Avšak poté paní napsala, že to nestíhá a že si to rozmyslela a další výmluvy. Bohužel nám takovéto jednání absolutně nevyhovuje. Paní prostě uvádí nepravdivé informace ,neumí si zorganizovat svůj pracovní čas a lze jednoznačně dovodit, že je líná a nechce se jí pracovat. Tudíž nechápeme proč projevila sama zájem o práci ? Volal jsem ji zpět na telefon a ten ani nebrala. Což považuji za velice neseriózní. Nedokážeme si představit takto nespolehlivému člověku poté svěřit na hlídání naše dětí...? Definitivně tuto osobu nedoporučuji, jelikož je zde veliké riziko neseriózního a nespolehlivého jednání. My jsme se na úklid svědomitě připravili, nakoupili jsme vhodné čistící prostředky, rukavice , atd. a také uzpůsobili chod domácnosti včetně zajištění péče o děti. Toto jednání nás velice poškodilo a byl bych rád za větší podporu ze strany provozovatele serveru a také tvrdší kritéria pro členství na |odkaz skryt| . S pozdravem Jan M.


O mně

Jmenuji se Leona, odmalička jsem hlídala mladší sestru a bratra a později jsem také doučovala děti ze ZŠ, zejména angličtinu a češtinu. Příležitostně jsem taky hlídala děti známých, od 0 do 10 let. V současné době studuji VŠ obor učitelství pro mateřské školy, což samozřejmě zahrnuje i praxi s prací s dětmi v MŠ. Nemám problém pomoci také s úklidem nebo vařením (moc ráda vařím!), kdyby bylo třeba.
S dětmi jsem ráda, nedělá mi problém odpovídat na jejich všetečné otázky a vymyslet zábavu. Věnuji se výtvarnému umění a hudbě, tak pokud děti chtějí, ráda si s nimi kreslím, něco vyrábíme (třeba z plastelíny) zpíváme atd. Ráda také předčítám knihy, chodím s dětmi na procházky, hlídání beru aktivně, s dětmi si hraju, snažím se je taky něco málo naučit a vzbudit v dětech zájem. Nechci být pro děti dozorcem, ale spíše průvodcem a přítelem. Pomoc s hygienou či jídlem je samozřejmostí.
Děti mám velmi ráda, cením si jejich upřímnosti a bezprostřednosti - vlastností, které ve světě dospělých často postrádám.

Kdy má čas

Není problém i hlídání v noci, pokud pracujete nebo chcete vyrazit za kulturou.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

3 roky

předškoláci

5 let

dětský školní věk

4 roky

náctiletí

3 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma a Alergie na potraviny

porucha pozornosti ADD

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování a Tanec/pohybová aktivita

Malování na obličej, hra na flétnu a klavír, výtvarné činnosti, vaření

Jazyky

Čeština, Angličtina, Ruština a Slovenština

Angličtina plynně, ruština úroveň A1.

Kurzy

Certifikát z angličtiny FCE Certifikát první pomoci při anafylaktické reakci + školení o astmatu a alergiích (včetně potravinových)

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno-ChrliceKde také bývám: Brno-Černovice