image

130 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 37 rodičů
 • Aktivní před 7 dny
 •  Soš Kladno
 •  ne
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu řídit
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 8 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
Jazyky

Kamila T.

 • (7)
 • 32 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Alena K.29. leden 13:20Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Kamča je skvělá. Milá, spolehlivá a děti ji milují. :)


Lenka J. 1. září 13:51Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Slečna Kamila má ráda děti a je to z ní cítit. Směje se na ně a Vojtík jí to oplací, víc zatím ani Vojtík neumí je mu 8,5 měsíce.Pomahala nám se synkem i když měl zápal plic a bral ATB. Hned věděla co a jak. Kamila chodí včas. Snad se Vám bude líbit.


Ruzena K. 8. listopad 20:18Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Tetu Kamcu jsem si vybrala jako jedinou na hlidani meho dvouleteho synka. Znam ji ze zkusenosti me kamaradky, ktere hlidala dve deti. Meho synka jeste nikdo nikdy nehlidal a je to muj "mamanek", pri prvni schuzce se do ni hned zamiloval a jsou "kamosi". Je jedina, ktere mohu verit s hlidanim a ja si v klidu mohu odcestovat do prace. Vsem ji doporucuji.


Jana M.26. říjen 13:48Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Slečnu Kamilu,bych chtěla vřele doporučit z vlastní zkušenosti. Provozuji soukromou školičku ve Slaném a chodila mi často pomáhat s hlídáním dětí...a nejen s hlídáním. Musím říct,že děti ji mají velice rády,je příjemná,milá a dokáže se postarat po všech stránkách...děti byly vždy nadšené z nových her a aktivit,které pro ně připravila...a já byla nadmíru spokojená :-) Je opravdu spolehlivá.


Monika K.30. srpen 23:29Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Slečnu Kamilu jsme našli přes |odkaz skryt| . Hodně jsem se bála, jak můj syn zvládne chůvu, protože je přesně ve věku, kdy si mámu pořád hlídá. Už jsem si myslela, že prostě hlídání cizí osobou (mimo rodinu) vzdáme, protože předchozí pokusy s chůvami nedopadly dobře - po půl hodině brečel, že chce maminku apod. Kamila mě zcela překvapila svým milým a báječným přístupem k dětem. Syn ji vzal okamžitě za svou a bere ji jako kámošku "Kamču". Strávil s ní, aniž se znali, dva celé dny, a když jsem přišla domů a čekala dítě ubrečené a ustýskané po mamince, byla jsem velmi mile překvapená, že mě skoro ani nepozdravil a hrál si vesele dál... naopak plakal, že Kamča už musí jet domů :). Navíc na Kamile oceňuji, že bere za absolutně automatické, že se postará o dítě nejen po stránce "zabavení", ale i po stránce - nakrmit, udržovat pitný režim, dát vyčůrat, prostě přemýšlí a vnímá, co dítě potřebuje, což, jak jsem zjistila, u některých chův rozhodně automatické není.
Na hlídání vždy dorazila včas a nebyl problém se s ní domluvit na hlídání i na poslední chvíli.
Za sebe Kamilu doporučuji jako člověka s vrozeným citem a zájmem o děti a získanými zkušenostmi v oblasti péče o dítě (které nám doložila certifikáty a doporučeními z rodin, kde hlídala).


Jindra M.28. srpen 23:32Hlídání dětí - rodič (mimo Hlidacky.cz)

Jsem maminka od dvou děti. Kamilku znám od zakladní školy...jsme spolužačky. Dost mně zarazil komentař pani Libuše tak bych rada reagovala. Naše děti Kamču miluji...řekla bych, že je pro nas uz součast rodiny. A když bych dala dětem vybrat jestli jit s nami do zoo nebo jet k tetě Kamče na slepičky...tak si vždycky vyberou ji. Je moc mila, velmi vstřicna a to občas bohužel je v nevděk ostatnich lidi. Nikdy se nam nestalo, ze by nedorazila na smluveny čas a vždycky se o naše děti dobře postarala. Teta Kamča jak ji řikame..nam hlida mladši dceru od 7.měsice narozeni


Libuse Z.26. srpen 12:35Hlídání dětí - rodič přes Hlidacky.cz

Pani Tuzova se neuvedla zrovna nejlepe. Nejprve jsme s ni byli domluveni na urcity termin a cas, jelikoz jsme se chteli sejit pred samotnym hlidanim na informacni schuzku. den predem schuzku zrusila a presunula na dalsi den. v samotny den schuzky jsme na ni cekali na smluvenem miste ve smluveny cas. Pote jsem pani napsala zpravu, jestli uz je na ceste, pani odepsala, ze jsme byly domluveni o hodinu pozdeji. Pochopili bychom ze se pani spletla, to se muze stat. Ale kdyz jsme ji volali, jestli nemuze prijit tedy aspon o neco drive, ze tam cekame s miminkem a ze pak budeme muset jet domu na kojeni, tak pani ani nezvedala telefon. informaci jsem ji tedy poslala SMSkou. pani odpovedela az za skoro trictvrte hodiny, ze prijede nakonec jeste pozdeji, protoze sve sestre zarizuje svatbu... Pani jsem tedy napsala ze schuzku rusime.
Nevim co dodat, jen jsem si predstavila situaci, ze jsme s ni domluveni na urcity den a cas na hlidani naseho miminka a toto by se stalo...
Pritom se pani podepisuje jako "Profesionalni chuva", ale chybi ji elementarni vlastnosti jako je spolehlivost, dochvilnost a slusnost, coz si myslim ze jsou hlavni atributy nekoho kdo chce hlidat vase dite. timto tuto pani urcite nedoporucuji


O mně

Dobrý den,jsem Profesionální Certifikovaná chůvička,nabízím hlídání dětí,různého věku.Děti mám velice ráda a mohu rict,že děti mají rády i mně.Mám Certifikát na Profesionální chůvu,Certifikát pečovatelka a vychovatelka o děti od 0-15let,mám osvědčení o práci chůvičky.Pečuji o dětičky,od narození,až po nástup do školky či školy.Hledám rodinu na plný úvazek-to znamená celý týden pondělí-pátek.Nebo kombinuji vic rodin v týdnu.Vše záleží,jak se s maminky domluvíme.Hlídám v rodinách dlouhobě.Mám výbornou praxi a zkušenost,mohu doložit reference.Praxe-učitelka v soukromé školce,vychovatelka ve školní družině,chůvička v dětských centrech a hernách apod.,aui-pair-chůva několik let v rodinách. Rozvíjím jemnou a hrubou motoriku a jsem hudebně a pohybově nadaná.Lokalita hlídání KLADNO,SLANÝ.

Zkušenosti s hlídáním

Infant

nemluvňata

8 let

Toddler

batolata

8 let

Preschooler

předškoláci

3 roky

Schooler

dětský školní věk

6 let

Teen

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Problémy se spánkem

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Český jazyk,Německý jazyk.Slovenský jazyk

Kurzy

Certifikát Profesionání chůva,kurz první pomoci,kurz pečovatelka a vychovatelka o děti od 0-15 let,osvědčení o práci chůvičky

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Kladno, Středočeský kraj